Аз обичам България

  • 35 566
  • 248
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 738
Водещата е супер зле. Понякога не чувам играчите от нейното дърдорене.
Обаче ми прави впечатление как участниците дърдорят и викат , а тя упорита чете въпроса  Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 5 656
Янка Рупкина беше доста неадекватна.
Харесва ми предаването, и водещата ми харесва, но Юлиан е безкрайно дразнещ. Като спечели неговия отбор, са пози и гаменско подсвиркване, а като спечели другият отбор, винаги изкарва, че е имало нечестна игра.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Да ви кажа понякога ги чувам трудно от голямото викане. Водещата е гола вода.
Нещо пропускам аз. Значи на първата игра печелят по три точки. Как тогава в края на играта и двата отбора бяха с 11 точки?
Рупкина ме изнерви. Сериозно ли не се сещаше за отговорите или се правеше нещо newsm78
Прея и Джаферович ме впечатлиха. Много добре отговаряха.

# 33
  • Мнения: 49
На първата игра печелят точки, колкото са буквите на думата. Нали е 12 букви с разкрита първа буква.

Рупкина едно, че не се сеща за отговори ама бива ли и на азбуката да се изложиш...

# 34
  • Мнения: 7 057
Янка Рупкина беше доста неадекватна.
Харесва ми предаването, и водещата ми харесва, но Юлиан е безкрайно дразнещ. Като спечели неговия отбор, са пози и гаменско подсвиркване, а като спечели другият отбор, винаги изкарва, че е имало нечестна игра.

Моите почитания към тази жена, но не е за такива предавания вече. А Юлиан е меко казано дразнещ. Не умее да губи тоя човек.

# 35
  • out of space
  • Мнения: 8 573
И аз се учудих на участието на Рупкина. Първо реших, че е яко проста, но май не е само това.

# 36
  • Мнения: 49
И аз се учудих на участието на Рупкина. Първо реших, че е яко проста, но май не е само това.

И аз мислих, че е проста, но май ще се окаже, че от годинките вече не е с всичкия си.

# 37
  • Мнения: 5 820
И аз се учудих на участието на Рупкина. Първо реших, че е яко проста, но май не е само това.

И аз мислих, че е проста, но май ще се окаже, че от годинките вече не е с всичкия си.

   Тази жена въобще не ми хареса. Много е проста и не с всичкия си.

# 38
  • Мнения: 7 057
И аз се учудих на участието на Рупкина. Първо реших, че е яко проста, но май не е само това.

И аз мислих, че е проста, но май ще се окаже, че от годинките вече не е с всичкия си.

   Тази жена въобще не ми хареса. Много е проста и не с всичкия си.

Е, чак пък проста и не с всичкия си.  Naughty
Просто жената е на години и не беше за предаване от такъв тип.

# 39
  • Мнения: 9 865
Янка си е супер, просто е поизфирясала, което е разбираемо предвид възрастта й.

# 40
  • Мнения: 7 057
Бона, точно това исках да кажа и аз.

# 41
  • Мнения: 9 865
Гледате ли... водещата (и бесните ми хормони) ме кара да крещя на телевизора. Crazy
Аз съм за отбора на Константинов днес, там са ми по-симпатични участниците.

# 42
  • София
  • Мнения: 22 948
На мен ли ми се струва или водещата днес е по- справедлива, а и май няма подсказвания.  Laughing

# 43
  • Мнения: 6 529
Водещата е отвратителна със супер дразнещ глас  и отчайващо й личи как подкрепя Андрей всеки път. На игрите с буквите винаги пускат хронометъра на Юлиян по-рано и когато буквите са наредени правилно, тя продължава да коментира и да им губи времето.
Не случайно я разкараха като водеща на ББ, крайно време е да я разкарат и от Аз обичам България Peace

Продуцентите да сии вземат бележка за следващия път, защото предаването само губи с такава анти водеща

# 44
  • Мнения: 9 571
На мен ли ми се струва или водещата днес е по- справедлива, а и май няма подсказвания.  Laughing
Ааа, Юлиан пак се разхождаше уж небрежно и подсказваше на Милица Mr. Green Той все така без да иска ще подскаже или на шега ще бави другите и ще им отнема от времето. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт