Неуважително ли е за половинките ви?

  • 11 748
  • 302
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 20 021
О, да!
И по-възрастни дори. Познавам доста и всякакви хора.

# 61
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 283
Не ми хрумва по какъв повод ще кажа на ММ "Ей, тоя съсед отляво е много хубав мъж". Не е като да нямаме за какво да си говорим.

# 62
  • Мнения: 6 856
Сладурчето Жорката на колко трябва да е ? За да не може да се въздържи при подобни реплико от 36 годишното Ленче, жената на 36 годишния му приятел Ванката . Пред кой 14 етажен блок се разиграва драмата ?
Eфибуш  ти като се разхождаш из дюните разни сърфисти не виждаш ли ?

# 63
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 011
Не "хубав мъж", а "сладък"...

# 64
  • Мнения: 20 021
Е, защо да няма сладки мъже. Има много сладки мъже, не е до години, до излъчване е. Въпрос на изказ, речник, тип човек.

# 65
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 011
Има сладки бебета.

# 66
  • Мнения: 12 855
Или торти.
Христо, сваляй картите - какъв ти е проблемът?
Очевидно ако дразниш гаджето си с нелепи коментари, спри да го правиш, освен ако не искаш да я разкараш.
А ако тя коментира и те дразни, просто й кажи.

# 67
  • Мнения: X
Здравейте! Мислите ли, че е не уважително, да отбелязвате красотата или симпатиите си на други хора(мъже или жени) пред вашите половинки?

Не бих се обидила, като обсъждаме външен вид или промяна в него на познати и приятелят ми посочи очевидното.

Предполагам, обаче, визираш други коментари. Не пиша от личен опит, но обикновено нарциси дразнят с реплики с неприкрит интерес към други жени, "точене на лиги", за да се правят на интересни и да провокират ревност (за да се чувстват те желани) и да държат партньора на нокти. Един разумен, обичащ мъж никога няма да накара жена (и без това на някои не им трябва много) да се чувства несигурна в себе си и в него. Друг вариант е да проявява дебелашко, простовато чувство за хумор, но това е до капацитет.

# 68
  • Мнения: 2 212
Ако мъж, каже на жена си, че някоя друга готви по-добре от нея, това неуважително ли е? Например майка му.

# 69
  • INFJ
  • Мнения: 9 418
Това са неща, които няма как да захаресваш, само защото някой казал, че на него му харесва, и че е нормално. Ако някой се чувства зле, да го изрази, и ако няма промяна, може би е с неподходящ човек до себе си.

# 70
  • Мнения: 44
Или торти.
Христо, сваляй картите - какъв ти е проблемът?
Очевидно ако дразниш гаджето си с нелепи коментари, спри да го правиш, освен ако не искаш да я разкараш.
А ако тя коментира и те дразни, просто й кажи.
За нея става въпрос и не сме гаджета, а сме заедно от много години, говорихме вече, тя не вижда нищо лошо да заглежда и отбелязва, че дадени мъже, биле те приятелите ми, или други  са красиви, готини и прочие(каза ми и какво толкова, няма да им скоча на врата), но се засегна при коментара ми за моя колежка, който оправих просто да я провокирам.
Аз бих си позволил такова поведение, единствено ако искам да я подразня, иначе и аз смятам че е неуважително!

# 71
  • INFJ
  • Мнения: 9 418
А като кажеш, че няма значение тя как вижда нещата, при положение, че това те кара да се чувстваш зле... тя какво отговаря?

# 72
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 011
Тя те има за приятелка... Споделя си с теб точно както с някоя приятелка.

# 73
  • Мнения: 109
Зависи начинът по който го казва и показва. Важи и за двата пола. Има хора,които се обръщат след всяка красавица/красавец,който ги подмине и то по мноооого грозен начин. Има и такива,които дори го коментират с половинката си. Няма лошо да отбележиш,че някой ти е направил впечатление заради външния вид, но наистина зависи начинът, по който го правиш.

# 74
  • Мнения: 44
Тя те има за приятелка... Споделя си с теб точно както с някоя приятелка.
Точно така е, аз това и го казах, че не съм и приятелка

Общи условия

Активация на акаунт