Неуважително ли е за половинките ви?

  • 11 667
  • 302
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 188
Ами аз бих пробвала, а ако не се получи, ще мисля дали искам да остана в тази връзка.

# 301
  • Мнения: 6 145
Е ся, с непознати не е толкова интересно, друго си е да я уведоми коя приятелка става и би я изч***кал, и коя не Simple Smile

# 302
  • София
  • Мнения: 926
И аз не разбирам жената на автора. Точно правене на пук е. На негово място бих започнала да коментирам всяка приятно изглеждаща жена, която видя. Вдетайли при това - стегнато дупе, блестяща коса и т. н. Всеки ден, по няколко пъти поне. Бас държа, че на жена му никак няма да и е приятно. Може пък да се усети. Ако не - лошо.
Той е пробвал да й върне със същата монета, но тя му се е развикала, не било същото, защото той изкоментирал позната жена, докато неговата приятелка коментирала непознати.

Разлика няма! А пък разсъждението, че:

Цитат
Е какво толкова като съм казала някакви неща за някакви мъже, това не значи нищо, не съм им скочила на врата, е какво като съм заглеждала някакви мъже, проблемът си е в мен, че съм обръщал внимание на такава незначителни неща!

е просто покъртително! Интересно какво ли се приема за "скачане"? Пращане на голи снимки, як флирт, целувка или секс? А може би ако не правят секс поне седем пъти в рамките на седмица, не е скачане?

Общи условия

Активация на акаунт