Сваляне на черна боя в домашни условия

  • 8 047
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 246
Дами, помагайте, искам да си сваля черната боя до 1-2 тона и да си направя тъмно шоколадово, близко до черното https://www.google.com/search?q=%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B0+%D0%BA% … rc=yL-fspwYDSLHNM

# 1
  • София
  • Мнения: 72
Аз съм сваляла чернa боя с DeColor Time на Роза Импекс. Щадящо е, могат да се направят няколко последователни процедури с него, тъй като сваля само натрупаната боя без да обезцветява косъма. Друг вариант, но по-малко ефективен е маска с витамин Ц и шампоан. Има много клипчета на тази тема в Youtube.

# 2
  • Мнения: 324
И аз ползвах този продукт и съм много доволна. За 1 ден свалих черната боя и косата ми си беше супер. Единствено ароматът е неприятен, но се преживява.

# 3
  • Мнения: 3 025
1 блистер вит. Ц го натрошваш на прах и го смесваш с половин бебешки шампоан. С тази смес стоиш 1 час и изплакваш.  Аз поне така си махнах черната боя. Но трябва търпение. Това все пак е черен цвят.

# 4
  • София
  • Мнения: 72
1 блистер вит. Ц го натрошваш на прах и го смесваш с половин бебешки шампоан. С тази смес стоиш 1 час и изплакваш.  Аз поне така си махнах черната боя. Но трябва търпение. Това все пак е черен цвят.
Много добре се получава и с разтворимия витамин Ц. Даже го предпочитам,4-5 таблетки слагам на коса малко под рамото.

# 5
  • Мнения: 4 246
Снощи пробвах с 2 изстискани лимона, 5 лъжици оцет, 1 блистер витамин Ц, еластисайзър на Ф. Кингсли малко в сместа и по косата намазах цялата и прибавих масло от чаено дърво, резултата е изсветлени корени и малко под тях, но дължините не са мръднали. Мисля да пробвам с ремувър на Лореал, само се чудя колко процента да е оксиданта .. ако е с нисък - 3% ще изсветля малко и като сложа тъмен шоколад ще стане пак черна, сигурно трябва да е поне 6%. Ако имате опит, споделете с мен. Innocent

# 6
  • Мнения: 1 453
+1 за Decolor - а, преди 7-8 години свалих черно с него и се направих кафява. Нямах поражения върху косата. Да вметна само, че съм с тънък косъм и не гъста коса.

# 7
  • Мнения: 134
Специално за черната боя съм чувала нещо за конски витамини? Не съм сигурна как стават нещата обаче. Иначе съм  1+ за DeColor,харесва ми че щади косата най-много

# 8
  • Мнения: 324
Конският витамин само подхранва. Слагала съм като бях с черна коса и не ми е свалял боята.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз свалих черна боя с витаминЦ на втория опит,не помня имаше ли и трети,но скалпът ми ужасно се раздразни.Затова не правете често тези процедури.Киселина е и за да свали боя си правим доста висока концентрация.

Общи условия

Активация на акаунт