Аз обичам България

  • 35 569
  • 248
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 656
В единия отбор ме дразни Марта, а в другия - Милица. Все пак традиционно съм за отбора на Андрей. И за щастие този път няма куци коне при него.

# 46
  • Мнения: 9 865
Абсолютно им губи времето с дъра-бъра, това ме скоси мен, после вика не бяхте много добри в тази игра  ooooh! и е скучна като табуретка. Mr. Green
И аз обикновено съм за Слабаковия отбор, но Марта... много ме дразни милата, Милица по-малко.

# 47
  • Мнения: 9 571
В единия отбор ме дразни Марта, а в другия - Милица. Все пак традиционно съм за отбора на Андрей. И за щастие този път няма куци коне при него.
Да, друг път сякаш все най-смотаните при него се падат. Grinning

# 48
  • Мнения: 6 529
Абсолютно нечестно отсъждане за песента  #2gunfire Гери каза грешно име при това подсказано на песента, а Милица и песента запя , но не й се призна  #Cussing out Пак двоен аршин  Peace

Тъпата водеща няма ли кой да й смачка фасона, че с тоя дрезгаво мутиращо цвилещ глас не става за нищо И постоянно бърбори , за да пречи

# 49
  • Мнения: 7 057
Водещата е отвратителна със супер дразнещ глас  и отчайващо й личи как подкрепя Андрей всеки път. На игрите с буквите винаги пускат хронометъра на Юлиян по-рано и когато буквите са наредени правилно, тя продължава да коментира и да им губи времето.
Не случайно я разкараха като водеща на ББ, крайно време е да я разкарат и от Аз обичам България Peace

Продуцентите да сии вземат бележка за следващия път, защото предаването само губи с такава анти водеща

Аз пък съм с  точно обратни впечатления, винаги е за отбора на Юлиян.

# 50
  • Мнения: 9 571
И аз си мисля, че е по-благосклонна към Юлиан. Мен тя чак толкова не ме дразни, но ѝ избират ужасни дрехи и сутиени и бюста ѝ направо имам чувството, че може да го запаше в полата. ooooh!

# 51
  • София
  • Мнения: 22 948
На мен ли ми се струва или водещата днес е по- справедлива, а и май няма подсказвания.  Laughing
Ааа, Юлиан пак се разхождаше уж небрежно и подсказваше на Милица Mr. Green Той все така без да иска ще подскаже или на шега ще бави другите и ще им отнема от времето. ooooh!

Пропуснала съм явно...  ooooh!

# 52
  • София
  • Мнения: 5 656
И аз смятам, че винаги помага на отбора на Юлиан, защото той вдига прекалено голям шум и тръгва към разправия, а тя се опитва да тушира това. А сега действително подаде леко предимство към Андрей и това веднага прави впечатление.
Марта доста е отслабнала.

Наистина водещата винаги е облечена доста неадекватно.

# 53
  • Мнения: 6 529
Нищо не тушира и не е тя човекът, който да определя точките

# 54
  • Мнения: 6 529
Ако спре да коментира докато Юлиян обяснява ще е добре...забележете сега при Андрей как си мълчи гъската

Видяхте ли как дума не обелва, а иначе се надграчваше с Константинов. На Десислава защо не иска двете имена? Че и нагла Юлиян не я бил отразявал  ooooh!

И на Юлиян с едно по-малко сметна , а на Андрей с едно повече и после подкрепяла Константинов

# 55
  • Мнения: 9 865
Коко Динев казаха ли... аз чух Йордан Динев, на екрана пишеше Коко, признаха ли го, не го ли. Напрягам се, хаха.

# 56
  • София
  • Мнения: 7 886
Коко Динев казаха ли... аз чух Йордан Динев, на екрана пишеше Коко, признаха ли го, не го ли. Напрягам се, хаха.
Йордан казаха  Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 22 948
Манчев не позна, защо предаде нататък  newsm78

# 58
  • Мнения: 9 865
Как зададе въпроса за еделвайса, майкооооу, жива да не бях, мина една минута, докато се обясни.  Joy

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
За първи път  гледам предаването и ми прави тенденциозно подкрепяне на отбора на Андрей и пречене на отбора на Юлиян.
При подреждането на буквите - имаше смяна още след първото нареждане при Юлиян, при Андрей нямаше, само разместване и смените на буквите бяха по-малко. За песните сте го казали. При рисуването - още с кита ми направи впечатление по-лесните задачи, докато при Юлиян имаше и име, което няма как да се обясни (Дунав). И .... ами не е честно.

Общи условия

Активация на акаунт