БРОДИРАНА КРАСОТА ТЕМА 110

  • 61 034
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 687
Момичета, много ви благодаря. Аз също си мислех за кафяво, много ми се откроява черното на жълтата роза. Въпреки всичко си мисля, че ще е по добре да продължа с него защото другите неща са в розовата гама.
Моята пума за сега е оставена да спи, нямам никакво време за нея.

Последна редакция: ср, 05 юни 2013, 22:18 от Хексилина

# 46
  • Мнения: 860
 ba4iiska,
Може би е wont a be, т.е. "иска да бъде" "иска да се случи"

# 47
  • Мнения: 3 961
Хексилина, според мен си направи контура в черно  Peace Контрастът ще има по-силен ефект.
Мимито & Светла, благодаря хареса ми русалката, ще си я сваля  Hug
Воденицата на Казанлъшките гоблени изглежда добре на картинка, но дали ушита ще е толкова хубава. Вие доволни ли сте от тази фирма, стоят ли на пиксели ушитите гоблени?

# 48
  • Мнения: 7 803
Хексилина, дефекта на рамката може да запълниш с фулмастер, но от близо си личи

# 49
  • Мнения: 1 687
Оставям черното, утре ще се опитам да го направя целия.
Херцогиня фон Дж-то , май най ми допадна с тази рамка и ще декорирам с нещо. Има по магазините калинки, пеперудки със тиксо отзад. Ше купя нещо такова и ще лепна на мястото. И аз си мислех да оцветя, но ако беше за мен бих го направила ( дори и само за проба), но не за друг човек.

# 50
  • Мнения: 19
Оставям черното, утре ще се опитам да го направя целия.
Херцогиня фон Дж-то , май най ми допадна с тази рамка и ще декорирам с нещо. Има по магазините калинки, пеперудки със тиксо отзад. Ше купя нещо такова и ще лепна на мястото. И аз си мислех да оцветя, но ако беше за мен бих го направила ( дори и само за проба), но не за друг човек.

Прекрасно е!   bouquet
Моето мнение: остави черния контур  Peace ще се открои добре, а на рамката лепни пеперудка перфектно ще се допълни с мотива - но не с тиксо, а по-скоро със силикон или яко лепило!  Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 9 850
Един празен запис и от мен. Имам желание да шия, но само като се сетя за тоя плат и как се шие на него, и ми се изпарява цялото желание Simple Smile
Иначе много хубави неща сте показали, но няма да изброявам поименно, ще пропусна някого Embarassed Hug

# 52
  • Мнения: 59
Честито на всичко абитуренти и на техните семейства! Късмет и попътен вятър!  Hug

Кога успяхте да напълните 4 страници с красоти - продължавайте в същия дух!   bouquet Мен нещо музата ме е напуснала, а с едното начинание гоня срок  Rolling Eyes

Иначе, ако си спомняте, исках да рекламирам дефект на панамата на "Момичето с коня" при Аксиома - реагираха бързо и ми изпратиха ново парче. Сега съм  Party, ама кога ще стигна до него е друг въпрос...

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 103
Запис да не ви изпусна. Сега шия един мотор за подарък на племенника, като е готов ще показвам.

# 54
  • Мнения: 571
Воденицата на Казанлъшките гоблени изглежда добре на картинка, но дали ушита ще е толкова хубава. Вие доволни ли сте от тази фирма, стоят ли на пиксели ушитите гоблени?
Хриси, лилиите, които шие Аз! Lady N май са на тази фирма. Аз обаче доколкото разбрах комплектите им са на разграфена панама 22 к и се шият с бод 1:1 или 1:4. Аз също много ги харесвам, но ако някога изпразня шкафа и реша да шия тях може би ще си ги комплектовам сама и ще ги шия на кръстче.

# 55
  • Мнения: 228
Воденицата на Казанлъшките гоблени изглежда добре на картинка, но дали ушита ще е толкова хубава. Вие доволни ли сте от тази фирма, стоят ли на пиксели ушитите гоблени?
Хриси, лилиите, които шие Аз! Lady N май са на тази фирма. Аз обаче доколкото разбрах комплектите им са на разграфена панама 22 к и се шият с бод 1:1 или 1:4. Аз също много ги харесвам, но ако някога изпразня шкафа и реша да шия тях може би ще си ги комплектовам сама и ще ги шия на кръстче.
Потвърждавам!  Peace
Хриси, Целувката ми е на Казанлъшки гоблени. Аз съм доволна от тази фирма. Дори смятам да шия още един техен. Даже мислех да си купя комплекта Воденицата, да сменя панамата с 16к и да си я ушия. Защото те комплектоват с Пъпетс, по-евтино ще ми излезе. А в комплектите слагат чиленцата с номерата.  Laughing Ама ще видим, де. И както бях казвала и преди, много силно впечатление ми прави факта, че когато купя Пъпетс от магазина, качеството не е добро, но в комплектите до този момент забележка нямам.

Последна редакция: чт, 06 юни 2013, 07:57 от Аз! Lady N

# 56
# 57
  • Мнения: 5
  Hug Didida, Биляна   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquetHug

# 58
  • Мнения: 3 961
И аз бях купувала Pupets преди и изобщо не съм доволна от качеството им.Четох мненея от преди две години за Казанлъшките и нямаше лошо мнение. Може някой хубав ден да ги пробвам Simple Smile

# 59
  • Мнения: 1
Здравейте  на всички гобленари!Отдавна ви следя и се възхищавам на творбите ви.Не съм се записвала а само се радвам на творбите ви.Молбата ми е,търся схемата на Витлеемската богородица на солария.Много ми харесват техните изработки.В момента довършвам Троянската богородица,набирам конци за Иверската богородица и да си намеря Витлеемската.

Общи условия

Активация на акаунт