БРОДИРАНА КРАСОТА ТЕМА 110

  • 61 035
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Rotterdam
  • Мнения: 42
http://prikachi.com/images.php?images/514/6188514F.jpg

запис от мен с етап от воденицата

# 31
  • Мнения: 860
 Хексилина, мисля, че е съвсем добре с контура

# 32
  • София
  • Мнения: 3 789
Бачийска, благодаря за новата темичка, бързо да ни се напълни с красоти!   bouquet Hug

И на мен лилавото цвете ми харесва най-много от трите, на твое място бих ги ушила всичките, за да са комплект  Peace

Hrisi, много красиво и нежно!   bouquet Тя цялата им серия е прекрасна  Peace

Биляна, ти това не го ли почна съвсем скоро?! Откъде я вадите тази скорост?  Hug

Чудни са етапчетата на всички, едно огромно БРАВО!   bouquet

Хексилина, много си е добре розата   Peace Ако така е замислена от дизайнера - нищо не променяй, в готов вид ще изглежда съвсем различно.

# 33
  • Мнения: 1 687
Благодаря ви момичета. Продължавам така, дано като мина на всякъде стане добре.
Книгоразделителите и те вървят към края си, но ще ги покажа като ги оформя.
Лек ден на всички.

# 34
  • София
  • Мнения: 630
Биляна много е красиво се получава - направо ме плени!  Hug

Дидида - та ти си почти готова - кога успя бе жена   bouquet

Като гледам и двете сте шили едновременно и контура - аз опитах, ама нещо се омотах като пате в кълчища и се отказах  newsm78, ще се мъча накрая Naughty

Хексилина - контура винаги дава друг вид, но цялата му красота ще се види накрая, като го завършиш.

# 35
  • Мнения: 265
Хексилина и аз мисля като Деси. Ако така е замислено от дизайнера - продължавай. Понякода някои детайли изглеждат не на мястото си, обаче като са завърши целия гоблен се получава пълна картинката Laughing
zori_man лимоните ми са на Luca-S  -  шие се много приятно и увлекателно. Няма честа смяна на конци, няма единични бодчета..... Peace
Теди още контур има при мене. Не съм го приключила всичкия върху ушитото, ама ми писва  Stop. Накрая пак ще доконтурвам Laughing

# 36
  • Мнения: 125
   Записвам се да ви следя.Не ми се шие и това е!Дано не ме държи дълго!

# 37
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Страхотни красоти сте показали. И аз имам напредък по пумата, но нямам още фотоапарат, детето не се е върнало от екскурзията, затова само гол...Бачийска, не се ослушвай, за запис става въпрос. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 289
Да се запиша и аз нищо че само ви чета нямам какво да покажа за сега не ми спори шиенето и това е  ConfusedГолеми красоти показвате искрено ви се възхищавам   bouquet

# 39
  • Мнения: 19
Хексилина - със контур задължително, ако много ти се набива черното - щото като не се вижда цялата картинка е трудно да се прецени - може да го замениш с много тъмно жълто към оранжево, за да силичи контура все пак!

Ferhi .....  #Crazy гООООлямо предизвикателство! И доста си напредналя явно! Браво  Peace

# 40
  • Мнения: 228
Хексилина - със контур задължително, ако много ти се набива черното - щото като не се вижда цялата картинка е трудно да се прецени - може да го замениш с много тъмно жълто към оранжево, за да силичи контура все пак!
Или кафяво.  Peace
Дами, вижте Казанлъшките гоблени какво са пуснали. Най-последния гледайте.
http://goblen.org/
П.П. Забравих - Бачийска, благодаря за темата!

Последна редакция: ср, 05 юни 2013, 19:04 от Аз! Lady N

# 41
  • Мнения: 4
Запис и от мен. Много сте бързи ей Hug Страхотни неща показвате Peace

# 42
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Хексилина - със контур задължително, ако много ти се набива черното - щото като не се вижда цялата картинка е трудно да се прецени - може да го замениш с много тъмно жълто към оранжево, за да силичи контура все пак!

А аз си мислех  да се смени черния контур със средно тъмно сиво. Но  все пак е важно как е направен ключа в схемата. И останалите цветове за цялостен изглед на гоблена.

Джемма,  Heart Eyes този път нищо не казвам  Twisted Evil /само си го мисля/.

А тази воденица вече е навсякъде - преди време я видях в магазина в Плевен, като разработката беше на Герика. Сега очаквам и Милена стил да я направи. Не отричам красотата на Мелницата -  имам я в три варианта - това ме подсеща, че трябва да я принтирам - просто така да я имам под ръка.

# 43
  • Мнения: 720
Момичета много ви благодаря, ама с тези схеми направо в дълбокото ме хвъляте. Грешката е моя, че не уточних, да е нещо простичко. Деси, жива да си, че ме научи как да свалям, точно в снимките на тази жена видях русалка, ама като не можах да я сваля. Сега вече успях, ще си сваля и феичките.
Благодаря много на всички отзовали се  Hug
ето още една лесничка

# 44
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Видях нещо и не мога да не го споделя  Twisted Evil Mr. Green


Гоблен е и пуснаха схемата в осинката. И се казва Princess Wandabee. Принцеса ми е ясно, но следващото не ме и познато.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт