БРОДИРАНА КРАСОТА ТЕМА 110

  • 61 036
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 571
Да се запиша и аз в новата тема. И на мен ми харесват орходеите на Риолис. Лилиите също изглеждат много добре, въпреки бода, който не се долюбва от повечето ни. На Деси пейзажа също много ми харесва, малко му остава. Аз показах моето начало преди два дни -не е мръднало от тогава.

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 630
Момичета благодаря за пожеланията за абитуриента.  Hug Само да са живи и здрави децата, всичко друго се нарежда и минава - и пубертет, и абитуриентски - не че сега няма за какво да се притеснявам, но това е положението ...  Mr. Green

И както си обещах днес вече ми е по-спокойно, свърших и спешните служебни задачи и извадих гоблена. И понеже сме и в нова темичка (Бачийска благодаря   bouquet ) да покажа докъде съм я докарала:



А това е по поръчка за подарък, но нещо не ми се нрави много - ще видим нататък  Thinking

# 18
  • Мнения: 219
Запис и от мен. Довечера или утре най-късно ще покажа тигърчо. Завършвам едни камъни, има още доста за довършване, но е предимно фон и бамбука ми остана.

Благодаря за темичката.  Hug

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


  Бачийска, мерси за темата!

 Показвам етап от гоблена който шия:

# 20
  • Мнения: 7
Хайде, да се повторя и в новата тема, че явно съм пропуснала тази малка подробност от многото постове, които изчетох.

Привет, много бързо шиете и много бързо запълвате страниците във форума.  Rolling Eyes Страхотни красоти сте сътворили.
Да Ви се похваля със завършените макове (не ми достигнаха 5-6 мъниста, но ще ги зашия по-нататък):
http://media.snimka.bg/s1/2212/030667804.jpg?r=0
А сега се чудя какво да шия.  Rolling Eyes Скоро имам рожден ден и аз си пожелах за подарък нов гоблен (комплект). Харесах си един, но ми се струва много евтин. Дали ще е добро качеството?
http://www.ebay.com/itm/NEW-Cross-Stitch-Kits-home/170880282577? … 3D121112159097%26

# 21
  • Мнения: 7

Страхотна дама - винаги много ми е харесвал този гоблен, но кога ли ще се реша?!

Биляна, голяма красота шиеш. Как изглежда целият гоблен?

# 22
  • Мнения: 9
Благодаря за темата   bouquet
Преди 5 год. си бях купила една комплектовка...все я почвам и оставям. Сега съм решила да я довърша и ще покажа етап  Embarassed

# 23
  • Мнения: 19
Еххх смени се властта и почнахме режим на тока, едни профилактики тук правят - до сега нямахме ток, та чак сега успявам да наваксам ... кога успяхте да запълните две старнициии #Crazy

от мен едни нов етап на едно бъдещо подаръче, но не е за съфорумка  Wink


Харесах всичко и маковете и орхидеите и и... всичко ще ме заболи главата да изреждам!

А на nosferata - отлично творение мила - наистина достойно за заглавна страница на темата ни!   bouquet

# 24
  • Мнения: 3 961
Биляна, браво много бързо напредваш. Страхотно се получава, кога ли ще стигна и аз дотам Thinking

# 25
  • Мнения: 860
Моят абсолвент вече си е само у дома, та трудно ще пошивам...

# 26
  • Мнения: 265
Да покажа и аз етапче, че местя гергефа  Laughing. Не успях да направя по-хубава снимка рано сутринта.

# 27
  • Мнения: 1 687
Здравейте момичета.
Много рядко се появявам в темата, но сега имам нужда от съвет.
Преди време казах че ще шия бебешко гобленче, след голяма борба със схемата вече съм на края. Остана ми само контура. За съжаление не мога да покажа целия гоблен защото има вероятност мамата да го види, а не искам.
Та пред ималко направих едната роза. Дъщеря ми заяви : Много е грозна. Не стига че има празно, а и с черния конец е още по зле.
Аз останах така   Shocked ooooh!
Та кажете си и вашето мнение. Да сменям ли конеца с някакъв друг или да продължавам така. Приемам всякакви критики.
без контур                                                             и със контур
         

Невероятни красоти сте показали.

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 3
Леле-е-е-е, смайваща втора страница на новата тема - Биляна, Делфинче, teddybearm и т. н. и т.н очарователни неща правите и големи, големи. Браво! Съвсем ми се приши нещо по-така. Аз си се мотам с бръмбазъците на  Климт. Започнах четвъртия и съвсем сериозно се замисля дали да не си купя една от венециите на Лука - s. Никога не съм шила пейзаж, а чувам че на тази фирма нещата се шиели много приятно ,а и видях една венеция ушита, оставена за рамка в магазина на гоблени и много ми хареса. 

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 434
Биляна невероятна красота се получава.
didida много нежен гоблен.
Хексилина на мен ми харесва с контура.

Общи условия

Активация на акаунт