Капсули за отслабване или номера на китайката - 7

  • 20 139
  • 181
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 39
 Rolling Eyes Много се извинявам ,за малко досадните въпроси,но искам да събера повече информация.   Thinking Колко хап4ета трябва да изпия за да сваля 7-8 килцааааа  #Crazy

# 121
  • Мнения: 3 216
Ти ,нали не мислиш,че с всяко хапче се сваля определ грамаж ooooh! Никой,ама никой не може да ти каже. Зависи от десетки неща.

# 122
  • Мнения: 39
Да,ясно ми е това ,но някои са писали,че с първия прием са свалили толкова.И ми е интересно,колко е този прием,колко време и колко опаковки са изпили. newsm78

# 123
Аз за 5 дни съм около 3 кг надолу..бях 64 - сега съм 61...Тренирам 4 пъти в седмицата и спазвам рецим на хранене с ограничен прием на въглехиграти ..та така...имам още 10 дни да ги пия.После почивка 10 дни и втора серия от 15 дни пиене ....И все пак още мнения на момичета приемали точно тези хапчета Li Da....  ще се радвам да споделите !!!

# 124
  • Варна
  • Мнения: 1 553
lida daidai hua  - а от тези някой пил ли е ?  зелени хапчета. Пият се по един път на ден - сутрин. Купих ги от фитнес магазин във Варна за 55 лева.......
Kолко броя  са в опаковка? Къде по-точно се намира магазина от който си ги купила.

# 125
30 броя в кутия. Купих ги от магазина за фитнес добавки зад Спортна зала във Варна - на ул.Найден Геров

# 126
  • Мнения: 39
Но май не говорим за едни и същи добавки.По-напред във форума пише за някакви китаиски хапчета в розова опаковка,а сега говорите за определени-LI DA.?

# 127
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Но май не говорим за едни и същи добавки.По-напред във форума пише за някакви китаиски хапчета в розова опаковка,а сега говорите за определени-LI DA.?
Определено не са едни и същи. Китайските хапчета от темата са жълти и зелени в опаковка и сини и розови , май. Виждала съм само жълто-зелените . Във Варна се продават в дрогерията на  Червения площад, срещу Бинго Мустанг  и дрогерията в пресечката на Окръжния съд , към адвокатсаката градинка.Струваха преди време 27 лв.

# 128
  • Мнения: 52
Една приятелка пие Li Da и е много доволна.Не само смъкна килограми,но чувства и по-добър тонус.Все пак трябва да се прочете упътването,защото не е подходящо за всички хора.Освен това мисля,че се продава само по аптеките.В София струва 46 лв.-30 капсули.

# 129
Най-вероятно и едните и другите имат сходен ефект..защото сухотата в устата, липсата на апетит и тонуса са факт и при двата приема доколкото чета тук мненията на момичетата. Определено важно е да няма човек проблеми със сърдечно-съдовата система, защото малко свалят кръвното. Поне при мен е така. Пулса ми е нормален. Тренирам нормално - днес тичах на пътеката 30 мин. Надявам се всичко да е ок....е все още ме е страх доста на моменти..ама пуста суета.....Та затова който ги е пил - споделяйте!!! Хубав и успешен ден на всички !!!

# 130
Да побутнем темичката !
Пишете резултати !
За  ЛиДа -то разбрахме !

Как сте с капсулите ?

# 131
  • Варна
  • Мнения: 63
Хайде,побут!
Тези лоши новини за ЛиДа, нали не се отнасят за другите капсули-зелени и жълти?
Има ли някой информация?

# 132
  • Мнения: 13
Здравейте момичета, миналато година с тези капсули свалих около 15 кг. и съм много доволна от тях  Grinning Като се има предвид, че поради финансови причини и глупостите на Нова телевизия ги пих с доста прекъсвания са си направо вълшебни. Понеже се сетих, че идва лято, та реших отново да ги почна. Отивам днес в китайският магазин на Пиротска и О Чудо!- розовите били свършили, имали само сини ooooh! Пита ме продавачката от колко време пия капсулите и като разбра за моята едногодишна одисея, веднага ми набута сините (по състав, цвят и прочее глупости, са същите като розовите, само че са в синя опаковка Thinking и струват 23 лв.) с тезата, че е крайно време да мина на тях. Някой, ако ги е пил нека сподели дали имат същия ефект, иначе отивам на Пиротска и ще ги окитайча всичките в едно с шефа #2gunfire

# 133
  • Варна
  • Мнения: 63
Между другото и във Варна няма розови.Вчера взехме сини,защото два месеца нямало да внасят розови(според продавачката).А какво значи "крайно време е да минеш на сините"?

# 134
  • София
  • Мнения: 11 121
Хайде,побут!
Тези лоши новини за ЛиДа, нали не се отнасят за другите капсули-зелени и жълти?
Има ли някой информация?

Хапчета за отслабване с неясно съдържание се продават в търговската мрежа.
20 Февруари 2007, вторник
 
Екзотични капсули за отслабване с опасни странични ефекти и неясни оцветители се продават по интернет и в китайските магазини в цялата страна. Медикаментите са забранени в Македония, Франция и Америка. Проверка на “Здравей, България” установи, че в търговската мрежа има и български хранителни добавки за отслабване, които не отговарят на законодателните изисквания. Репортаж на Екатерина Анева и операторите Станислав Илиев и Калин Пенчев.
Част от чат- форум: “Май наистина ще ги спирам тези хапчета, че изобщо не се чувствам добре. Пила съм ги само 3 дни, а още от първия ми стана доста лошо и така ми е през целия ден, наистина почти не ми се яде, но може би защото все ми се гади”
Втора жена – “Свалих само два килограма и сега по тялото ми излизат гнойни образувания като циреи и много болят. Няма от какво друго да е като се има пред вид, че не съм яла почти нищо”
Трета жена – “Пия ги от два дена и двете нощи не можах да спя, а също имах и сърцебиене. Задушавам се.”
Това са част от констатациите на млади жени в нашумелия форум бе ге мама. Те са от различни градове на България. Оказа се, че капсулите за отслабване, които твърдят, че са на билкова основа се продават навсякъде. Брошурата им е на китайски, нямат дата на производство. Фирмата производител “Ту – чан – земеделска индустрия”, става известна след поредица скандали в Европа, заради опасните странични ефекти на продукта. В интернет сайта, е написано, че капсулите съдържат FTD елемент, за който не намерихме информация в медицинската литература. Билкарите пък не успяха да ни отговорят каква представлява растението Rheum – също част от състава на хапчетата, според етикета. Цитираното на опаковките санитарно разрешително от 2003г., е невалидно. Подложихме капсулите на лабораторен тест. Той показа, че съдържат неизвестни за страната ни растения, необявен никотинамид и:
Схн. Стефан Нинов – Главен асистент във Факултета по фармация към МУ- Микроскопският анализ установи още наличието на зърнеста маса от талк и захариди. Таблетките са оцветени с оцветител, необявен на етикета.
 Експертите са категорични:
Проф. Стефан Николов – Декан на Факултета по фармация към МУ
Всичко маже да се очаква, след като не се знае какво има в тези опаковки. На етикета пише едно, а се оказва съвсем друго. Това може да има и фатални последици
Според професор Николов, причините за хаоса на пазара на хранителните добавки са три – слабият контрол, ниските санкции и подранилото европеизиране на българското законодателство.

Общи условия

Активация на акаунт