Изхвърлят ли ви нааканите дрехи в градината?

  • 3 840
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 469

При нас в обикновената държавна градина, дрехите на нааканите деца се поизпират леко и се слагат в торбичка в шкафа на детето.
Дори от персонала молят родителите да оставят по едно-две пликчета в раничките на децата именно заради такива случаи.
И в нашата градина е така Peace
Миналата година синът на моята приятелка се наакал в леглото(това във втора група),леля Мими  Hugго измила, изпрала гащичките и казала нищо не е станало,случват се такива неща.

# 46
  • София
  • Мнения: 17 592
Хм, тук не става ли дума за... как беше, детските градини с някакво немско звучащо име? Дето всичко е особено екологично?

Което няма нищо общо с подрисканите гащи - просто не съм чувала за други градини, дето ще водят 2 годишни дечица на Витоша.

Дор... някакви, или нещо подобно.

А на въпроса: замисляла ли си се, че това може би е форма на протест от страна на дъщеря ти? Понеже вероятно Е. Не знам какво не й харесва там (вероятно не е заради твърде екологичните играчки и де да знам, отношение - ама може пък и да е свързано с... "нестандартния" подход - ако е така, късметлийка си, можеш просто да смениш градината с по-нор... хм, с по-обичайна такава). Но каквато и да е причината, определено е опит да ти каже "мамо, моля те, МОЛЯ ТЕ, не ме води тук, моляяяааааа...". И дори и да ти върнат парите за дрехите, детето пак ще е точно толкова нещастно.

# 47
  • Мнения: 1 586
Хриси ходи на ясла, веднъж памперса беше пропуснал и нааканите гащи бяха в шкафчето му прибрани, смятам , че е недупостимо да си позволяват да изхвърлят дрешките на децата, ако съм на твое място ще се обърна към директорката! Peace

Общи условия

Активация на акаунт