Премахване на боя за коса с витамин C

  • 211 365
  • 624
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 513
здравей, искам да попитам, колко мл. шампоан се добавя към стритите таблетки или се слага на око , количество необходимо за дължината коса? Днес мисля да го пробва и върху моята коса, тя  е къса до раменете, почти се опира на тях и цвета ми е тъмно  кафяв в краищата, а светъл в корените. Дали ще се получи нещо, от от 14 години се боядисвам, дано да има ефект. Peace

# 91
  • Мнения: 3 315
Днес и аз пробвах  Simple Smile  В събота се боядисах и цвета стана много тъмен  ooooh!  Въпреки, че сложих по-малко вит.Ц  пак има резултат  Peace

# 92
  • Мнения: 4
МимитоСавова , не съм мерила в милилитри  Laughing, слагаш на око, колкото да ти покрие косата. Ориентировъчно, според мен около 60-80 мл ще ти стигнат, може и да останат. Тъй като си се боядисвала толкова много време, може да ти се наложи да повториш 2-3 пъти за да видиш някакъв ефект. Пожелавам ти успех и моля те, сподели дали ти се е получило.  Peace

# 93
  • Мнения: 513
OK  Peace само че остава за утре, мъжът ми забрави да ми купи витамините които му бях поръчала.  Laughing Ще споделя веднага  Wink Peace

# 94
  • Мнения: 63
И аз съм доволна, но някак си не ми се разпени много, правих го на суха /леееко навлажнена/ коса  Thinking
Обезцветявана съм и боядисвана, после пак боя, която стана много тъмна, и мина една седмица оттогава и сега вит. Ц  Blush

# 95
  • Мнения: 0
Здравейте,видях,че не само аз имам проблем с косата.С черна коса съм от 4 години.Последно се боядисах на 30.12.2011г.От тогава до сега е израснала почти до половината.Боядисах се с по светла боя,но не се изсветли цвета.Косата ми е дълга почти до кръста.Кажете ми точната дозировка на маската.Колко витамин ц и колко боя.Смесват ли се или се правят по отделно?Моля кажете ми как да се отърва от черния цвят

# 96
  • Мнения: 63
Не се слага боя, а се смесват около 40 таблетки от по 100 мг. с необходимото количество шампоан да насапунисаш косата си. Тъй като казваш, че ти е наполовина израстнала, намажи откъдето започва черното, поне първият път. Като видиш какъв резултат ще постигнеш, на следващо миене на косата ти го направи на цялата коса  Crazy

# 97
  • Мнения: 7 420
   По-удобно е ,според мен, с течния витамин Ц. Пробвах и с хапчетата,но направо се измъчих да ги стривам на прах...

   Една вризьорка тук във форума сподели,че го прави с вит. Ц салюш  Peace

# 98
  • Мнения: 0
Този метод определено помага!! Бях от тъмно руса с черна коса и благодарение на Витамин C почти си възвърнах стария цвят,обаче много ми се прошари косата и я обезцветих и в момента е руса, има ли някакъв друг начин да се възвърне старият цвят или след обезцветяването вече само се чака в зависимост от това как си расте самата коса? Simple Smile

# 99
  • Мнения: 0
Здравейте прочетох цялата тема,но не разбрах дали косата се уврежда от витамин C. Косата ми е
много дълга до кръста и е тъмно кестенява,за това премахването на боята с remouver не е вариант.  Целта ми е да омекотя цвета си без да си унищожа косата.

# 100
  • Мнения: 82
elizabetI,не разбрах дали косата ти е боядисана,тази маска е за третирани коси.
Въпреки това-не се уврежда косата,при мен само се изсушава доста,тя и без това си е суха,но не е проблем да наваксаш после някакво масло.
За тези които са с къна ,като мен-това единственото нещо което успява да я мръдне,поне при мен.От черна-сега е червена,долу-горе като с 6-7 номер боя.Мислех да не я боядисвам 1-2 месеца,но се налага,имам си повод.

# 101
  • Мнения: 0
Да косата ми е боядисана малко по-тъмна от естествения ми цвят тъмен шоколад ми е цвета сега, но искам друг цвят може би керемида тъмна , но няма как да го направя без да съм си махнала боята сега. Благодаря за отговора тази вечер ще опитам маската Simple Smile

# 102
  • Мнения: 3 315
Правих маската 4 пъти и ми махна боята изцяло  Peace 

# 103
  • Мнения: 0
Снощи си направих маската стоях само 50 минути с 40 таблетки витамин C. Да има ефект не е огромен в корени те е най-силен на долу по кичурите ми се червенее леко. Надявам се че след няколко пъти ефекта ще е видим. Косата ми изглежда супер има страхотен блясък може би от витамина. Направих я с шампоан Кра Кра който мирише на дъвка аромата е страхотен, както и блясъка. Иначе ако някой желае да подхрани косата ти маската е : свинска мас ,ром и оцет. Правила съм я върху тъмна коса не зная как е за светлите,но подхранва невероятно много. Ако се прави 2 пъти в месеца след няколко месеца ще видите ефекта. Simple Smile

# 104
  • София
  • Мнения: 427
   По-удобно е ,според мен, с течния витамин Ц. Пробвах и с хапчетата,но направо се измъчих да ги стривам на прах...
Селма, а колко ампули слагаш? Досега и аз стривах таблетките, но не ми се занимава вече и купих ампули.
И да, този метод сваля малко боя, но косата ми става ужасно суха и изтощена, не ми се струва, че се подхранва. Но както и да е, важното е, че тъмната боя пада.

Общи условия

Активация на акаунт