Капсули за отслабване или номера на китайката - 7

  • 20 136
  • 181
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 817
Монде,какви са ти донесли от Китай?!?
Другата седмица един познат ще пътува по работа та кажи да му кажа да ми донесе и на мен Laughing

# 76
  • Мнения: 13
Търся някой да му изпратя парички и да ми купи капсули,в Стара Загора не открих.Моля!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Weary Weary Weary newsm20

# 77
  • София
  • Мнения: 593
mam4e_mia ,mtelzaek http://starlight.pm-co.net/stars_detail.php?starID=182&catID=add

От тук ще видите подробности има и сините и може да се поръчват

# 78
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Нето: 2 блистера х 10 + 2 капсули х 0.3 гр.
 
 23.00 лв
Някой може ли да ми каже за колко време стигат и какво ще рече това +2капс* 0,3гр. ? Нещо не мога да го разбера и това си е .

# 79
Здравейте на всички  случайно разглеждах темите във форума и попаднах на тази китайска история,защото съм ги пила и аз и имам разочарователна информация    лятото на  06 год. когато си бях във България една приятелка ми  сподели че с е купла от аптеката   страшни  китайски капули  и свалила  с тях за    една седмица 4кг и имли ефект и......т.н веднага и аз си ги  купих наистина  свалих  с тях  за месеца които си бях в Бълария ,прибираики  се в Париж се бях  запасила  с тези   капсули  но  миавайки на  контролен преглед  при лекаря  ми тук на всеки 6мес. правя подробни иследвания , при резултатите   се оказа че  намират нещо не типично  и не нормално  от  лабораторията ме пратиха при лекаря ми и започнах ме да обсъждаме аз  трябваше да му споделя  за  китайските капсули които пия  и  той  направи   в лаборатория  пълен  анализ  на този продукт направо аз не проумявах   че ми съобщава   че СЪСТАВА ИМ  БЕШЕ  ОТРОВА ЗА МИШКИ   нямах думи  не мога да ви опиша как се  чувствах само си повтарях
как е възможно да     но   в България  всичко е възожно    лошото е че не може да се докаже  в Б -я  истината , никога повече не си и помислих да пия отрова за мишки   от тогава  забравих за всякакви  капсули  минах на режима на Дюкан  разделх се със  30кг и сега се чувствам  страхотно    не искам да обезкуражавам никой само споделям това което ми се случи  и е истина  а който не вярва нека да продължава да пие китайска отрова за мишки ,  ще се  радвам ако сам помогнала на някой   УСПЕХ  НА ВСИЧКИ    САМО НЕ ПЙТЕ КАПСУЛИ   ВЕЗ ДА ЗНАЕТЕ СЪСТАВА ИМ    Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 80
  • Мнения: 9
Здравейте на всички  случайно разглеждах темите във форума и попаднах на тази китайска история,защото съм ги пила и аз и имам разочарователна информация    лятото на  06 год. когато си бях във България една приятелка ми  сподели че с е купла от аптеката   страшни  китайски капули  и свалила  с тях за    една седмица 4кг и имли ефект и......т.н веднага и аз си ги  купих наистина  свалих  с тях  за месеца които си бях в Бълария ,прибираики  се в Париж се бях  запасила  с тези   капсули  но  миавайки на  контролен преглед  при лекаря  ми тук на всеки 6мес. правя подробни иследвания , при резултатите   се оказа че  намират нещо не типично  и не нормално  от  лабораторията ме пратиха при лекаря ми и започнах ме да обсъждаме аз  трябваше да му споделя  за  китайските капсули които пия  и  той  направи   в лаборатория  пълен  анализ  на този продукт направо аз не проумявах   че ми съобщава   че СЪСТАВА ИМ  БЕШЕ  ОТРОВА ЗА МИШКИ   нямах думи  не мога да ви опиша как се  чувствах само си повтарях
как е възможно да     но   в България  всичко е възожно    лошото е че не може да се докаже  в Б -я  истината , никога повече не си и помислих да пия отрова за мишки   от тогава  забравих за всякакви  капсули  минах на режима на Дюкан  разделх се със  30кг и сега се чувствам  страхотно    не искам да обезкуражавам никой само споделям това което ми се случи  и е истина  а който не вярва нека да продължава да пие китайска отрова за мишки ,  ще се  радвам ако сам помогнала на някой   УСПЕХ  НА ВСИЧКИ    САМО НЕ ПЙТЕ КАПСУЛИ   ВЕЗ ДА ЗНАЕТЕ СЪСТАВА ИМ    Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Shocked  Shocked  Shocked
В шок съм от това разкритие!
Просто нямам думи. Отрова за мишки?
Баси к'ви си лаборанти.......

