Неуважително ли е за половинките ви?

  • 11 665
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 544
Виж, Христо, няма значение реално какво мислим ние. Ако твоето момиче го намира за неуважително и се обижда, съобрази се и си дръж устата затворена за подобни коментарчета. Ако ти пука за нея, разбира се.

# 16
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Оффф пак ли същата тема?
Нямаше ли скоро пак питане дали сме ОК гаджето му да каже за някой друг, че е сладък?!

Какво значение има какво мислим ние, ако за теб не е приятно... Тя знае ли?

# 17
  • Мнения: 3 727
Та какво значение има, че мъжът/жената е казал, че някой симпатичен/готин/секси при условие, че е отдаден на половинката си?
Отде го извади това условие, от някой филм?
 Btw любовта е безусловна, иначе е игра на тронове.

# 18
  • Мнения: 9 709
Пак ли теми от лексикон за 6-ти клас?!?

# 19
  • INFJ
  • Мнения: 9 363
Неуважително е. Нямам нужда да получавам feedback за всяка малоумна мисъл, минала през нечий мозък.

# 20
  • Мнения: 6 705
Кой на надпубертетска възраст употребя "сладък" освен за сладкиш, бебе или куче ?

Последна редакция: нд, 04 фев 2024, 18:34 от bella-ciao

# 21
  • INFJ
  • Мнения: 9 363
Оф, става дума да коментираш външният вид на някой, а не човешките му качества. И какво, ако ти каже, че касиерката в магазина има страхотни ци*и, веднага ще отидеш да коригираш ли?

# 22
  • Мнения: 988
Нищо неуважително не виждам в това да отбележиш, че някой от противоположния пол е симпатичен. Това, че смятам някого за добре изглеждащ не означава, че съм привлечена от него, нито че имам каквито и да е други чувства, не сме в детската градина. 😂

Става неуважително, ако започнеш да сравняваш партньора си с дадения човек и му го натякваш по някакъв начин.

# 23
  • Мнения: 606
Та какво значение има, че мъжът/жената е казал, че някой симпатичен/готин/секси при условие, че е отдаден на половинката си?
Отде го извади това условие, от някой филм?
 Btw любовта е безусловна, иначе е игра на тронове.
Ами Лейди, ако не сме отдадени един на друг какво правим заедно? Ако я няма отдадеността, то връзката е в такова състояние, че последното, за което трябва да се тревожим е кой какво е казал.

# 24
  • Мнения: 6 705
Оф, става дума да коментираш външният вид на някой, а не човешките му качества. И какво, ако ти каже, че касиерката в магазина има страхотни ци*и, веднага ще отидеш да коригираш ли?

Аз не съм с човек, който ходи по магазините , за да гледа циците на касиерките. Аз също не обикалям наоколо вторачена в чаталите на мъжете около мен.

Последна редакция: нд, 04 фев 2024, 18:34 от bella-ciao

# 25
  • Мнения: 1 810
Чак неуважително не, просто е тъп и посредствен коментар, който можеш да си спестиш.

# 26
  • Мнения: 19 883
Едно е да коментираме двамата готини мъж / жена.
Съвсем друго е ехиднечене от рода на "ох, котьо, ща папам" пред партньора. Да, граничи с малоумие. Възприемам го като нисък интелект, липса на такт и възпитание.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 992
Тези социални норми не се ли учат малко по-рано?  За мен не е въпрос на уважение, а на базово възпитание.

# 28
  • Мнения: 5 677
Права си, Белла, употребата на ,,сладък,, е странна.

# 29
  • Мнения: 3 774
За мен е не само неуважително, но и граничещо с простащина и бих се запитала какво търся аз с подобен маймун. Най-вероятно няма да изкараме дълго.
Да кажа пред мъж/приятел, че негов приятел е сладък, не ми е минавало през ума дори и когато бях на 16.

Общи условия

Активация на акаунт