Капсули за отслабване или номера на китайката - 7

  • 20 137
  • 181
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 63

 Не смея да пробвам,че да не стане ефекта хем по-никакъв  Laughing

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 201
да си призная - пропускам вече две вечери зелените капсули точно с тази идея и досега не съм забелязала някаква разлика.
Странното е, че като им прочетеш съдържанието на жълтите и зелените си е едно и също newsm78

# 92
  • Варна
  • Мнения: 63
Ще пробвам без вечерната капсула на втората опаковка.
Успешен ден!

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 201
днес сутринта изпих зелената вместо жълтата и не усетих нищо по-различно. Продължавам да си се чудя защо ги оцветяват различно...

# 94
  • Мнения: 68
Дами, знаете ли къде ги има във Враца? Разтърсих се по темите, но не намерих отговор. Мерси предварително   bouquet

# 95
Tecra, наистина ми се иска да започна. Моите килограми са за минус поне 3, ако и 5 стане - чудесно. Сега излизах  през обедната почивка и в две аптеки не намерих. Ето ти чудо. Пък исках да чуя и мнение. Редуктил не съм ползвала, вземала съм Ксеникал - той добре, но и двата са малко финансови.
От чая Инхуа не съм особенно възхитена. Та да видим ? Сега ще направя проуване по телефона на аптеки. Ще ми е нужен успех. Вече и преминах към "бабите", и на обикновенна диета нещо вече не ми поддава организма. Но държа да се въведа  малко в ред. Така несе понасям аз самата. Тия опънати поли.

# 96
  • Мнения: 3 216
По аптеките трудно ще ги намериш,тьрси в диетичните магазини,китайските и тия за здравословните храни.

# 97
Малеее , в този наш малък град няма и от трите изброени магазина. Ами сега ?

# 98
  • Мнения: 10 758
Малеее , в този наш малък град няма и от трите изброени магазина. Ами сега ?

ами сега....отиваш в по-голям и си ги купуваш.
Кой град е до вас?

# 99
# 100
  • Мнения: 5
 Hug Здравейте дами, аз съм нова и от днес и аз пия от капсулите -  розовите.  Embarassed Много се стъписах от прочетеното за отровата за мишки, четох и по - назад в старите теми за положителния ефект и  мисля позитивно и се надявам всичко да е ок и да сваля кг.  Stop
Дано не съм единствената, която продължава да ги пие    Tired ако има още някой да каже  Hug

# 101
Добър ден ! Няма ли някои да побутне темичката. Мнения ! Резулати ?

# 102
  • София
  • Мнения: 606
Аз сега ги пия, за 1 седмица - 6 кг.... Преди 2 години отслабнах с тях 7 кг за 1 седмица...и на всичкото отгоре по стечение на обстоятелствата последните три дни като сам ги пила съм била и бременна...всичко си е наред с детенце да чукна на дърво...

Не знам дали е вярно това с мишата отрова, но аз ги бях препоръчала тогава на една дама лекарка.. доколкото си спомням тя ги изследва преди да ги пие и ми каза, че са само билки... и си ги пи после..и тя отслабна... ще и се обадя да я питам...

# 103
  • Мнения: 7 165
Аз сега ги пия, за 1 седмица - 6 кг.... Преди 2 години отслабнах с тях 7 кг за 1 седмица...и на всичкото отгоре по стечение на обстоятелствата последните три дни като сам ги пила съм била и бременна...всичко си е наред с детенце да чукна на дърво...

 Shocked Забележителен резултат .... От колко кг свали 7 кг. и то само за 7 дни?
Имаше ли апетит?

# 104
Да, наистина забележително !. Вече чакам с нетърпение и моите капсули!
Но и аз бих попитала  от колко кг си тръгнала  Лилиан?

Общи условия

Активация на акаунт