Капсули за отслабване или номера на китайката - 7

  • 20 112
  • 181
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 10 758
Подпис Mr. Green

# 2
  • Мнения: 13 512
А, подпис! Ти ги отсвири капсулите, какъв подпис?!
Цомбеее....донесли са ми от Китай от ония капсули...чудя се- да ги метна ли с аспирин... или да взема да ги изпратя в София за изследване. Я вземи провери как става това с изследването. Ако до 200-300 лева, ще го платя.

# 3
  • Мнения: 10 758
А, подпис! Ти ги отсвири капсулите, какъв подпис?!
Цомбеее....донесли са ми от Китай от ония капсули...чудя се- да ги метна ли с аспирин... или да взема да ги изпратя в София за изследване. Я вземи провери как става това с изследването. Ако до 200-300 лева, ще го платя.
Ще проверя и ще ти звънна Peace

Аз ходих на диетолог и вече илачи няма да пия. bowuuДойде ми акъла в главата Mr. Green

# 4
  • Мнения: 13 512
А, подпис! Ти ги отсвири капсулите, какъв подпис?!
Цомбеее....донесли са ми от Китай от ония капсули...чудя се- да ги метна ли с аспирин... или да взема да ги изпратя в София за изследване. Я вземи провери как става това с изследването. Ако до 200-300 лева, ще го платя.
Ще проверя и ще ти звънна Peace

Аз ходих на диетолог и вече илачи няма да пия. bowuuДойде ми акъла в главата Mr. Green
newsm78
А в темата за оцета не се ли  брои? Той малък илач ли е?!
В клуба, в който ходя на басейн има диетолог...и все го заобикалям. Да взема да се престраша и да вляза ли? newsm78 ама като се знам колко ми е трудно да спазвам диети... а точно зимата ми е времето, когато ми е по-лесно да отслабвам. През зимата  плувам, а през лятото мързелувам и само запои редувам.

# 5
  • Мнения: 16
Аз ги получих днес и ще споделям резултатите. Бомбе права си за диетолога ама пусти мързел и лакомия. Ще следвам препоръката на Мондето за аспирина.

# 6
  • Мнения: 13 512
Ще следвам препоръката на Мондето за аспирина.
това на всяка цена! Най- малкото, което можеш да направиш.

# 7
  • Мнения: 10 758
А в темата за оцета не се ли  брои? Той малък илач ли е?!

Броих се, ама не го пия Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 171
аз аспирин не пия но ще почна щом е по добре така

# 9
  • Мнения: 13 512
Бях писала в предните теми да се пие по 250 мг. на ден. Това е четвъртинка разтворим от 1000 мг.
Разрежда кръвта и предпазва от  тромбове

# 10
  • София
  • Мнения: 171
Благодаря за ценната информация

# 11
  • София
  • Мнения: 593
Монде имаш ли спомен кои бяха по- силни сините или розовите?Някъде във старите теми някой беше писал но не го намирам newsm78

# 12
  • Мнения: 372
Монда, а какво  стана с магнитната ти терапия, за която писа че ти се отразява добре?

# 13
  • Мнения: 372
Монда, и още нещо да те питам, че ти имам голямо доверие: какво ти е мнението за Дюкановата диета. Хората много резултати постигнали с нея? Но за мен е трудно само на белтъчини.

# 14
  • Мнения: 1 685
Бях писала в предните теми да се пие по 250 мг. на ден. Това е четвъртинка разтворим от 1000 мг.
Разрежда кръвта и предпазва от  тромбове

 newsm78Ама такъв Аспирин от 1000 няма бе девойки китайски Mr. Green

# 15
  • Мнения: 16
Аз мисля да пия от американския аспирин. Той е 325мг, а Монда май има предвид ефервесцентни таблетки от 1000мг.

# 16
  • Мнения: 13 512
Бях писала в предните теми да се пие по 250 мг. на ден. Това е четвъртинка разтворим от 1000 мг.
Разрежда кръвта и предпазва от  тромбове

 newsm78Ама такъв Аспирин от 1000 няма бе девойки китайски Mr. Green
ефервесцентният е от 1000 мг.

но и американският е добър- от него по половинка може да се пие

# 17
  • Мнения: 7 127
В ефервесцентния Упсарин С се съдържат 330 г. ацетизал и 200 г. Витамин С, също става Peace

# 18
  • Мнения: 16
Да дам отчет -1кг за два дни, от гадните странични ефекти само сухота в устата Mr. Green.
Захарче сподели какво става при теб. Мой останахме малко тровещите се.

# 19
  • София
  • Мнения: 171
Да дам отчет -1кг за два дни, от гадните странични ефекти само сухота в устата Mr. Green.
Захарче сподели какво става при теб. Мой останахме малко тровещите се.
При мен не се появяват никакви странични ефекти. Нямям кантар и не съм се теглила, а само записах мерките на бедрата и талията. Днес е седмия ден откакто започнах да пия капсулите и усещам по дрехите че са ми по - широки . Ще премеря мерките си след като изпия капулите след пет дена и ако наистина съм свалила ще продалжа приема на капсулите. Ще докладвам резултати. Не забравяите и вие да споделите вашите постижения. Успех на всички китайки.
P.S. наистина нямям апетит от капсулите и хапвам на сила за да не ми стане лошо. Пила съм различни медикаменти на които пише че намаляват апетита но само тези капсули имат ефект  Hug  Simple Smile  Joy  Peace

# 20
  • Мнения: 177
И при мен беше така. Важното е само след като спреш хапчетата много да се стараеш за да задържиш сваленото, аз се отнесох  доста несериозно и сега пак съм си в началото

# 21
  • Мнения: 59
Момичета някоя забелязала ли е де е станал по-оскъден м... повреме на цикъл, нещо като при вземането на противозачатъчни?Аз ги пия от 1 година , но не постоянно.От няколко месеца ми идва жсе по за кратко и в по-малки количества.Незнам това + ли е ил -   Thinking.Абе да не ни намалят репродуктивните способности тези котайци , че нали завладяват света и без това.

# 22
  • Мнения: 10 758
Момичета някоя забелязала ли е де е станал по-оскъден м... повреме на цикъл, нещо като при вземането на противозачатъчни?Аз ги пия от 1 година , но не постоянно.От няколко месеца ми идва жсе по за кратко и в по-малки количества.Незнам това + ли е ил -   Thinking.Абе да не ни намалят репродуктивните способности тези котайци , че нали завладяват света и без това.
Някъде из другите 6 теми май някой се оплакваше от същото newsm78

# 23
  • Мнения: 177
При мен имаше нещо подобно, но не го отдадох на капсулите, а може би наистина е от тях newsm78 newsm78 newsm78

# 24
  • Мнения: 1 685
 PeaceНе че съм дребнава Mr. Greenама да  "внеса "яснота по 1000-та мг -има "нещо"ефервесцентно, което е 1000мг ама тц не е Аспирин а вит "С' Hug

Иначе и в темата за Редуктила писах че съм в чуденка м/у него и китайците-наймного да ги изредувам.И понеже от предишни приеми и на двете ми остана Аспирин от 325/нали са 100хапа/ сега пия само него Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 488
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА, КОЛКОТО И ДА МИ СЕ ИСКА НЕ МОГА ДА ИЗЧЕТА ВСИЧКО. ЗА ТОВА ИСКАМ ДА ВИ ПОМОЛЯ С ДВЕ ДУМИ, АКО НЕ ВИ ЗАТРУДНЯВАМ РАЗБИРА СЕ, ДА МИ КАЖЕТЕ КАК СЕ КАЗВАТ ТЕЗИ КАПСУЛИ, КОЛКО СТРУВАТ И НАВСЯКЪДЕ ЛИ ГИ ИМА. ЩЕ СЪМ ВИ АДСКИ БЛАГОДАРНА.
АЗ ИМАМ ОТ ТЕЗИ ТРИМ СПА НА АНА НИКОЛ СМИТ НО ОЩЕ НЕ СЪМ ЗАПОЧНАЛА ДА ГИ ПИЯ. АКО СТЕ ГИ ПОЛЗВАЛИ КАЖЕТЕ ПО ЕДНА ДУМА И ЗА ТЯХ. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО. ИМАМ ОСТРА НУЖДА ОТ СВАЛЯНЕ АН КИЛОГРАМИ/ПОНЕ 20 ТРЯБВА ДА СВАЛЯ/. ВЕЧНО СЪМ ГЛАДНА И ВЕЧНО ДЕБЕЛА. КАКВО ДА ПРАВЯ!? КАКВО ЛИ НЕ СЪМ ПОЛЗВАЛА, КОЛКО ДИЕТИ СЪМ ПРОБВАЛА НЯМАМ ДУМИ И ПАК СЪМ ДЕБЕЛА. smile3511 smile3514. ХАРЕСВАТЕ МИ ВСИЧКИ И СЛЕДЯ ДОСТА ВАШИ ДИСКУСИИ. ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ.

# 26
  • Мнения: 143
" REDUCTIL"ли се казват капсулите за отслабване?

# 27
  • Мнения: 10 758
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА, КОЛКОТО И ДА МИ СЕ ИСКА НЕ МОГА ДА ИЗЧЕТА ВСИЧКО. ЗА ТОВА ИСКАМ ДА ВИ ПОМОЛЯ С ДВЕ ДУМИ, АКО НЕ ВИ ЗАТРУДНЯВАМ РАЗБИРА СЕ, ДА МИ КАЖЕТЕ КАК СЕ КАЗВАТ ТЕЗИ КАПСУЛИ, КОЛКО СТРУВАТ И НАВСЯКЪДЕ ЛИ ГИ ИМА. ЩЕ СЪМ ВИ АДСКИ БЛАГОДАРНА.
АЗ ИМАМ ОТ ТЕЗИ ТРИМ СПА НА АНА НИКОЛ СМИТ НО ОЩЕ НЕ СЪМ ЗАПОЧНАЛА ДА ГИ ПИЯ. АКО СТЕ ГИ ПОЛЗВАЛИ КАЖЕТЕ ПО ЕДНА ДУМА И ЗА ТЯХ. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО. ИМАМ ОСТРА НУЖДА ОТ СВАЛЯНЕ АН КИЛОГРАМИ/ПОНЕ 20 ТРЯБВА ДА СВАЛЯ/. ВЕЧНО СЪМ ГЛАДНА И ВЕЧНО ДЕБЕЛА. КАКВО ДА ПРАВЯ!? КАКВО ЛИ НЕ СЪМ ПОЛЗВАЛА, КОЛКО ДИЕТИ СЪМ ПРОБВАЛА НЯМАМ ДУМИ И ПАК СЪМ ДЕБЕЛА. smile3511 smile3514. ХАРЕСВАТЕ МИ ВСИЧКИ И СЛЕДЯ ДОСТА ВАШИ ДИСКУСИИ. ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ.
Китайски капсули за отслабване.
Май бяха 19 лв.
В София ги има в Китайския магазин на Пиротска.

# 28
  • Мнения: 10 758
" REDUCTIL"ли се казват капсулите за отслабване?
Не.

# 29
  • Мнения: 177
Днес се заредих пак с розовките, ще чакам да наближат празниците и ги почвам за да си спестя освинването ,че като си помисля за какви маси става въпрос чак се плаша  food002 eat 1dating Joy Joy Joy

# 30
Здравейте! Казвам се Моника, на 19 години съм. Вчера си купих розовите таблетки и днес ми е първият ден, в който ги пия. Изяла съм половин консерва риба тон и 1 морков насила. Изпила съм около литър портокалов сок и 2-3 литра вода (обикновенно пия около 1,5-2л). Засега всичко върви наред, но искам да попитам какви са тези тромби, за които сте писали по-горе? Да не би капсулите да сгъстяват кръвта или нещо от тоя род? И трябва ли да започна и аз аспирин?

# 31
  • Мнения: 10 758
Да не би капсулите да сгъстяват кръвта или нещо от тоя род?
 И трябва ли да започна и аз аспирин?
Да.
Да Peace

# 32
Момичета някоя забелязала ли е де е станал по-оскъден м... повреме на цикъл, нещо като при вземането на противозачатъчни?Аз ги пия от 1 година , но не постоянно.От няколко месеца ми идва жсе по за кратко и в по-малки количества.Незнам това + ли е ил -   Thinking.Абе да не ни намалят репродуктивните способности тези котайци , че нали завладяват света и без това.
Има логика да е така, ако наистина сгъстява кръвта, значи действа по подобен начин на витамин С (той също служи за това). При силен цикъл, пия витамин С и той отслабва значително. Съмнявам се да намалява плодовитостта, просто спомага за съсирването на кръвта според мен...

# 33
  • Мнения: 230
Аз получавам главоломни проблеми в smile3550 Направо се чудя дали да доизпивам втората си опаковка - спрях ги преди няколко дни, че положението беше вече станало много сериозно... newsm45 smile3511 smile3515 newsm61 newsm61 

Иначе за резултати - гледайте линийката! Този път от две опаковки свалих 3 кила, миналият път от една - 7!!!!!!! Ама сега не ги пия редовно поради породилите се проблеми Wink

# 34
Такам, купих си аспирин протект, става ли да пия него ?

# 35
  • Мнения: 230
Става, Става Peace

# 36
  • Мнения: 1 685
 Peacememorgana защо не си купиш от китайския чай Сание-който ще ти помогне за WC проблема Laughing

# 37
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И аз ги пиех тези капсули, но имах силно сърцебиене и ги спрях.
Сега се зачудих дали да не ги започна отново  Thinking
Редуктила май ми действа по добре. Rolling Eyes
А нужда от сваляне на килца винаги имам. Tired

# 38
  • Мнения: 230
Peacememorgana защо не си купиш от китайския чай Сание-който ще ти помогне за WC проблема Laughing


А има ли отслабващ ефект тоз чай? Би трябвало, а?

Междудругото ще си почина от капсулите и мисля да започна да пия това
http://www.brandex.bg/bg/figural.htm Във почти всички възможни хапчета за отслабване основната съставка е Гарцинията. Много ми я препоръчаха Peace

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 18:34 от memorgana

# 39
  • Мнения: 1 685
 PeaceНа този от 6 лв пише че е точно за отслабване,но този му ефект е доста слабичък Laughingа аз от години с малки почивки го пия заради другото Mr. Green

# 40
  • Мнения: 230
PeaceНа този от 6 лв пише че е точно за отслабване,но този му ефект е доста слабичък Laughingа аз от години с малки почивки го пия заради другото Mr. Green

Ясно! Аз искам да пия нещо и за отводняване newsm78 Нещо ще ми препоръчаш ли? Сори за спама Blush

# 41
Благодаря много за съветите Simple Smile Ще пиша какви са резултатите при мен, ако има такива Wink

# 42
  • Мнения: 13
А някой да знае къде в Стара Загора се продават и колко струват тези вълшебства?
 newsm50

# 43
  • Мнения: 124
влизам в клуба от днес и аз - купих си розовите капсули от софия по 19 лева, че тука много кожодер - 27 лева струват  Shocked
купих си и аспирин с витамин ц
инструктирах мъжо какво да прави ако приритам, записвам се и в темата.
73 килограма съм, целта ми е 13 надолу, ама да видим  Flutter

# 44
На мен ми е 5ти ден. В понеделник сутрнта бях 68.2, тази сутрин се събуждам 64.8 Simple Smile Крайната ми цел е 55, но на първо време и с 60 ще се задоволя.

# 45
  • Мнения: 13 512
А някой да знае къде в Стара Загора се продават и колко струват тези вълшебства?
 newsm50

вълшебства Shocked Laughing Joy Joy Joy

# 46
момичета как се казват тези хапчета, че искам и аз да опитам.

# 47
  • Мнения: 230
Казват се "Китайски капсули за отслабване". Но преди да започнеш да ги пиеш попрочети някоя и друга темичка за страничните ефекти. Аз лично доизпивам започнатата опаковка и ги изхвърлям от живота си Laughing Ама как звучи само, а? hahaha Joy Mr. Green Mr. Green Mr. GreenНямам кой знае какви странични ефекти, но сухотата е непоносимо силна и просто не я издържам повече. Иначе за протокола  -  две опаковки от розовите ( с прекъсвания) и диетка - 4 килограма надолу. Преди като ги пих от една опаковка свалих 7 кила  Shocked Явно съм добила резистенция Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 685
PeaceНа този от 6 лв пише че е точно за отслабване,но този му ефект е доста слабичък Laughingа аз от години с малки почивки го пия заради другото Mr. Green

Ясно! Аз искам да пия нещо и за отводняване newsm78 Нещо ще ми препоръчаш ли? Сори за спама Blush

 PeaceНе съм влизала два дена-сега ти отговарям че чяая/е нали е китайски
ще ти върши работа и за двете. Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 171
Здравеите и от мен отново. Нека споделя какво ми се случи една вечер както си гледах телевизия и изведнаж започна да ми се вие свят помислих си че е нещо минимално и не обърнах сериозно внимание но след половин час не можех да стана от леглото чувствах се много зле главата ми се въртеше и не знаех на кои свят съм и от там в Пирогов и на системи незнам дали е от хапчетата но няма от какво друго да е . Зь пръв път пи се случва такова нещо и ги спрях макар да оказваха ефект. И така това е моята историял

# 50
  • Мнения: 13
А някой да знае къде в Стара Загора се продават и колко струват тези вълшебства?
 newsm50

вълшебства Shocked Laughing Joy Joy Joy

Въпросът ми е изключително сериозен!!!

# 51
  • Мнения: 558
Ха, отдавна не бях влизала в темичката! То и китайските хапчета не съм ги пила от миналия април, ама имам за 1 седмица в нощното шкафче и се чудех дали пак да почна да ги пия, че пак съм се ошишкавила бая, иначе миналата година бях от първите които започнахме да ги пием и следях редовно темата тук. За 3 месеца отслабнах с почти 8 кг. но после ги спрях през пролетта. Не може да се каже, че качих веднага килограмите, но все пак след 8-9 месеца е нормално да качиш, след като не се ограничаваш. Пък и да ви кажа не ми е станало нищо и не съм се натровила от тях, така че спокойно. А за страничните ефекти, май повечето са психологически, при мен беше само сухотата в устата!

# 52
  • Мнения: 10 758
Ми пийни ги.Като не си имала проблеми Peace

# 53
  • Мнения: 177
Изкарах празниците с капсулките и не се освиних, но и забравях да си взимам вечерните от време на време. Ефект пак имаше- но по-скоро превантивен. Сега гледам да се съобразявам ако пак се изпусна и почна да ям - една опаковка розовки и връщам нещта в контролирани граници. Но за постоянно както първия път ги пих 3 опаковки- вече не. Наистина май се появява резистентност по някое време... newsm78 newsm78 newsm78

# 54
  • Мнения: 917
Момичета имате ли идея дали в Бургас ги има и къде? има ли разлика между двата вида?   bouquet

# 55
  • Мнения: 917
Само аз ли ще съм китайка  newsm78

# 56
  • Мнения: 10 758
Само аз ли ще съм китайка  newsm78
аха Peace

# 57
  • Мнения: 39
Аз изпих две опаковки и сега не мога да си оправя хемороидите.Ужасна болка #Cussing out

# 58
  • Мнения: 917
Аз изпих две опаковки и сега не мога да си оправя хемороидите.Ужасна болка #Cussing out
Shocked Shocked Shocked

# 59
  • Мнения: 16
Зюмбюл сигурна ли си, че е от тях?

# 60
  • Мнения: 487
по дяволите някой ще ми каже ли тези капсули какви са по подробно четох ,четох но никъде не видях newsm17 newsm17 newsm17 newsm17

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 10:56 от тодор

# 61
  • Мнения: 10 758
по дяволите някой ще ми каже ли тези капсули какви са по подробно четох ,четох но никъде не видях newsm17 newsm17 newsm17 newsm17
китайски Wink

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 225
Момичета имате ли идея дали в Бургас ги има и къде? има ли разлика между двата вида?   bouquet
В Бургас зелени има в дрогерията(май беше магазин за здравословни храни) на Кирил и Методий-17 лв .Розови имаше в аптеката  на Младост-24 лв.Инфото ми е от октомври.

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 17:32 от krasito

# 63
  • Мнения: 230
Втория път като ги пих почти не отслабнах, получих ужасен запек и съм на твърдото мнение да не ги пия никга повече Crossing Arms

# 64
  • Мнения: 124
Само аз ли ще съм китайка  newsm78
и аз  bowuu
изпих 2 опаковки от розовите, нищо не свалих, ама и нищо не качих, пък ядях като държана на въже по празниците.
от днеска ги почвам пак + тае бо, масажи с антицелулитна мазня и по-малко манджа, пък да видим.

# 65
  • Мнения: 13
Моля,някой да каже в Стара Загора има ли ги? #Crazy

# 66
  • Мнения: 917
Момичета имате ли идея дали в Бургас ги има и къде? има ли разлика между двата вида?   bouquet
В Бургас зелени има в дрогерията(май беше магазин за здравословни храни) на Кирил и Методий-17 лв .Розови имаше в аптеката  на Младост-24 лв.Инфото ми е от октомври.
Мерси   bouquet
Сега ще поровя назад, за да видя каква е разликата между зелени и розови  Simple Smile  а ако на някой му се пише да каже  Simple Smile
kaPTuHa  ако ги купя и аз ще съм китайка с теб  Laughing

# 67
  • Мнения: 3 216
Втория път като ги пих почти не отслабнах, получих ужасен запек и съм на твърдото мнение да не ги пия никга повече Crossing Arms

За запека трябва да се поемат повече течности,то и на опаковката мисля,че си беше казано.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 225
Момичета имате ли идея дали в Бургас ги има и къде? има ли разлика между двата вида?   bouquet
В Бургас зелени има в дрогерията(май беше магазин за здравословни храни) на Кирил и Методий-17 лв .Розови имаше в аптеката  на Младост-24 лв.Инфото ми е от октомври.
Мерси   bouquet
Сега ще поровя назад, за да видя каква е разликата между зелени и розови  Simple Smile  а ако на някой му се пише да каже  Simple Smile
kaPTuHa  ако ги купя и аз ще съм китайка с теб  Laughing
Зелените са по-слаби-повечето момичета,които бяха пили от тях пишеха,че нямат ефект.
Розовите са по-силни и съответно почти всички споделяха,че им намаляват апетита.Пиши в темата дали успя да ги намериш,че май и аз ще трябва да ги потърся отново! Embarassed
При всички случаи се върни назад в темите за да се запознаеш по-добре с тези капсули преди да започнеш с тях!.Успех!

# 69
  • Мнения: 319
Здравейте Китайки  bouquetЗащо всички отдават болежките си на капсулите? ShockedМиналата година октомври месец си ги купих,отслабнах 3 кг още на 5 ден  а ги пих 24 дена и това беше  Sad вечер неможех да спа това ме съсипваше и аз го одадох на капсулите.Незнам дали от мн четене за тях се бях настроила така негативно и вечр като си лягах все си повтарях -Сега няма да мога да спа от тези капсули (адреналинки)и ето че сама си внушавах и поцели нощи немигвах.Но ето че сега пак си ги купих защото  почнах да качвам и станах 71 кг а бях 65.Ефекта от първата изпита опаковка е  Peace-6 кг Hugсега пак съм си 65 ,продължавам и с 2 опаковка.Умишлено невлизах в темата да невзема пак да си внуша глупости че ще имат сранични ефекти,и ето резултата е на лице Peaceсвалени кг спа си като бебе никакви болежки сърбежи и тем подобни Mr. Greenединствено мога да кажа като недостатък е съхненето на устата,но това си е нормално защото и при др хапчета съм го получавала.Капсулите си ги купувам от аптеката на младост в Бургас от розовите и струват 24 лв и смятам да продължавам да си ги купувам ако имам парички поне 3 месеца после почивка  Laughing

# 70
  • Мнения: 488
Момичета здравейте!
Имам един конкретен въпрос/разбира се ако някой има представа/ имам "Trim Spa" в мен от доста време. Незнам дали да го пия. Когато ми го донесоха лятото започнах, но все забравях да го пия. Моля ви ако някой го има и го е пил да сподели мнението си за този продукт!
Благодаря все пак. И се извинявам за това че се намесвам така, но темата нали се казва капсули за отслабване и за това реших да пиша тук. Простете ако съм сгрешила.  bouquet

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 225
Темата е за едни китайски капсули,които си нямат име-наричат се Китайски капсули за отслабване.
Относно Trim spa-май ги няма в БГ,но щом вече си ги купила-изпий ги.Ние ще чакаме да се похвалиш с резултат! Wink
Копирам едно мнение на друга мама ,която ги е пила-само това излиза с търсачката:
 
Цитат
Пила съм Trim Spa. не знам дали ги има в БГ,но на мене много ми помогнаха по отношение на апетита,изобщо не ми се ядеше.Пак смятам да се "подкрепя" с тях,че сега съм в цикъл,и мога да изям и слон..ама ако е сладък-по-добре! Тук струват 10$ за 30 табл. Не са скъпи изобщо,защото както аз ги пиех нередовно,биха ми стигнали за 15 дни,а може и за повече.За първата седмица+ диета,свалих 4 кила,доволна бях,нишо не съм си върнала,а продължавам да си слабея,а ве4е си хапвам...за 20 дни свалих 7 кила,като само в началото пих хап4етата,а после ги спрях.Номера е само да ти помогнат в началото,когато още много ти се хапва,а като ти се свие корем4ето., и видиш и резултат-волята и мотивацията ти се връщат,и нямаш нужда от такава помощ.
 
 Успех!
 

