БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 109

  • 70 445
  • 721
  •   1
Отговори
# 615
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Hrisi, ето имам тези две:





st. Dobri, аз не успях да видя синчето ти, но да ти е жив и здрав и успех и на него в живота.

Последна редакция: сб, 01 юни 2013, 16:10 от Джемма

# 616
  • София
  • Мнения: 3 789
st. Dobri, много ти е хубаво момчето!  Peace Лек път в живота    bouquet

Hrisi, или търсиш долу в коментарите "ссылка здесь" или направо сваляш от сайта на момичето http://tani211.ru/index.php/foto/category/3-devochki До всяка картинка долу в левия ъгъл има едно прозорче, на което пише "скачать схему"  Peace

# 617
  • Мнения: 7
ba4iiska, макове обожавам, влюбих се и в твоите! Феичките са ми не само любов, но направо слабост, а тази е тоооолкова сладка! След малко и аз ще се гмурна в този сайт, то не, че нямам какво да шия, ама...  Mr. Green

Hrisi, имам едни русалки на Мирабила, но при тях има и Крейник, и мъниста. Ако това не те притеснява, ето, показвам какво имам, а ако харесаш нещо, ще дам и схемичка.
 

# 618
  • Мнения: 3 965
Момичета много ви благодаря, ама с тези схеми направо в дълбокото ме хвъляте. Грешката е моя, че не уточних, да е нещо простичко. Деси, жива да си, че ме научи как да свалям, точно в снимките на тази жена видях русалка, ама като не можах да я сваля. Сега вече успях, ще си сваля и феичките.
Благодаря много на всички отзовали се  Hug

# 619
  • Мнения: 7
Момичета много ви благодаря, ама с тези схеми направо в дълбокото ме хвъляте. Грешката е моя, че не уточних, да е нещо простичко. Деси, жива да си, че ме научи как да свалям, точно в снимките на тази жена видях русалка, ама като не можах да я сваля. Сега вече успях, ще си сваля и феичките.
Благодаря много на всички отзовали се  Hug

Няма проблем!  Peace Уший тази, която си си свалила, но съм сигурна, че един ден ще поискаш да се гмурнеш и при другите русалки, не са толкова сложни и страшни.

# 620
  • Мнения: 228
Чудесни макове, Бачийскааааааа!!! Всъщност Хриси е виновна за тях, защото са ми подарък от нея за рожденния ден!   bouquet

# 621
  • Мнения: 11 393
Едно ню-ню от мен  Grinning

# 622
  • Мнения: 11 393
Момичета тези сладки феи с 1 или 2 конеца се шият дето показа скоро nosferata ?


# 623
  • Мнения: 860
Реа, аз ших феята с 2 конеца, виждала съм и с един...  

Ето какво сътворих снощи (префасонирах едно- друго)

Някога живееше една
Малка вещица-
без възраст и без име.
Тя правеше невинни чудеса
със своята стоманена игла-
картини свежи и красиви
излизаха от нейната ръка.
Гергеф не ползваше
и лупа даже,
а и очила не трябваха и-
виждаше в дълбочина...
И само лампичка настолна
помагаше и, като паднеше тъма.
С другарки-гобленарки си общуваше
и то не само на Шабат.
И всеки ден във форума мъдруваше
за схема някоя или пък цвят
на конеца от чилето или на панамата...
И случваше се да замръкнат
само двамата-
тя и поредният модел
на гоблен...
Не трябва да си много смел
в туй женско царство да пристъпиш!
Достатъчно е линк със своите неща
да сложиш,
да спреш да се тревожиш
отде конци и схеми ще намираш.
И да не те е страх да питаш
или за някой бод или пък за нюанс
на цвят, ужасно нужен ти в момента-
ще видиш как веднага ще се юрнат
да ти помагат всички
магьосници,
с ръцете си творящи красота.
Ти само не изключвай
свойта скоростна игла!

# 624
  • София
  • Мнения: 3 789
nosferata, гениално!   bouquet
Предлагам да го сложим на първа страничка  Peace

# 625
  • Мнения: 571
Тъкмо днес си мислех за Hrisi, Аз! Lady N, pepen и ba4iiska и сега ще ви обясня по какъв повод. Бях ви споменала че майка ми има юбилей тази година и когато Аз! Lady N показа ушитите макове много ги харесах и реших че ще ушия нещо такова на майка ми. Като разбрах че схемата и мостри на конците са изпратени на pepen, прецених че не е нахално да поискам да ушия точно тези макове. До сега ме чакаха да се наканя да купя конци и да се взема в ръце да ги започна. Точно днес ходих до магазина да си набавя нужните цветове и в момента в който ги избирах за вас си мислех. Следобяд мерих панама , рязах и тропосвах квадратчета, защото панамата ми е черна и реших че трябва да си направя квадратчетата защото иначе не знам как бих могла да шия. Много трудно се вижда на тази панама... И в този момент се сетих за Целувка и нейното приспособление- светещия гергеф. ММ обеща да направи опит да направи такъв гергеф- да видим дали ще се справи. Влизам тук сега и какво да видя- точно тези накове...
Благодаря ви момичета и най-вече на Hrisi за чудесния избор, който се хареса на много от нас, а някои вече и го ушиха. Когато приключа ще покажа- ще шия с ариадна, но промених някои от цветовете- да видим какво ще се получи.

# 626
  • Мнения: 3 965
Радвам се, че маковете ви харесват  Hug Живот и здраве и аз ще ги иу някой ден. Много гоблени ми хващат окото и ще се избият кой по-напред да ушия  Mr. Green Роси, да покажеш после светещия гергеф

# 627
  • Мнения: 11 393
nosferata, благодаря за инфото, аз вече уших една с 2 конеца, добре ми се вижда резултата.  Wink

Поезията ти много ми хареса!  Peace

# 628
  • Мнения: 0
zdraveite momicheta. potarsix mnenie i savet. blagodarq na otzovalite se. ne e reklama.za parvi pat kypyvam takava komplektovka. taka ili inache veche sam go vzela. pak kakvoto stane. zarnax etap na rozata i mi xaresa.za drugite gobleni nemoga da komentiram.prodaljavaite da pokazvate krasotite. ima polezni saveti i kakvo da naychim nacinaeshtite. prekrasna vecher

# 629
  • Троян
  • Мнения: 141
 Момичета чета ви редовно но през телефона. Носферата Браво за поезията,прочетох го още в другата тема,но не знаех че ти си автора
 Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт