Капсули за отслабване или номера на китайката - 7

  • 20 111
  • 181
  •   1
Отговори
# 30
Здравейте! Казвам се Моника, на 19 години съм. Вчера си купих розовите таблетки и днес ми е първият ден, в който ги пия. Изяла съм половин консерва риба тон и 1 морков насила. Изпила съм около литър портокалов сок и 2-3 литра вода (обикновенно пия около 1,5-2л). Засега всичко върви наред, но искам да попитам какви са тези тромби, за които сте писали по-горе? Да не би капсулите да сгъстяват кръвта или нещо от тоя род? И трябва ли да започна и аз аспирин?

# 31
  • Мнения: 10 758
Да не би капсулите да сгъстяват кръвта или нещо от тоя род?
 И трябва ли да започна и аз аспирин?
Да.
Да Peace

# 32
Момичета някоя забелязала ли е де е станал по-оскъден м... повреме на цикъл, нещо като при вземането на противозачатъчни?Аз ги пия от 1 година , но не постоянно.От няколко месеца ми идва жсе по за кратко и в по-малки количества.Незнам това + ли е ил -   Thinking.Абе да не ни намалят репродуктивните способности тези котайци , че нали завладяват света и без това.
Има логика да е така, ако наистина сгъстява кръвта, значи действа по подобен начин на витамин С (той също служи за това). При силен цикъл, пия витамин С и той отслабва значително. Съмнявам се да намалява плодовитостта, просто спомага за съсирването на кръвта според мен...

# 33
  • Мнения: 230
Аз получавам главоломни проблеми в smile3550 Направо се чудя дали да доизпивам втората си опаковка - спрях ги преди няколко дни, че положението беше вече станало много сериозно... newsm45 smile3511 smile3515 newsm61 newsm61 

Иначе за резултати - гледайте линийката! Този път от две опаковки свалих 3 кила, миналият път от една - 7!!!!!!! Ама сега не ги пия редовно поради породилите се проблеми Wink

# 34
Такам, купих си аспирин протект, става ли да пия него ?

# 35
  • Мнения: 230
Става, Става Peace

# 36
  • Мнения: 1 685
 Peacememorgana защо не си купиш от китайския чай Сание-който ще ти помогне за WC проблема Laughing

# 37
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И аз ги пиех тези капсули, но имах силно сърцебиене и ги спрях.
Сега се зачудих дали да не ги започна отново  Thinking
Редуктила май ми действа по добре. Rolling Eyes
А нужда от сваляне на килца винаги имам. Tired

# 38
  • Мнения: 230
Peacememorgana защо не си купиш от китайския чай Сание-който ще ти помогне за WC проблема Laughing


А има ли отслабващ ефект тоз чай? Би трябвало, а?

Междудругото ще си почина от капсулите и мисля да започна да пия това
http://www.brandex.bg/bg/figural.htm Във почти всички възможни хапчета за отслабване основната съставка е Гарцинията. Много ми я препоръчаха Peace

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 18:34 от memorgana

# 39
  • Мнения: 1 685
 PeaceНа този от 6 лв пише че е точно за отслабване,но този му ефект е доста слабичък Laughingа аз от години с малки почивки го пия заради другото Mr. Green

# 40
  • Мнения: 230
PeaceНа този от 6 лв пише че е точно за отслабване,но този му ефект е доста слабичък Laughingа аз от години с малки почивки го пия заради другото Mr. Green

Ясно! Аз искам да пия нещо и за отводняване newsm78 Нещо ще ми препоръчаш ли? Сори за спама Blush

# 41
Благодаря много за съветите Simple Smile Ще пиша какви са резултатите при мен, ако има такива Wink

# 42
  • Мнения: 13
А някой да знае къде в Стара Загора се продават и колко струват тези вълшебства?
 newsm50

# 43
  • Мнения: 124
влизам в клуба от днес и аз - купих си розовите капсули от софия по 19 лева, че тука много кожодер - 27 лева струват  Shocked
купих си и аспирин с витамин ц
инструктирах мъжо какво да прави ако приритам, записвам се и в темата.
73 килограма съм, целта ми е 13 надолу, ама да видим  Flutter

# 44
На мен ми е 5ти ден. В понеделник сутрнта бях 68.2, тази сутрин се събуждам 64.8 Simple Smile Крайната ми цел е 55, но на първо време и с 60 ще се задоволя.

Общи условия

Активация на акаунт