# 72
  • Мнения: 488
Красито благодарна съм ти много миличка! Hug  bouquet
Наистина ги няма тук в БГ, но аз ги поръчах на една приятелка от щатите ми ги прати. Ще започна,даже още сега ще пийна за да не забрава, и щом има някакъв резултата/дано да има/ ще пиша Обещавам!!!!! Hug Hug Hug

# 73
  • Мнения: 1 092
Ехооо, има ли още някой, който пие от капсулите  newsm78
аз днес си купих от розовите/не знаех че има и други  Wink/ и от утре започвам  Sick

# 74
  • Мнения: 32
привет на всички! днес ми е втори ден

# 75
  • Мнения: 817
Монде,какви са ти донесли от Китай?!?
Другата седмица един познат ще пътува по работа та кажи да му кажа да ми донесе и на мен Laughing

# 76
  • Мнения: 13
Търся някой да му изпратя парички и да ми купи капсули,в Стара Загора не открих.Моля!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Weary Weary Weary newsm20

# 77
  • София
  • Мнения: 593
mam4e_mia ,mtelzaek http://starlight.pm-co.net/stars_detail.php?starID=182&catID=add

От тук ще видите подробности има и сините и може да се поръчват

# 78
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Нето: 2 блистера х 10 + 2 капсули х 0.3 гр.
 
 23.00 лв
Някой може ли да ми каже за колко време стигат и какво ще рече това +2капс* 0,3гр. ? Нещо не мога да го разбера и това си е .

# 79
Здравейте на всички  случайно разглеждах темите във форума и попаднах на тази китайска история,защото съм ги пила и аз и имам разочарователна информация    лятото на  06 год. когато си бях във България една приятелка ми  сподели че с е купла от аптеката   страшни  китайски капули  и свалила  с тях за    една седмица 4кг и имли ефект и......т.н веднага и аз си ги  купих наистина  свалих  с тях  за месеца които си бях в Бълария ,прибираики  се в Париж се бях  запасила  с тези   капсули  но  миавайки на  контролен преглед  при лекаря  ми тук на всеки 6мес. правя подробни иследвания , при резултатите   се оказа че  намират нещо не типично  и не нормално  от  лабораторията ме пратиха при лекаря ми и започнах ме да обсъждаме аз  трябваше да му споделя  за  китайските капсули които пия  и  той  направи   в лаборатория  пълен  анализ  на този продукт направо аз не проумявах   че ми съобщава   че СЪСТАВА ИМ  БЕШЕ  ОТРОВА ЗА МИШКИ   нямах думи  не мога да ви опиша как се  чувствах само си повтарях
как е възможно да     но   в България  всичко е възожно    лошото е че не може да се докаже  в Б -я  истината , никога повече не си и помислих да пия отрова за мишки   от тогава  забравих за всякакви  капсули  минах на режима на Дюкан  разделх се със  30кг и сега се чувствам  страхотно    не искам да обезкуражавам никой само споделям това което ми се случи  и е истина  а който не вярва нека да продължава да пие китайска отрова за мишки ,  ще се  радвам ако сам помогнала на някой   УСПЕХ  НА ВСИЧКИ    САМО НЕ ПЙТЕ КАПСУЛИ   ВЕЗ ДА ЗНАЕТЕ СЪСТАВА ИМ    Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 80
  • Мнения: 9
Здравейте на всички  случайно разглеждах темите във форума и попаднах на тази китайска история,защото съм ги пила и аз и имам разочарователна информация    лятото на  06 год. когато си бях във България една приятелка ми  сподели че с е купла от аптеката   страшни  китайски капули  и свалила  с тях за    една седмица 4кг и имли ефект и......т.н веднага и аз си ги  купих наистина  свалих  с тях  за месеца които си бях в Бълария ,прибираики  се в Париж се бях  запасила  с тези   капсули  но  миавайки на  контролен преглед  при лекаря  ми тук на всеки 6мес. правя подробни иследвания , при резултатите   се оказа че  намират нещо не типично  и не нормално  от  лабораторията ме пратиха при лекаря ми и започнах ме да обсъждаме аз  трябваше да му споделя  за  китайските капсули които пия  и  той  направи   в лаборатория  пълен  анализ  на този продукт направо аз не проумявах   че ми съобщава   че СЪСТАВА ИМ  БЕШЕ  ОТРОВА ЗА МИШКИ   нямах думи  не мога да ви опиша как се  чувствах само си повтарях
как е възможно да     но   в България  всичко е възожно    лошото е че не може да се докаже  в Б -я  истината , никога повече не си и помислих да пия отрова за мишки   от тогава  забравих за всякакви  капсули  минах на режима на Дюкан  разделх се със  30кг и сега се чувствам  страхотно    не искам да обезкуражавам никой само споделям това което ми се случи  и е истина  а който не вярва нека да продължава да пие китайска отрова за мишки ,  ще се  радвам ако сам помогнала на някой   УСПЕХ  НА ВСИЧКИ    САМО НЕ ПЙТЕ КАПСУЛИ   ВЕЗ ДА ЗНАЕТЕ СЪСТАВА ИМ    Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Shocked  Shocked  Shocked
В шок съм от това разкритие!
Просто нямам думи. Отрова за мишки?
Баси к'ви си лаборанти.......

# 81
Аз също бях в шок кгато ми каза  състава им но не предполагах че от  06год, никой в Б-я не ги е спрял тези капсули , и сега  когато чета че, има хора който още ги пият  напрво  ми е болно и си казах поне малкото което мога да направя е  да  ка жа за състава им  въпреки че  в Б-я не мога да направя  аналиране и  да докажа  защото  всичко е  фашиво Tired Tired

# 82
  • Мнения: 1 685
 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Фенка съм на капсулите/щото помагат пък Crossing Arms/ обаче тази информация ме втрещи #Crazy Shocked ooooh!-направо се изкушавам да си платя каквото трябва и да направя един анализ на капсулите. TiredМежду другото има логика в цялото това инфо,защото по стечение на обстоятелствата съм запозната с действието на някои отрови за плъхове и мишки-именно антикоагулантно/противосъсирващо/-демек Wink-гадовете не умират веднага а отровата "раздува" и изтънява кръвоносните им съдове,"разрежда"им кръвта повече отколкото трябва,те получават множество вътрешни кръвоизливи с които не могат да се справят и така"избухват" иумират. Mr. Green
Ама да кажа каква е връзката-значи аз доста напред в темата-може би в  5 или 6 бях споделила за неволите/освен поразителния резултат Laughing/ си при пиенето им-та едно от обезпокоителните ми оплаквания бяха няколко месечните постоянни кръвоизливи в лявото око-не боли, не дразни-даже не го усещам кога се появява,но е страшно грозно и притеснително. SadСправих се /да чукна на дърво/ с проблема,но сега май правя някаква връзка newsm78 ooooh!Освен това масово оплакване при пиенето им е напрежение в слепоочието,което медицински погледнато си е пак повишено налягане в кр.съдове и даже вътреочно такова Rolling EyesУспях да намеря много малко при чичко Гугъл за една от тези отрови,но обещавам че при възможност ще препиша надписа от опаковката на въпросната отрова-Рат-билен,Рат бином,Рат-веном.Цитат: "Риск за хората
Може да се направи извод, че при спазване на предпазните мерки за употреба няма друг риск
от натравяне освен този, предизвикан от действието на антикоагуланта. (Има противоотрова –
витамин К1)."

# 83
  • Мнения: 406
Хъх... Това че определени вещества се съдържат в състава на въпросната отрова за мишки, означава ли, че не може да се съдържат в никое друго вещество? Има вещества с различни свойства, които се включват в най-различни съединения... Така че съм много скептична по въпроса...

Аз изпих една опаковка преди почти година (април 2007г.) и останах много доволна. Намалиха ми апетита и ми помогнаха да се справя с упорития глад в началото на всяка диета. След като ги спрях продължих да си ям по - малко и постепенно продължих да свалям килограми. Не знам защо всички се оплакват от някакви странични ефекти, а ние ги пихме 3 жени и нито една не се оплака от никакви болежки. Аз  и майка ми изпихме по една опаковка, а нейна приятелка ги пи 3 месеца и свали много килограми без и за момент да се оплаче от каквото и да е било...

Сега с майка ми смятаме да изпием още по една опаковка и се надяваме на добър резултат, защото от почти година не сме ги пили.  Peace Благодаря на Еманоелита за инфто къде се намират в Бургас  Hug Тези дни ще проверя и ще актуализирам инфото Wink

# 84
  • Мнения: 3 216
Колко и струвало едно изследване в лаборатория? Да се комбинираме и да направим такова?

# 85
  • Мнения: 1 685
Аз изпих една опаковка преди почти година (април 2007г.) и останах много доволна.

 PeaceПрава си -обаче си е доста стряскащо Shocked-иначе аз личнно съм изпила доста повече от една през годините Mr. Greenнякъде напред в темата съм писала и съм все още жива Mr. Green-а сега ако не устискам на никой от режимите с които се захващам,пак съм навита да ги пия-нали писах че съм им фенка-няма друго нещо което така да ми усмирява вълчия апетит/освен редуктила-ама и той си е отрова/.  bouquet

Колко и струвало едно изследване в лаборатория? Да се комбинираме и да направим такова?

 newsm78Някъде в предишните теми някой беше писал за направено такова изследване,но нямам време сега да търся,а не е хич евтино доколкото знам Rolling Eyes

# 86
  • Варна
  • Мнения: 63
Пие ли някой капсулите в момента? Прочетох всички стари теми...помислих....и вече трети ден пия.Нямам никакви странични ефекти,дори сухост в устата,спя нормално...Ако има някой да си споделяме... Simple Smile

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 201
и аз ги пия - вече 6 ден и съм -2 кг - предполагам повечето от тях вода, че се бях доста надула.
Не бях ги пила от миналата година, но положението с апетита стана много сериозно и реших да изпия една опаковка - вече няма и вест от вълчия глад, но все пак хапвам по малко, че преди като не ядех ми ставаше зле.

Вземам и аспирин и магнезий на разтворими таблетки.

Успех и споделяй!

# 88
  • Варна
  • Мнения: 63
И аз изхвърлям доста вода.Не пия допълнително витС и магнезий.За три дни-1кг,но може да е само вода.Наистина апетита намалява,дано да не е само в първите дни и после да се върне.
Успех и на теб,че лято идва....

# 89
  • Мнения: 1 685
 PeaceПробвате ли да ги пиете през ден newsm78-хем по-икономично,хем по-малкоотровно Laughing

# 90
  • Варна
  • Мнения: 63

 Не смея да пробвам,че да не стане ефекта хем по-никакъв  Laughing

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 201
да си призная - пропускам вече две вечери зелените капсули точно с тази идея и досега не съм забелязала някаква разлика.
Странното е, че като им прочетеш съдържанието на жълтите и зелените си е едно и също newsm78

# 92
  • Варна
  • Мнения: 63
Ще пробвам без вечерната капсула на втората опаковка.
Успешен ден!

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 201
днес сутринта изпих зелената вместо жълтата и не усетих нищо по-различно. Продължавам да си се чудя защо ги оцветяват различно...

# 94
  • Мнения: 68
Дами, знаете ли къде ги има във Враца? Разтърсих се по темите, но не намерих отговор. Мерси предварително   bouquet

# 95
Tecra, наистина ми се иска да започна. Моите килограми са за минус поне 3, ако и 5 стане - чудесно. Сега излизах  през обедната почивка и в две аптеки не намерих. Ето ти чудо. Пък исках да чуя и мнение. Редуктил не съм ползвала, вземала съм Ксеникал - той добре, но и двата са малко финансови.
От чая Инхуа не съм особенно възхитена. Та да видим ? Сега ще направя проуване по телефона на аптеки. Ще ми е нужен успех. Вече и преминах към "бабите", и на обикновенна диета нещо вече не ми поддава организма. Но държа да се въведа  малко в ред. Така несе понасям аз самата. Тия опънати поли.

# 96
  • Мнения: 3 216
По аптеките трудно ще ги намериш,тьрси в диетичните магазини,китайските и тия за здравословните храни.

# 97
Малеее , в този наш малък град няма и от трите изброени магазина. Ами сега ?

# 98
  • Мнения: 10 758
Малеее , в този наш малък град няма и от трите изброени магазина. Ами сега ?

ами сега....отиваш в по-голям и си ги купуваш.
Кой град е до вас?

# 99
# 100
  • Мнения: 5
 Hug Здравейте дами, аз съм нова и от днес и аз пия от капсулите -  розовите.  Embarassed Много се стъписах от прочетеното за отровата за мишки, четох и по - назад в старите теми за положителния ефект и  мисля позитивно и се надявам всичко да е ок и да сваля кг.  Stop
Дано не съм единствената, която продължава да ги пие    Tired ако има още някой да каже  Hug

# 101
Добър ден ! Няма ли някои да побутне темичката. Мнения ! Резулати ?

# 102
  • София
  • Мнения: 606
Аз сега ги пия, за 1 седмица - 6 кг.... Преди 2 години отслабнах с тях 7 кг за 1 седмица...и на всичкото отгоре по стечение на обстоятелствата последните три дни като сам ги пила съм била и бременна...всичко си е наред с детенце да чукна на дърво...

Не знам дали е вярно това с мишата отрова, но аз ги бях препоръчала тогава на една дама лекарка.. доколкото си спомням тя ги изследва преди да ги пие и ми каза, че са само билки... и си ги пи после..и тя отслабна... ще и се обадя да я питам...

# 103
  • Мнения: 7 127
Аз сега ги пия, за 1 седмица - 6 кг.... Преди 2 години отслабнах с тях 7 кг за 1 седмица...и на всичкото отгоре по стечение на обстоятелствата последните три дни като сам ги пила съм била и бременна...всичко си е наред с детенце да чукна на дърво...

 Shocked Забележителен резултат .... От колко кг свали 7 кг. и то само за 7 дни?
Имаше ли апетит?

# 104
Да, наистина забележително !. Вече чакам с нетърпение и моите капсули!
Но и аз бих попитала  от колко кг си тръгнала  Лилиан?

# 105
Пия капсулие 2-ри ден и вечерта не можах да спя много.. пия много вода и като,че ли кръвното ми е по-високо. Трябва ли да се притеснявам или е нещо нормално за началото??? благодаря ви предварително

# 106
Туку що разгледах още 1 сайт..Коментарът беше, че те извличат вода от организма (именно затова още на първия ден губиш едно кило), но с нея изхвърлят и калия (ако не греша), което води до сърдечни проблеми (до няколко дни). Сега си измерих и температурата имам 37 и малко, а не съм болна.. Моля ви кажете ми това наистина ли е нормално и ще се стабилизирам ли по-нататък или да ги спирам..почнах много да се притеснявам Shocked

# 107
  • Мнения: 5
Моля ви кажете ми това наистина ли е нормално и ще се стабилизирам ли по-нататък или да ги спирам..почнах много да се притеснявам Shocked
Hug Ами аз ги пия вече 12 ден и няма място за притеснение - още съм жива и нищо ми няма, само 3 кг. надолу  за съжаление малко...но пак добре. За дамата, която е свалила 7 кг. с хапчетата  Shocked  поздравления, наистина изумително и само за седмица  - завиждам й.
За сухотата и жаждата, която се усеща по време на приема на капсулите при мен си е така все още а съм на последните 2 капсули от опаковката. Взех да свиквам, но за повишена температура  Shocked аз нямах такива проблеми,  да не е от нещо друго... Peace

# 108
аз имам и други приятелки,които използват капсулите и виждам,че няма някакви опасни реакции..освен сурцебиене от време на време и сухота в устата.. да се надяваме,че няма нищо притеснително

# 109
  • София
  • Мнения: 606
Не е вода от организма. Първият път преди две години свалих от 64 на 57 кг и после първите месеци много малко качих нищо, че съм била бременна... А сега почнах от 68 и свалих до 62 кг. Сега мисля още малко да пия..още една седмица...трябва да стана 57 кг ... Като сега от 74 до 68 бях свалила за около месец с Дюкан...но спрях да отслабвам и затова пих капсулите...

Аз пия вода и не съм имала странични ефекти, между другото дават енергия явно, че аз не мога да се спра...работя, тичам на пред на зад...

# 110
ХАЙДЕ ОТНОВО ДА ПОБУТНЕМ ТЕМИЧКАТА !

# 111
  • Мнения: 39
Здравейте,искам да попитам някой знае ли къде в Пловдив ги продават тези розовите.И 1 опаковка за колко време стига.Благодаря предварително. Hug

# 112
  • Мнения: 3 216
Има ги в магазина за здравословни храни на Гладстоун след киното. Обаче се вьрни назад и хубаво прочети какво е написано за капсулите преди да почнеш да ги пиеш. Naughty

# 113
  • Мнения: 39
blagodarq  Grinning  ,a 1 opakovka za kolko vreme stiga?

# 114
# 115
  • Мнения: 917
имам да свалям 10кг и си купих розовите
по колко аспирин трябва да пия на ден?

# 116
 lida daidai hua  - а от тези някой пил ли е ?  зелени хапчета. Пият се по един път на ден - сутрин. Купих ги от фитнес магазин във Варна за 55 лева.......

# 117
Спя добре, будя се по свежа, нямам апетит, жажда и сухота в устата и леко сърцебиене...но пулса е в границите нанормалното - 70 удара в минута....и все пак ...някои да е пил точно тези .....

# 118
  • Мнения: 917
един фитнес маниак ги пие и ми ги препоръча, но не ги намерих

# 119
Купих ги от магазина за фитнес добавки зад Спортна зала...ул. Найден Геров ама кой номер..срещу училището

# 120
  • Мнения: 39
 Rolling Eyes Много се извинявам ,за малко досадните въпроси,но искам да събера повече информация.   Thinking Колко хап4ета трябва да изпия за да сваля 7-8 килцааааа  #Crazy

# 121
  • Мнения: 3 216
Ти ,нали не мислиш,че с всяко хапче се сваля определ грамаж ooooh! Никой,ама никой не може да ти каже. Зависи от десетки неща.

# 122
  • Мнения: 39
Да,ясно ми е това ,но някои са писали,че с първия прием са свалили толкова.И ми е интересно,колко е този прием,колко време и колко опаковки са изпили. newsm78

# 123
Аз за 5 дни съм около 3 кг надолу..бях 64 - сега съм 61...Тренирам 4 пъти в седмицата и спазвам рецим на хранене с ограничен прием на въглехиграти ..та така...имам още 10 дни да ги пия.После почивка 10 дни и втора серия от 15 дни пиене ....И все пак още мнения на момичета приемали точно тези хапчета Li Da....  ще се радвам да споделите !!!

# 124
  • Варна
  • Мнения: 1 553
lida daidai hua  - а от тези някой пил ли е ?  зелени хапчета. Пият се по един път на ден - сутрин. Купих ги от фитнес магазин във Варна за 55 лева.......
Kолко броя  са в опаковка? Къде по-точно се намира магазина от който си ги купила.

# 125
30 броя в кутия. Купих ги от магазина за фитнес добавки зад Спортна зала във Варна - на ул.Найден Геров

# 126
  • Мнения: 39
Но май не говорим за едни и същи добавки.По-напред във форума пише за някакви китаиски хапчета в розова опаковка,а сега говорите за определени-LI DA.?

# 127
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Но май не говорим за едни и същи добавки.По-напред във форума пише за някакви китаиски хапчета в розова опаковка,а сега говорите за определени-LI DA.?
Определено не са едни и същи. Китайските хапчета от темата са жълти и зелени в опаковка и сини и розови , май. Виждала съм само жълто-зелените . Във Варна се продават в дрогерията на  Червения площад, срещу Бинго Мустанг  и дрогерията в пресечката на Окръжния съд , към адвокатсаката градинка.Струваха преди време 27 лв.

# 128
  • Мнения: 52
Една приятелка пие Li Da и е много доволна.Не само смъкна килограми,но чувства и по-добър тонус.Все пак трябва да се прочете упътването,защото не е подходящо за всички хора.Освен това мисля,че се продава само по аптеките.В София струва 46 лв.-30 капсули.

# 129
Най-вероятно и едните и другите имат сходен ефект..защото сухотата в устата, липсата на апетит и тонуса са факт и при двата приема доколкото чета тук мненията на момичетата. Определено важно е да няма човек проблеми със сърдечно-съдовата система, защото малко свалят кръвното. Поне при мен е така. Пулса ми е нормален. Тренирам нормално - днес тичах на пътеката 30 мин. Надявам се всичко да е ок....е все още ме е страх доста на моменти..ама пуста суета.....Та затова който ги е пил - споделяйте!!! Хубав и успешен ден на всички !!!

# 130
Да побутнем темичката !
Пишете резултати !
За  ЛиДа -то разбрахме !

Как сте с капсулите ?

# 131
  • Варна
  • Мнения: 63
Хайде,побут!
Тези лоши новини за ЛиДа, нали не се отнасят за другите капсули-зелени и жълти?
Има ли някой информация?

# 132
  • Мнения: 13
Здравейте момичета, миналато година с тези капсули свалих около 15 кг. и съм много доволна от тях  Grinning Като се има предвид, че поради финансови причини и глупостите на Нова телевизия ги пих с доста прекъсвания са си направо вълшебни. Понеже се сетих, че идва лято, та реших отново да ги почна. Отивам днес в китайският магазин на Пиротска и О Чудо!- розовите били свършили, имали само сини ooooh! Пита ме продавачката от колко време пия капсулите и като разбра за моята едногодишна одисея, веднага ми набута сините (по състав, цвят и прочее глупости, са същите като розовите, само че са в синя опаковка Thinking и струват 23 лв.) с тезата, че е крайно време да мина на тях. Някой, ако ги е пил нека сподели дали имат същия ефект, иначе отивам на Пиротска и ще ги окитайча всичките в едно с шефа #2gunfire

# 133
  • Варна
  • Мнения: 63
Между другото и във Варна няма розови.Вчера взехме сини,защото два месеца нямало да внасят розови(според продавачката).А какво значи "крайно време е да минеш на сините"?

# 134
  • София
  • Мнения: 11 116
Хайде,побут!
Тези лоши новини за ЛиДа, нали не се отнасят за другите капсули-зелени и жълти?
Има ли някой информация?

Хапчета за отслабване с неясно съдържание се продават в търговската мрежа.
20 Февруари 2007, вторник
 
Екзотични капсули за отслабване с опасни странични ефекти и неясни оцветители се продават по интернет и в китайските магазини в цялата страна. Медикаментите са забранени в Македония, Франция и Америка. Проверка на “Здравей, България” установи, че в търговската мрежа има и български хранителни добавки за отслабване, които не отговарят на законодателните изисквания. Репортаж на Екатерина Анева и операторите Станислав Илиев и Калин Пенчев.
Част от чат- форум: “Май наистина ще ги спирам тези хапчета, че изобщо не се чувствам добре. Пила съм ги само 3 дни, а още от първия ми стана доста лошо и така ми е през целия ден, наистина почти не ми се яде, но може би защото все ми се гади”
Втора жена – “Свалих само два килограма и сега по тялото ми излизат гнойни образувания като циреи и много болят. Няма от какво друго да е като се има пред вид, че не съм яла почти нищо”
Трета жена – “Пия ги от два дена и двете нощи не можах да спя, а също имах и сърцебиене. Задушавам се.”
Това са част от констатациите на млади жени в нашумелия форум бе ге мама. Те са от различни градове на България. Оказа се, че капсулите за отслабване, които твърдят, че са на билкова основа се продават навсякъде. Брошурата им е на китайски, нямат дата на производство. Фирмата производител “Ту – чан – земеделска индустрия”, става известна след поредица скандали в Европа, заради опасните странични ефекти на продукта. В интернет сайта, е написано, че капсулите съдържат FTD елемент, за който не намерихме информация в медицинската литература. Билкарите пък не успяха да ни отговорят каква представлява растението Rheum – също част от състава на хапчетата, според етикета. Цитираното на опаковките санитарно разрешително от 2003г., е невалидно. Подложихме капсулите на лабораторен тест. Той показа, че съдържат неизвестни за страната ни растения, необявен никотинамид и:
Схн. Стефан Нинов – Главен асистент във Факултета по фармация към МУ- Микроскопският анализ установи още наличието на зърнеста маса от талк и захариди. Таблетките са оцветени с оцветител, необявен на етикета.
 Експертите са категорични:
Проф. Стефан Николов – Декан на Факултета по фармация към МУ
Всичко маже да се очаква, след като не се знае какво има в тези опаковки. На етикета пише едно, а се оказва съвсем друго. Това може да има и фатални последици
Според професор Николов, причините за хаоса на пазара на хранителните добавки са три – слабият контрол, ниските санкции и подранилото европеизиране на българското законодателство.

# 135
  • Варна
  • Мнения: 63
Благодаря   bouquet

# 136
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Охххх!

# 137
  • Мнения: 13
Такаааа Simple Smile този който не се чувстват добре от тях, нека не ги пие Peace Аз се чувствам отлично затова нямам намерение да се отказвам от тези капсули. Зададох съвсем елементарен въпрос: "Действат ли капсули които се продават в синя опаковка?" Не ме интересува в коя страна са забранени, нито мненията на разни професори Stop

Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 10:40 от p_kaneva

# 138
  • София
  • Мнения: 618
Здравейте момичета, миналато година с тези капсули свалих около 15 кг. и съм много доволна от тях  Grinning Като се има предвид, че поради финансови причини и глупостите на Нова телевизия ги пих с доста прекъсвания са си направо вълшебни. Понеже се сетих, че идва лято, та реших отново да ги почна. Отивам днес в китайският магазин на Пиротска и О Чудо!- розовите били свършили, имали само сини ooooh! Пита ме продавачката от колко време пия капсулите и като разбра за моята едногодишна одисея, веднага ми набута сините (по състав, цвят и прочее глупости, са същите като розовите, само че са в синя опаковка Thinking и струват 23 лв.) с тезата, че е крайно време да мина на тях. Някой, ако ги е пил нека сподели дали имат същия ефект, иначе отивам на Пиротска и ще ги окитайча всичките в едно с шефа #2gunfire
Аз също си купих от новия син вариант. Не виждам разлика от действието им освен тези 4 лв отгоре и с глупави подаръци към тях. Аз обаче и розовите и сините пия по една на ден. Единия ден жълта, другия ден зелена капсула. Тия глупости които говорят в магазина, че който пил розови вече не му действат не им вярвам. Просто на розовите свърши срока на годност и ги продадоха останалите количества на друг китайски магазин. Първия от към пазара. Там ги продават като преоценени мисля, че ми казаха 17 лв.

# 139
  • Мнения: 1 685
 TiredДа ама сините са по 2х10 капсули май,а розовите 2х12 Thinking
А явно по това диетично време на годината винаги се получава дефицит на капсулите-ако се поровите в старите теми ще видите че е имало и други такива"дупки" във вноса Crazy

# 140
  • Мнения: 13
Между другото и във Варна няма розови.Вчера взехме сини,защото два месеца нямало да внасят розови(според продавачката).А какво значи "крайно време е да минеш на сините"?

Представа си нямам какво означава Laughing Това беше "експертното" мнение на продавачката в магазина #Crazy

# 141
  • Мнения: 5
 Shockedпоследният път и на мен ми продадоха от тези сини капслули уж същите, страничните ефекти са същите  newsm78 продължавам да свалям, но казаха че скоро няма да има розови   Rolling Eyes  12 капсули са вътре  за 23 лева .От Пиротска.
 Peace не искам да натрапвам мнение, но ако някой се интересува от нашумялото скандалоно "откритие" на сибутрамин  в подобните хапчета Ли Да нека погледне темата и за тях  Stop

# 142
  • Мнения: 959
здравейте и от мен, и аз от 2 дни пия прословутите хапчета защото имам едни 5-6 кг. които тряно са се настанили в тялото ми и не искат да си ходят, но моите ми ги донесе един познат - 10  капсули за 20 лева, т.е. едната капсула излиза 2 лева (каза че по аптеките били 1 капсула - 4 лева), но не питах кои точно аптеки предлага но както и да е. Опаковката незнам каква е, защото би и донесе без опаковка и упътване, опаковани са по единично във фолио и всяка една капсула е запечатана. На самото фолио на всяка капсула си пише името и и срока на годност. Моите капсули се казват Дай-Дай Ям (до колкото прочитам, защото е на английски). В гутъла нищо не ми излезе за тях, този който ми ги донесе ги пие вече 3 мес.без прекъсване и каза че се чувства перфектно наистина е отслабнал доста, но има още да сваля (той е таксиметров шофьор и работи по 12 часа зад волан). Самата капсула е зелена и се пие само сутрин, симтомите са сухота в устата (но при мен беше само първият ден и то само да няколко часа след като я изпих, през ноща нямаше и помен от сухотата), каза че може да ти стане студено и да вдигнеш малко температура (37 - 37,2 градуса), но това е защото метаболизма ти се засилвал и за това (поне това ми обясни) - за сега аз Т не съм вдигала, каза още че може и да не мога да заспя - но при мен е точно обратното спя по-дълго време, даже снощи спах и на обяд (което при мен никога не се е случвало), и ти притъпява апетита (за два дни съм изпила само 1 активия и то със зор - просто нищо не ми се яде и не искам да слагам в устата) Та това е в общи линии - били на билкова основа.
Ето и резултата ми за два дни - кг. -1, обиколка от талия -2см, от ханш и бедро по -1см.
По принцип съм висока 1,60 и преди да започна да ги пия тежах 57кг. Ще давам редовен отчет за състояние и свалени кг. и см. на всеки 2 дни.

ПП. Извинявам се за дългия пост, но трябваше да обясня подробно  Hug

# 143
  • Мнения: 959
така ето и резултата след 7 дни - кг.-4, талия -6 см, ханш -4 см, бедра -2 см
След 3 дни свършвам първата опаковка и пак ще пиша  Peace

ама то само аз си пиша  Mr. Green ехо китайки къде сте  Simple Smile

# 144
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Ти от кой пиеш?

# 145
  • Мнения: 39
 StopЗдравейте,поздравления за постигнатите резолтати.  newsm78 Искам ако има някой от Пловдив да ми каже от каде да си ги купя,4е аз съм от Стамболийски и тук ги няма.Много ми трябват и аз имам едни 6-7 килограма за сваляне,а лятото вече дойде.  Praynig

# 146
  • Мнения: 959
прочети първият ми пост - капсули се казват Дай-Дай Ям

# 147
  • Мнения: 1 685
StopЗдравейте,поздравления за постигнатите резолтати.  newsm78 Искам ако има някой от Пловдив да ми каже от каде да си ги купя,4е аз съм от Стамболийски и тук ги няма.Много ми трябват и аз имам едни 6-7 килограма за сваляне,а лятото вече дойде.  Praynig

 PeaceВ Пловдив можеш да ги намериш в диетичните магазини-единия за който се сещам-на Гладстон-малко след дома на Техниката/бившия Laughing/-скоро гледах там-има няколко вида а тези за които по принцип е темата-в розовата опаковка нямали внос-имаше само от синята опаковка-вече по 2 по 12 броя/преди сините бяха 2 по 10/  но цената им вече е 28 лв ooooh! #Cussing out

# 148
  • Мнения: 217
Виждам,че вече сте отслабнали  Mr. Greenи не пишете,но аз от утре ги започвам,и наистина ми е невъзможно да прочета всичко,тааа,ако случайно някой разглежда темата,Моооля,напишете в телеграфен ред,какво друго се взима с тях,някъде четох аспирин  .Ако има и друдо важно за здравето ще съм много благодарна  bouquet

# 149
  • Мнения: 13 512
най-важното за здравето е изобщо  да не започваш да ги пиеш.

# 150
  • Мнения: 217
Май ще седна да ви попрочета тази нощ newsm78
Защо да не ги пия ,нали е добавка и то билкова. Rolling Eyes

# 151
  • Мнения: 13 512
Май ще седна да ви попрочета тази нощ newsm78
Защо да не ги пия ,нали е добавка и то билкова. Rolling Eyes
така и никой не разбра какви са билките. А резултатът е спорен. При тези, които имаше такъв, връщането на килограмите стана факт след спирането им.

# 152
  • Мнения: 1
Момичета здравейте:)
Днес и аз си взех хапчетата, тази вечер ми е първата капсула... Предупредиха ме, че заради голямото количество жен-шен, който поначало тонизира, няма да мога да спя! За сметка на това тази вечер на фитнеса направих всичко възможно да се изморя както аз си знам, после на сауна, парна баня и инфрачервена сауна бях. Сега едвам гледам - доста ми се спи... Надявам се да не ме хване безсънието:)
Пожелайте ми успех в борбата с килограмите и стискайте палци!
Ще пиша как вървят нещата. Rolling Eyes

# 153
  • Мнения: 13 512
да, верно е това с безсънието и то няма нищо общо с умората. Изпадаш в състояние тялото ти да умира от умора, а мозъкът- да е бодър и да отказва да заспи. Но не при всеки се появява този ефект. Аз те съветвам да не започваш изобщо. Нито един , писал в тази тема  не постигна ефект , камо ли да го задържи поне няколко месеца. Карай само със спорт и намали калориите.

# 154
  • Мнения: 372
Да, Монда е напълно права, не се постигат трайни резултати. Ръцете треперят, безсъние, човек не е на себе си.

# 155
  • Мнения: 1
Много добре си спах, дори станах нетипично рано за мен - 8:30:)
Поначало засега се чувствам много добре! Може би ако не усетя тези лоши странични ефекти, си струва да опитам... Аз четох, че поне 80 % от опиталите се, имаха резултати и то добри, незнам защо казвате, че НИКОЙ от форума не е постигнал резултатите, които е искал. Естествено, че ако след това се тъпчеш като идиот няма да задържиш резултата! Мисля, че с тези хапчета, спорт 4 пъти в седмицата - както съм аз и режимът, който прилагам - ям каквото ям, но до 17ч. най-късно, трябва да имам разултат! Или поне се надявам:)

# 156
  • Мнения: 3 216
Много добре си спах, дори станах нетипично рано за мен - 8:30:)
Поначало засега се чувствам много добре! Може би ако не усетя тези лоши странични ефекти, си струва да опитам... Аз четох, че поне 80 % от опиталите се, имаха резултати и то добри, незнам защо казвате, че НИКОЙ от форума не е постигнал резултатите, които е искал. Естествено, че ако след това се тъпчеш като идиот няма да задържиш резултата! Мисля, че с тези хапчета, спорт 4 пъти в седмицата - както съм аз и режимът, който прилагам - ям каквото ям, но до 17ч. най-късно, трябва да имам разултат! Или поне се надявам:)

Не искай хубава фигура на всяка цена-няма нищо по-важно от здравето,а тия хапчета се оказаха ВРЕДНИ. Ако ти е мило здравето не ги пий.

