Аз обичам България

  • 35 567
  • 248
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 920
Аз го гледам. По малко се забавлявам, и повече се дразня.
Алекс и Алекс не дават никакъв шанс на Кедъра да изпъкне. Тя маниерничи прекалено. Той повечко се лигави. Кедъра смотанее на този фон. Тази седмица ще са ми интересни участниците.

# 241
  • Мнения: 210
Днес , в играта , в която трябваше  да познават думите със слушалки, като че ли за отбора на Сашо , бяха по трудни за познаване .Останах с впечатление , че не са равнопоставени  от към трудност.

# 242
  • Мнения: 11 016
Предаването е планирано да приключи на 17 май. Но заради траура се отлага с една седмица и последният епизод ще се излъчи на 24 май (освен, ако не отложат пак заради нещо)

# 243
  • Мнения: 9 531
Скучна вечер, водещата ми е свръх лигава и писклива.

# 244
  • Мнения: 7 743
отбора на Сашо беше много зле тази вечер

# 245
  • Мнения: 210
    Наистина,  не е подходящ изборът на Алекс за водеща на това предаване, и правилата  имат нужда от промяна.Замисълът е хубав , но нещо не е доизпипано ,и се губи смисълът между заглавието  и представлението.
    Много зле бяха отборът на Сашо днес,  дори и публиката им ги заблуждаваше още повече, за това на каква възраст напускат дома си младите хора в България и за извънземните, абсурдни подсказки им дадоха.

    Последна редакция: сб, 30 мар 2024, 09:42 от Narida

    # 246
    • Мнения: 25
    Предаването е планирано да приключи на 17 май. Но заради траура се отлага с една седмица и последният епизод ще се излъчи на 24 май (освен, ако не отложат пак заради нещо)
    Но този епизод,който го отложиха в деня на траура,го излъчиха днес. Тъй че предполагам ще си свърши по план.

    # 247
    • Мнения: 11 016
    Не, този епизод от траура (15 март) го излъчиха на 22 март. А епизодът за 22 март го излъчиха на 29 март. Тоест.. вървим със седмица закъснение. До 17 май е планирано да се излъчва, в случая.. ще бъде до 24 май. Засега!
    Тъй че предполагам ще си свърши по план.
    Не разбирам логиката ви, как "ще си свърши по план" след като един петък не е излъчвано и върви със закъснение?

    Последна редакция: сб, 30 мар 2024, 13:33 от diziler

    # 248
    • Мнения: 13 285
    Е,  не става, тази какафония да говорят всички едновременно ме напряга.

    Общи условия

    Активация на акаунт