Неуважително ли е за половинките ви?

  • 11 669
  • 302
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 926
Естествено, че ще съм ок. Той се е оженил за мен и всяка вечер се прибира вкъщи.
Хора, тия филми, в които живеете от къде ги теглите?! Жената е тази, която иска все да говори и да ѝ се казва. Мъжът е този, който действа. Та какво значение има, че мъжът/жената е казал, че някой симпатичен/готин/секси при условие, че е отдаден на половинката си?
Това, че се прибира при теб не означава, че ти е верен. Може през деня да се забавлява с други. Не знаеш какво прави през деня.

# 46
  • София
  • Мнения: 38 515
Леле, ама верно сте в тотален филм.

# 47
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030
Скрит текст:
Има голяма разлика дали коментираш Гал Гадот, или мадамата от съседната маса.
Винаги се усеща, когато се 'облизваш' (това беше яко) при коментара и по някаква чудна случайност това 'облизване' винаги съм го наблюдавала насочено към мадамата от съседната маса; никога към някоя манекенка, певица, инфлуенсърка.
Може пък някъде да има истински ценители, не разгонени шебеци, с нетърпение очаквам да срещна някой такъв, ама дотогава реалността е, че гледам маймунски изпълнения дори във форум за майки като този.
Останалите просто не коментират.

Когато единственото, което си способен да предложиш са фъстъци, не се чудѝ, че привличаш маймуни.
Да го кажа на твоя език - когато си маймуна, се оглеждаш единствено за фъстъчки. Уук?

На прост език "Търкулнало се гърнето и си намерило похлупака" или "Qui se ressemble s'assemble (събират се себеподобни)" и "Birds of a feather flock together".

Тъй. И къде са фъстъчките, че много обичам?🥂

А да коментираш дама от съседна маса зад гърба и е изключително просташко, независимо мъж или жена го прави.

# 48
  • Мнения: 6 591
В света на маймуните, ако пренебрегваш фъстъците, ще умреш от глад. Безмислено е да се оглеждаш за Вдовицата Клико 1990, тя не обитава същия свят.
Наздраве Wink

# 49
  • Мнения: 3 727
Безсмислено е, за вдовицата. Току виж си я намерил, да се чуди нормално ли е да дъвчеш фъстъци насреща и.

# 50
  • Мнения: 1 050
Здравейте! Мислите ли, че е не уважително, да отбелязвате красотата или симпатиите си на други хора(мъже или жени) пред вашите половинки?
Не, не мисля така. Защо питаш?

# 51
  • Мнения: 1 131
Зависи. С мъжа ми си коментираме гаджета/жени/мъже на наши познати. Като цяло отбелезвяме, че са симпатични, поддържани и етц. Ама, чак пък да почнем да се прехласваме колко е красив, невероятен и секси някой, малко в повече ще ми дойде. Grinning

# 52
  • София
  • Мнения: 13 155
За мен има разлика да си коментираме нечий външен вид, понеже ни е впечатлил и да си обясняваме взаимно колко са сладки приятел(к)ите ни. Второто е неуважително и към въпросните познати, не само към половинката.
И е различно да кажеш: "Дружката ти е много печена и ми харесва да си лафим." и "Мимето е много яко парче и много ме възбужда с този стегнат глутеус максимус."

# 53
  • София
  • Мнения: 38 515
Нашите разговори са били примерно:
Х е хубава жена. Защо я изтърва У?
Или А е хубав мъж. Добре се облича.
Просто отбелязване, коментар, без нищо унизително за никоя от страните, мисля.

# 54
  • Мнения: 106
Общо взето отговорът на този въпрос зависи от това дали човекът срещу теб е надскочил детинския тип ревнуване или не. А и от начина, по който се прави също. Гал Гадот/Пенка/комшийката от последния етаж/продавачката от кварталната бакалия/колежката ти и прочие е хубава/симпатична/красива/привлекатела/изглежда добре/секси и т.н. нито е неуважително, нито значи кой знае какво не зависимо от филмите в главата на една жена.


Естетическата оценка на околните няма нищо общо с отношенията между нас.

Ето го обяснението с прости думи, кратко и ясно Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 23 096
Едно е да кажеш на жена си - ей, тая е толкова секси, че бих я скъсал от...
Друго е да кажеш - Марианка от шестия етаж е чаровна жена.
На второто не бих се обидила. За първото дори и не искам да си помисля...

# 56
  • Мнения: 19 883
Това е вида пасивна агресия – да засегнеш човека до себе си, изтъквайки чужди полови преимущества. Също дебилен начин да накараш някого да ревнува, да дразниш нарочно с подобно внимание.
Чувала съм го във всякакви варианти – разни простаци с коментари: "ей, жена, глей тая ква сиса вади, евала! теб кога ще ти сложим", "тая, ако я докопам", "какъв бих ѝ го пернал през задника" до витиеватите "между другото, Х хич не е лоша, но ще спра да си пиша с нея, че ще вземе да се влюби в мен, а и има мъж", "Х е доста секси, но аз теб си те харесвам", "Х ми предложи вечеря и хотел, много е симпатична, но аз съм с теб" и подобни тъпотии, мога да изпиша каручка.

# 57
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 895
Ехеее, много се впрегнахте с една тийнейджърска драма. Тя казала за някакво момче, че е сладък. Ми на 16 години е, нормално...

Последна редакция: нд, 04 фев 2024, 19:51 от AIDA_N

# 58
  • Мнения: 19 883
Тя темата не е само за 16-годишните, а по принцип и дава широко поле за размисъл.
И на 16 и на 36 не е ок да има подобни коментари – ама много ми е сладичък Жорко, френдчето ти.

# 59
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 895
Ти си чувала 36-годишни да говорят така ли?!

Общи условия

Активация на акаунт