Премахване на боя за коса с витамин C

  • 211 075
  • 624
  •   1
Отговори
# 570
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
kokor4eto, доколкото съм чела мнения, Деколор не съсипва косата,с повече маски ще я съвземеш.
Има тема за професионални продукти за коса,може там да попиташ какъв шампоан да си вземеш.Аз си ползвам най-обикновени,дори не са за боядисана коса.
Точно червена се боядисах първия път с Палете-бързо се отмива,а втория с Олиа на Гарние.В началото след боядисването косата изглеждаше тъмна,сега си е хубав червен цвят.Белите коси са все още добре покрити,въпреки че на кутията на цвят 6.66 пише,че не е подходящ цвят за много сиви коси.
Обичам Олиа на Гарние.

# 571
  • Мнения: 636
Взех си Чифели 07 и сега ще се мацам, че след вчерашното обезцветяване решиха да почина 1 нощ. Точно затова питам, за да не се отмива бързо

# 572
  • Мнения: 427
elizabetI,не разбрах дали косата ти е боядисана,тази маска е за третирани коси.
Въпреки това-не се уврежда косата,при мен само се изсушава доста,тя и без това си е суха,но не е проблем да наваксаш после някакво масло.
За тези които са с къна ,като мен-това единственото нещо което успява да я мръдне,поне при мен.От черна-сега е червена,долу-горе като с 6-7 номер боя.Мислех да не я боядисвам 1-2 месеца,но се налага,имам си повод.

# 573
  • Варна
  • Мнения: 1 020
Moга ли да махна синьо-сив тонер за коса с вит.C ? Смятам скоро да се боядисам розова и искам да махна синьото от тонера, иначе косата ми е сива. Притеснявам се при боядисването розовото и синьото да не направят лилаво.
Имам една ампула 5мл течен вит.С и неутрален коректор за коса.

# 574
  • София
  • Мнения: 5 289
Моя близка махна тъмно сив тонер с вит.С.

# 575
  • София
  • Мнения: 974
Moга ли да махна синьо-сив тонер за коса с вит.C ?

Да! Аз бях станала тъмно синя с един тонер и го махнах успешно .

# 576
  • Варна
  • Мнения: 1 020
Скрит текст:

Ето го и моят резултат.
Веднъж смесих една ампула течен вит.Ц с неутрален коректор и стоях два часа.
И два пъти направих маска с по два блистера вит.Ц като спах цялата вечер с маската.

# 577
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Браво на теб,добре се е получило.
Не ти ли се раздразни скалпът от толкова часове с витамин Ц на главата?На мен ми беше като изгоряла кожата.Ама пък смъкна с години наслагвана черна боя.

# 578
  • Варна
  • Мнения: 1 020
Скалпа не съм мазала, корените са ми прясно изсветлени и нямат нужда. Само дължините
Сега имам зелен оттенък, а ще се боядисвам розово или трябва да направя нова процедура или да я биядисам руса преди розовото.

# 579
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Съжалявам за зеления отенък,не си личи на снимките.Нямам опит с руса коса и не знам какво да те посъветвам.Опитай пак с коректора,дано стане.Ако сложиш розовото отгоре дали ще се смеси със зеления отенък?

# 580
  • Мнения: 2 643
Интересна тема , аз преди години пробвах да си махна черното с вит.С и не стана , сега обаче чета , че доста момичета сте го махнали, ама черно носено с години ли?

# 581
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Да,черно,носено с години,поне седем  години се боядисвах с Кастинг номер 200.Още след първата маска падна черното,косата стана червеникава.Сега е тъмночервена,но не чернее,особено на слънце изглежда еднаква от корените до краищата.

# 582
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Интересна тема , аз преди години пробвах да си махна черното с вит.С и не стана , сега обаче чета , че доста момичета сте го махнали, ама черно носено с години ли?
Черно носено години не пада от първия път поне при мен.Аз правех маската на всяка седмица и така един месец т.е. 4 пъти.Корените ми бързо станаха червеникаво кестеняви, а краищата искаха още.

# 583
  • Мнения: 2
Здравейте момичета,тукоощо намазах косата си и след час ще ви споделя резултатите(наддявам се да има такива) аз съм със светло червена коса (доста изтрила се боя а отдолу съм изрусявана) та ще бъде интересно ѝ) Simple Smile Simple Smile

# 584
  • Мнения: 1 600
Би трябвало да изсветлее щом отдолу е русо,ще кажеш после Hug

Общи условия

Активация на акаунт