# 81
Аз също бях в шок кгато ми каза  състава им но не предполагах че от  06год, никой в Б-я не ги е спрял тези капсули , и сега  когато чета че, има хора който още ги пият  напрво  ми е болно и си казах поне малкото което мога да направя е  да  ка жа за състава им  въпреки че  в Б-я не мога да направя  аналиране и  да докажа  защото  всичко е  фашиво Tired Tired

# 82
  • Мнения: 1 685
 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Фенка съм на капсулите/щото помагат пък Crossing Arms/ обаче тази информация ме втрещи #Crazy Shocked ooooh!-направо се изкушавам да си платя каквото трябва и да направя един анализ на капсулите. TiredМежду другото има логика в цялото това инфо,защото по стечение на обстоятелствата съм запозната с действието на някои отрови за плъхове и мишки-именно антикоагулантно/противосъсирващо/-демек Wink-гадовете не умират веднага а отровата "раздува" и изтънява кръвоносните им съдове,"разрежда"им кръвта повече отколкото трябва,те получават множество вътрешни кръвоизливи с които не могат да се справят и така"избухват" иумират. Mr. Green
Ама да кажа каква е връзката-значи аз доста напред в темата-може би в  5 или 6 бях споделила за неволите/освен поразителния резултат Laughing/ си при пиенето им-та едно от обезпокоителните ми оплаквания бяха няколко месечните постоянни кръвоизливи в лявото око-не боли, не дразни-даже не го усещам кога се появява,но е страшно грозно и притеснително. SadСправих се /да чукна на дърво/ с проблема,но сега май правя някаква връзка newsm78 ooooh!Освен това масово оплакване при пиенето им е напрежение в слепоочието,което медицински погледнато си е пак повишено налягане в кр.съдове и даже вътреочно такова Rolling EyesУспях да намеря много малко при чичко Гугъл за една от тези отрови,но обещавам че при възможност ще препиша надписа от опаковката на въпросната отрова-Рат-билен,Рат бином,Рат-веном.Цитат: "Риск за хората
Може да се направи извод, че при спазване на предпазните мерки за употреба няма друг риск
от натравяне освен този, предизвикан от действието на антикоагуланта. (Има противоотрова –
витамин К1)."

# 83
  • Мнения: 406
Хъх... Това че определени вещества се съдържат в състава на въпросната отрова за мишки, означава ли, че не може да се съдържат в никое друго вещество? Има вещества с различни свойства, които се включват в най-различни съединения... Така че съм много скептична по въпроса...

Аз изпих една опаковка преди почти година (април 2007г.) и останах много доволна. Намалиха ми апетита и ми помогнаха да се справя с упорития глад в началото на всяка диета. След като ги спрях продължих да си ям по - малко и постепенно продължих да свалям килограми. Не знам защо всички се оплакват от някакви странични ефекти, а ние ги пихме 3 жени и нито една не се оплака от никакви болежки. Аз  и майка ми изпихме по една опаковка, а нейна приятелка ги пи 3 месеца и свали много килограми без и за момент да се оплаче от каквото и да е било...

Сега с майка ми смятаме да изпием още по една опаковка и се надяваме на добър резултат, защото от почти година не сме ги пили.  Peace Благодаря на Еманоелита за инфто къде се намират в Бургас  Hug Тези дни ще проверя и ще актуализирам инфото Wink

# 84
  • Мнения: 3 216
Колко и струвало едно изследване в лаборатория? Да се комбинираме и да направим такова?

# 85
  • Мнения: 1 685
Аз изпих една опаковка преди почти година (април 2007г.) и останах много доволна.

 PeaceПрава си -обаче си е доста стряскащо Shocked-иначе аз личнно съм изпила доста повече от една през годините Mr. Greenнякъде напред в темата съм писала и съм все още жива Mr. Green-а сега ако не устискам на никой от режимите с които се захващам,пак съм навита да ги пия-нали писах че съм им фенка-няма друго нещо което така да ми усмирява вълчия апетит/освен редуктила-ама и той си е отрова/.  bouquet

Колко и струвало едно изследване в лаборатория? Да се комбинираме и да направим такова?

 newsm78Някъде в предишните теми някой беше писал за направено такова изследване,но нямам време сега да търся,а не е хич евтино доколкото знам Rolling Eyes

# 86
  • Варна
  • Мнения: 63
Пие ли някой капсулите в момента? Прочетох всички стари теми...помислих....и вече трети ден пия.Нямам никакви странични ефекти,дори сухост в устата,спя нормално...Ако има някой да си споделяме... Simple Smile

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 201
и аз ги пия - вече 6 ден и съм -2 кг - предполагам повечето от тях вода, че се бях доста надула.
Не бях ги пила от миналата година, но положението с апетита стана много сериозно и реших да изпия една опаковка - вече няма и вест от вълчия глад, но все пак хапвам по малко, че преди като не ядех ми ставаше зле.

Вземам и аспирин и магнезий на разтворими таблетки.

Успех и споделяй!

# 88
  • Варна
  • Мнения: 63
И аз изхвърлям доста вода.Не пия допълнително витС и магнезий.За три дни-1кг,но може да е само вода.Наистина апетита намалява,дано да не е само в първите дни и после да се върне.
Успех и на теб,че лято идва....

# 89
  • Мнения: 1 685
 PeaceПробвате ли да ги пиете през ден newsm78-хем по-икономично,хем по-малкоотровно Laughing

Общи условия

Активация на акаунт