БРОДИРАНА КРАСОТА ТЕМА 110

  • 61 037
  • 736
  •   1
Отговори
# 735
  • В страната на мечтите
  • Мнения: 737
Здравейте на всички! Наистина напоследък нямам време за форума, затова съм изпуснала всички коментари, отправени лично към мен. Благодаря на делфинче, че ми изпрати ЛС и ме осводоми за случващото се. Да, сайтът е мой. И е изработен лично от мъжа ми върху платформа WP, поради което долу пише "всички права запазени". Тези права касаят изработката на сайта, а не неговото съдържание. Върху всички авторски снимки има watermark, с което защитавам собствените си авторски права. Върху нито една чужда снимка няма такъв watermark, т.е. аз не претендирам, че е моя. Освен това изрично съм споменала, че това НЕ СА лични мои творби, така че по никакъв начин не заблуждавам потребителите. Взимала съм снимките от публичното интернет пространство и не съм предполагала, че ще възникне подобен проблем. Щом има конфликт, искам публично да се извиня на всички момичета от форума, чийто снимки съм използвала, и да ги уведомя, че при първа възможност ще ги премахна от сайта ( до седмица най-късно). Съжалявам за получилото се недоразумение и се надявам да не съм обидила никого.



# 736
  • Мнения: 21
Здравейте, търся схемата на когото на Левски, ще се радвам, ако някой го има и ми го прати.

Общи условия

Активация на акаунт