Капсули за отслабване или номера на китайката - 7

  • 20 114
  • 181
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13 512
А някой да знае къде в Стара Загора се продават и колко струват тези вълшебства?
 newsm50

вълшебства Shocked Laughing Joy Joy Joy

# 46
момичета как се казват тези хапчета, че искам и аз да опитам.

# 47
  • Мнения: 230
Казват се "Китайски капсули за отслабване". Но преди да започнеш да ги пиеш попрочети някоя и друга темичка за страничните ефекти. Аз лично доизпивам започнатата опаковка и ги изхвърлям от живота си Laughing Ама как звучи само, а? hahaha Joy Mr. Green Mr. Green Mr. GreenНямам кой знае какви странични ефекти, но сухотата е непоносимо силна и просто не я издържам повече. Иначе за протокола  -  две опаковки от розовите ( с прекъсвания) и диетка - 4 килограма надолу. Преди като ги пих от една опаковка свалих 7 кила  Shocked Явно съм добила резистенция Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 685
PeaceНа този от 6 лв пише че е точно за отслабване,но този му ефект е доста слабичък Laughingа аз от години с малки почивки го пия заради другото Mr. Green

Ясно! Аз искам да пия нещо и за отводняване newsm78 Нещо ще ми препоръчаш ли? Сори за спама Blush

 PeaceНе съм влизала два дена-сега ти отговарям че чяая/е нали е китайски
ще ти върши работа и за двете. Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 171
Здравеите и от мен отново. Нека споделя какво ми се случи една вечер както си гледах телевизия и изведнаж започна да ми се вие свят помислих си че е нещо минимално и не обърнах сериозно внимание но след половин час не можех да стана от леглото чувствах се много зле главата ми се въртеше и не знаех на кои свят съм и от там в Пирогов и на системи незнам дали е от хапчетата но няма от какво друго да е . Зь пръв път пи се случва такова нещо и ги спрях макар да оказваха ефект. И така това е моята историял

# 50
  • Мнения: 13
А някой да знае къде в Стара Загора се продават и колко струват тези вълшебства?
 newsm50

вълшебства Shocked Laughing Joy Joy Joy

Въпросът ми е изключително сериозен!!!

# 51
  • Мнения: 558
Ха, отдавна не бях влизала в темичката! То и китайските хапчета не съм ги пила от миналия април, ама имам за 1 седмица в нощното шкафче и се чудех дали пак да почна да ги пия, че пак съм се ошишкавила бая, иначе миналата година бях от първите които започнахме да ги пием и следях редовно темата тук. За 3 месеца отслабнах с почти 8 кг. но после ги спрях през пролетта. Не може да се каже, че качих веднага килограмите, но все пак след 8-9 месеца е нормално да качиш, след като не се ограничаваш. Пък и да ви кажа не ми е станало нищо и не съм се натровила от тях, така че спокойно. А за страничните ефекти, май повечето са психологически, при мен беше само сухотата в устата!

# 52
  • Мнения: 10 758
Ми пийни ги.Като не си имала проблеми Peace

# 53
  • Мнения: 177
Изкарах празниците с капсулките и не се освиних, но и забравях да си взимам вечерните от време на време. Ефект пак имаше- но по-скоро превантивен. Сега гледам да се съобразявам ако пак се изпусна и почна да ям - една опаковка розовки и връщам нещта в контролирани граници. Но за постоянно както първия път ги пих 3 опаковки- вече не. Наистина май се появява резистентност по някое време... newsm78 newsm78 newsm78

# 54
  • Мнения: 917
Момичета имате ли идея дали в Бургас ги има и къде? има ли разлика между двата вида?   bouquet

# 55
  • Мнения: 917
Само аз ли ще съм китайка  newsm78

# 56
  • Мнения: 10 758
Само аз ли ще съм китайка  newsm78
аха Peace

# 57
  • Мнения: 39
Аз изпих две опаковки и сега не мога да си оправя хемороидите.Ужасна болка #Cussing out

# 58
  • Мнения: 917
Аз изпих две опаковки и сега не мога да си оправя хемороидите.Ужасна болка #Cussing out
Shocked Shocked Shocked

# 59
  • Мнения: 16
Зюмбюл сигурна ли си, че е от тях?

Общи условия

Активация на акаунт