Аз обичам България

  • 36 372
  • 251
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 23 023
Много се обяснява, да.  smile3507

# 61
  • Мнения: 2 761
Не мисля, че има толериране на отбора на Андрей, даже напротив. Няма състезание, в което Юлиан да не подсказва на съотборниците си и да не пречи на противниковия отбор. Да не говорим колко е дразнещо постоянното му мърморене и оплакване. Толкова да ми е неприятен този човек... ooooh!

# 62
  • Мнения: 6 530
А мен ме дразни водещата повече  Peace

# 63
  • Мнения: 7 109
Не мисля, че има толериране на отбора на Андрей, даже напротив. Няма състезание, в което Юлиан да не подсказва на съотборниците си и да не пречи на противниковия отбор.

+1
Добре, че тази вече се усетиха, щото беше очевадно това с Шумен.

# 64
  • Мнения: 2 761
Да не говорим, че и днес имаше случаи, в които отборът на Юлиан нарушаваше правилата, особено в кръга за известните българи когато масово се грешаха първите имена или се казваха само фамилиите (Влади Въргала беше наречен Владимир и т.н.) И все пак днес поне имаше някакви санкции, докато в първите два епизода беше пълна анархия и Юлиан си правеше каквото иска.

# 65
  • Мнения: 13 199
Много хубаво предаване! Не са много подобни, които предлагат под развлекателна форма да научим или си припомним нещо за страната ни.
Чудя се, кои предпочитате да са в отбора и коя да е водещата, че да не предизвикват негативни коментари?!
Нормални хора с плюсове и минуси. Една тяхна смяна би превърнала предаването в друго.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 447
Има много кадърни хора,които могат да бъдат водещи на предаването.Не,че е лоша жената,но да не взима всеки път страна.Като се подсказва тя си трае,а не би трябвало да е така.Мен Юлиан ме дразни,защото винаги подсказва и пречи на другия отбор,но само му се прави евентуална забележка и до там.

# 67
  • Мнения: 6 530
Много хубаво предаване! Не са много подобни, които предлагат под развлекателна форма да научим или си припомним нещо за страната ни.
Чудя се, кои предпочитате да са в отбора и коя да е водещата, че да не предизвикват негативни коментари?!
Нормални хора с плюсове и минуси. Една тяхна смяна би превърнала предаването в друго.


Никой няма претенции към участниците, а към водещата  Peace

# 68
  • Мнения: 9 865
Аз съм за смяна на водещата и на капитаните също или поне да направят още една или две двойки капитани и да ги редуват, на Юлиан и Андрей номерата омръзват, все едно и също е. Участниците са си ок, даже мисля, че трябва да им дават повече поле за изява, да отговарят на повече въпроси поотделно, а не предимно групово с превес на гласа и присъствието на вездесъщите капитани.

# 69
  • Мнения: 6 530
Участниците ги сменят, но водещата и капитаните са константна величина. Капитаните повтарят едни и същи шеги, безинтересно е вече, а и ги гледаме в последно време почти навсякъде, та вече започна да нагарча

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Дразнят ме и водещата и капитаните, особено Юлиан. Съгласна съм, че трябва да се дава повече възможност за изява на останалите от всеки отбор. Много интересни участници канят. Мисля, че ще е най-добре и капитаните всеки път да са различни. Например канят различни участници и те си избират кой от тях да е капитан. На мен щеше да ми е по-интересно така.
Играта с азбуката не ми харесва. Не подават букви навреме, толерира се един отбор за сметка на другия. А и нищо поучително не виждам в тази игра, за разлика от всички останали.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 748
..
Съгласна съм, че трябва да се дава повече възможност за изява на останалите от всеки отбор. Много интересни участници канят. Мисля, че ще е най-добре и капитаните всеки път да са различни. Например канят различни участници и те си избират кой от тях да е капитан. На мен щеше да ми е по-интересно така...

Подкрепям и аз Simple Smile Така ще се ограничи и подсказването, защото не всеки ще си "позволи" такива волности.

# 72
  • Мнения: 13 199
Тогава това ще е друго предаване.

# 73
  • Мнения: 4 936
Да побутна темата - харесва ми Ласкин като капитан

# 74
  • Мнения: 9 865
Да побутна темата - харесва ми Ласкин като капитан
И на мен. Най-вече, че не е Ю. Константинов.

Общи условия

Активация на акаунт