# 157
  • Мнения: 1
С какво точно са вредни? Искам точни факти ако е възможно, защото странични ефекти има от почти всички хапчета... искам да знам тези с какво точно са вредни - за да обмисля нещата!
Благодаря предварително Simple Smile

# 158
  • Мнения: 3 216
С какво точно са вредни? Искам точни факти ако е възможно, защото странични ефекти има от почти всички хапчета... искам да знам тези с какво точно са вредни - за да обмисля нещата!
Благодаря предварително Simple Smile

Ооооо много си сгрешила,ако мислиш,че имам време да седна да пиша научни трудове на тема " Китайски капсули". Хапчетата СА вредни и  това ще ти го потвьрди всеки ,който ги е пил. Лично при мен се появиха проблеми сьс сьрцето и дупки в паметта.

Твоя  воля ,пий колкото си щеш,но сьм сигурна,че ще сьжаляваш Stop

# 159
  • Мнения: 13 512
С режима, който си си направила, нямаш нужда от тези хапчета, повярвай ми.
Разрови се из интернет, много е писано за тези китайски хапчета. И аз така скачах преди две години в тяхна защита. Сега не съм на същото мнение. Момичетата, които ги пиха са все още във форума. Не допускам,че всички са се тъпкали като прасета след като са ги спряли. Можеш да им драснеш на лични по едно съобщение и да ги питаш. Моят отговор го чу.

# 160
  • Мнения: 217
Аз да се запиша.Вече три дни пия хапчетата.Нямам странични ефекти,съвсем лека сухота в устата.Днес ми беше малко замаяно,но ми съвпаднаха с МЦ-то,а това е характерно за мен,че се обезводнявам и не отчитам на действие от хаповете.
Свалила съм поне 1.5кг,кантара не ми е съвсем наред.
Като чета форума  получавам пристъп на паника,който е със същата симптоматика ,като тук описаните Mr. Green,но вече се хванах на хорото.
Имам една молба към всички,които са ги пили,
МОЛЯ нека пишат всички,които СА доволни/ако има такива/.Чета назад и виждам,че има,но как е сега след месеци .
Ако има хора със сериозни оплаквания нека също споделят.Една мацка пише за дупки в паметта,след колко време  от приема се прояви това нещо и за колко време отмина?
Благодаря ви .

# 161
  • Мнения: 3 216
Аз сьм "едната мацка" с дупките Laughing

Никой не пише,защото никой не е останал доволен в последствие Мислите ли,че ако всичко беше ОК тая тема щеше да е така замряла?  Никога вече няма да посегна кьм подобни боклуци,не случайно в Щатите са забранени. Всеки си носи сам отговорността, много от момичетата ,които ги пиеха отдавана не следят темата,така,че не се учудвайте,че нямате отговори на вьпросите си.

# 162
  • Мнения: 1
Чета във форума, че има и някакви капсули "Лида", знае ли някой в сравнение с тези дали са по-добри или напротив?

# 163
  • Мнения: 13 512
Чета във форума, че има и някакви капсули "Лида", знае ли някой в сравнение с тези дали са по-добри или напротив?
Лида ги забраниха в Канада както и в някои европейски страни като диказано канцерогенни. Потърси , на английски има много статии,

# 164
  • Мнения: 217
Аз бия отбой.Гадни са,макар,че имат ефект

# 165
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,
Искам да споделя с вас, че съм много доволна дотук от резултата от китайските капсули!
След три хапчета бях минус 1 килограм. Днес ми е 4 ден и нарочно не се меря, за да е изненада:) Смятам като стане една седмица, тогава да видя за какво става въпрос.. Съдя обаче по дрехите си - определено колана ми влиза вече на предната дупка.
Спрях да ходя на фитнес тези няколко дни с оглед на това, че бързо се измарям.
Проблем със съня наистина се получи - реших го много лесно като пия Benosen!
И така, ДОВОЛНА СЪМ Hug

# 166
  • Мнения: 206
Много интересно как можеш да кажеш, че си доволна като ги пиеш едва от 4 дни Shocked
Изчакай поне месец, два и тогава сподели Laughing

# 167
  • Мнения: 1
biko може ли вече да споделя резултати или наистина трябва да изчакам месец-два, както всички, които са писали дотук в темата? Стори ми се, че всеки пише, когато реши как се чувства, доволен ли е, не е ли, странични ефекти и т.н. Не знаех, че трябва да чакам месец-два... Ако кажеш, че вече може да споделя дали съм доволна, ще пиша!!!
Благодаря предварително  Wink

# 168
  • Мнения: 206
 Peace Wink
Успех, дано и за напред нямаш странични ефекти Praynig
  bouquet

# 169
  • Мнения: 1
Дано! Благодаря ти  Heart Eyes

# 170
  • Мнения: 0
Здравейте втора седмица пия ЛИда и ефекта е 7кг, намирам ги по 40.00лв ако някой се интересува да ми пише много са добри хапчетата пила съм какво ли не от рекламите дори и Редуктил но лида бият първенството

# 171
  • Мнения: 3
Аз пия ЛИДА от 22 дни и съм "-2"кг........,които свалих още на 5-я ден и от тогава насам не съм мръднала......Как става този номер на китайката със 7-8 свалени килограма незнам????

# 172
  • Мнения: 126
Здравейте втора седмица пия ЛИда и ефекта е 7кг, намирам ги по 40.00лв ако някой се интересува да ми пише много са добри хапчетата пила съм какво ли не от рекламите дори и Редуктил но лида бият първенството
Привет!
Аз се интересувам от къде ги купуваш по 40 лв. На мене ми ги предлагат по 50. Ако може и аз да ги купя по-евтино, ще съм ти благодарна много!   bouquet

# 173
  • Мнения: 126
И... още нещо... тези от 40 лв. нали не са ментак? Grinning
Защото се оказа, че тези, които ми предлагат за 50 лв. идвали от дистрибутор направо... т. е., не се прекупуват от трети човек...ама чакам да кажеш за твоите - по-евтините, все пак 10 лв. не е малка разлика.

# 174
  • Мнения: 1
Здравейте,
Момичета, защо не пиете тези китайски капсули за отслабване за които пишем тук? Лидата мисля, че не е много добре да се пие...Поне така четох на много места. От дрогерията, където си купувам тези китайските капсули ми казаха, че има защо да не се предлага Лида по аптеки и дрогерии... Казаха, че затова само в Интернет ги имало - не можели да вземат необходимите разрешителни, за да се предлагат в аптеки и дрогерии! Не искам да правя излишна реклама на китайските капсули - тук достатъчно е писано за тях, просто малко кофти действа такава информация за Лидата...
Иначе аз отчитам страхотни резултати от капсулите - не съм си мерила килограмите, но свалих два номера от дрехите си...Това незнам колко е като сантиметри.
Успех в отслабването момичета!!! И пишете за резултати:)

# 175
  • Мнения: 39
A в Пловдив къде ги продават.Как изглеждат.И какви пари са. Party

# 176
# 177
# 178
  • Мнения: 3
къде сте,момичетаа,какво става слабеете ли от ЛИДА-та??Аз днес изпих 26-тото хапче,а резултата е -2кг/които свалих в началото/ Cry защо така се получи при мен,незнам,а толкова се надявах да заслабна smile3518 На фалшивите ли попаднах.....,незнам?

# 179
  • Мнения: 217
Лидата не се предлага в аптеките,защото съдържа съставка,която е химикал и не може да се продава ,като хранителна добавка.Четох и че има доста  вредно действие,но за подробности незнам.
Аз влязох в един китайски на Самуил и ще ви кажа цените там.
Лида 25лв опаковка
Розови капсули 19лв  опаковка
Плодови капсули за отслабване/китайката ,каза,че целия Кирков ги пие / 28лв за 30дни по една.
Самата китайка пиела от години розовите,защото имала проблем със сърцето и другите били противопоказни.
Аз лично започнах розовите,с които се снабдих уж на далавера за 24лв,но нещо се почувствах зле и ги спрях,но за 4дни свалих 3кг и сега си ям и продължавам да смъквам.Реших отново да пробвам следващата седмица с нещо,всъщност или розовите или плодовите,на които пише,че са за отслабване на тялото,за подмладяване на кожата на лицето и за очистване от отровите.Ако съдя по китайката ,представи се за 52 годишна,а реално изглеждаше на 40,явно чайовете и хаповете действат.
От прочетеното тук ъвъ форума май се психясах и страничните действия ми дойдоха и от там.Трябва да се пие много вода.
Е това е от мен.
Arrogance ,вземи се премери и кажи  какъв е резултата Mr. Green

# 180
  • Мнения: 39
 Shocked В Пловдив има ли такива китайски магазини,само в София ли ги има.? newsm12

# 181
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Момичета, в момента виждам, че има две теми за китайските хапчета, и тъй като тази е по-стара ще ви помоля да преместите дискусията в по-новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362137.0

Общи условия

Активация на акаунт