Капсули за отслабване или номера на китайката - 7

  • 20 144
  • 181
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 217
Май ще седна да ви попрочета тази нощ newsm78
Защо да не ги пия ,нали е добавка и то билкова. Rolling Eyes

# 151
  • Мнения: 13 512
Май ще седна да ви попрочета тази нощ newsm78
Защо да не ги пия ,нали е добавка и то билкова. Rolling Eyes
така и никой не разбра какви са билките. А резултатът е спорен. При тези, които имаше такъв, връщането на килограмите стана факт след спирането им.

# 152
  • Мнения: 1
Момичета здравейте:)
Днес и аз си взех хапчетата, тази вечер ми е първата капсула... Предупредиха ме, че заради голямото количество жен-шен, който поначало тонизира, няма да мога да спя! За сметка на това тази вечер на фитнеса направих всичко възможно да се изморя както аз си знам, после на сауна, парна баня и инфрачервена сауна бях. Сега едвам гледам - доста ми се спи... Надявам се да не ме хване безсънието:)
Пожелайте ми успех в борбата с килограмите и стискайте палци!
Ще пиша как вървят нещата. Rolling Eyes

# 153
  • Мнения: 13 512
да, верно е това с безсънието и то няма нищо общо с умората. Изпадаш в състояние тялото ти да умира от умора, а мозъкът- да е бодър и да отказва да заспи. Но не при всеки се появява този ефект. Аз те съветвам да не започваш изобщо. Нито един , писал в тази тема  не постигна ефект , камо ли да го задържи поне няколко месеца. Карай само със спорт и намали калориите.

# 154
  • Мнения: 372
Да, Монда е напълно права, не се постигат трайни резултати. Ръцете треперят, безсъние, човек не е на себе си.

# 155
  • Мнения: 1
Много добре си спах, дори станах нетипично рано за мен - 8:30:)
Поначало засега се чувствам много добре! Може би ако не усетя тези лоши странични ефекти, си струва да опитам... Аз четох, че поне 80 % от опиталите се, имаха резултати и то добри, незнам защо казвате, че НИКОЙ от форума не е постигнал резултатите, които е искал. Естествено, че ако след това се тъпчеш като идиот няма да задържиш резултата! Мисля, че с тези хапчета, спорт 4 пъти в седмицата - както съм аз и режимът, който прилагам - ям каквото ям, но до 17ч. най-късно, трябва да имам разултат! Или поне се надявам:)

# 156
  • Мнения: 3 216
Много добре си спах, дори станах нетипично рано за мен - 8:30:)
Поначало засега се чувствам много добре! Може би ако не усетя тези лоши странични ефекти, си струва да опитам... Аз четох, че поне 80 % от опиталите се, имаха резултати и то добри, незнам защо казвате, че НИКОЙ от форума не е постигнал резултатите, които е искал. Естествено, че ако след това се тъпчеш като идиот няма да задържиш резултата! Мисля, че с тези хапчета, спорт 4 пъти в седмицата - както съм аз и режимът, който прилагам - ям каквото ям, но до 17ч. най-късно, трябва да имам разултат! Или поне се надявам:)

Не искай хубава фигура на всяка цена-няма нищо по-важно от здравето,а тия хапчета се оказаха ВРЕДНИ. Ако ти е мило здравето не ги пий.

# 157
  • Мнения: 1
С какво точно са вредни? Искам точни факти ако е възможно, защото странични ефекти има от почти всички хапчета... искам да знам тези с какво точно са вредни - за да обмисля нещата!
Благодаря предварително Simple Smile

# 158
  • Мнения: 3 216
С какво точно са вредни? Искам точни факти ако е възможно, защото странични ефекти има от почти всички хапчета... искам да знам тези с какво точно са вредни - за да обмисля нещата!
Благодаря предварително Simple Smile

Ооооо много си сгрешила,ако мислиш,че имам време да седна да пиша научни трудове на тема " Китайски капсули". Хапчетата СА вредни и  това ще ти го потвьрди всеки ,който ги е пил. Лично при мен се появиха проблеми сьс сьрцето и дупки в паметта.

Твоя  воля ,пий колкото си щеш,но сьм сигурна,че ще сьжаляваш Stop

# 159
  • Мнения: 13 512
С режима, който си си направила, нямаш нужда от тези хапчета, повярвай ми.
Разрови се из интернет, много е писано за тези китайски хапчета. И аз така скачах преди две години в тяхна защита. Сега не съм на същото мнение. Момичетата, които ги пиха са все още във форума. Не допускам,че всички са се тъпкали като прасета след като са ги спряли. Можеш да им драснеш на лични по едно съобщение и да ги питаш. Моят отговор го чу.

# 160
  • Мнения: 217
Аз да се запиша.Вече три дни пия хапчетата.Нямам странични ефекти,съвсем лека сухота в устата.Днес ми беше малко замаяно,но ми съвпаднаха с МЦ-то,а това е характерно за мен,че се обезводнявам и не отчитам на действие от хаповете.
Свалила съм поне 1.5кг,кантара не ми е съвсем наред.
Като чета форума  получавам пристъп на паника,който е със същата симптоматика ,като тук описаните Mr. Green,но вече се хванах на хорото.
Имам една молба към всички,които са ги пили,
МОЛЯ нека пишат всички,които СА доволни/ако има такива/.Чета назад и виждам,че има,но как е сега след месеци .
Ако има хора със сериозни оплаквания нека също споделят.Една мацка пише за дупки в паметта,след колко време  от приема се прояви това нещо и за колко време отмина?
Благодаря ви .

# 161
  • Мнения: 3 216
Аз сьм "едната мацка" с дупките Laughing

Никой не пише,защото никой не е останал доволен в последствие Мислите ли,че ако всичко беше ОК тая тема щеше да е така замряла?  Никога вече няма да посегна кьм подобни боклуци,не случайно в Щатите са забранени. Всеки си носи сам отговорността, много от момичетата ,които ги пиеха отдавана не следят темата,така,че не се учудвайте,че нямате отговори на вьпросите си.

# 162
  • Мнения: 1
Чета във форума, че има и някакви капсули "Лида", знае ли някой в сравнение с тези дали са по-добри или напротив?

# 163
  • Мнения: 13 512
Чета във форума, че има и някакви капсули "Лида", знае ли някой в сравнение с тези дали са по-добри или напротив?
Лида ги забраниха в Канада както и в някои европейски страни като диказано канцерогенни. Потърси , на английски има много статии,

# 164
  • Мнения: 217
Аз бия отбой.Гадни са,макар,че имат ефект

Общи условия

Активация на акаунт