Дали ме "прекара"?

  • 8 699
  • 123
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 147
Няма да мислиш така! Прекараха ме, ах и ох. Не! Ти си го поискала, решила си да пробваш, пробвала си. Не ти изнася и не ти харесва - значи благодаря за компанията, довиждане. Не си в позицията на прецакана. Напротив - съвсем бързо си установила, че не те устройва, значи си свободна, чудесно.

# 31
  • Мнения: 1 132
Ама, аз не знам какво толкова ненормално виждате в неговото държание Grinning

Не я харесва достатъчно, ама му е удобна, не е чак толкова дълбоко цялото нещо.

# 32
  • Мнения: 39
Според мен не си заслужава да си хабите времето и нервите за такъв човек. Държи се неадекватно за годините си. Най-вероятно има проблем с обвързването. Не е нормално да се отнася с Вас като изтривалка. Освен това, какво означава да си пише с Ваша колежка докато излиза с Вас? Не му пишете, не го търсете, направо забравете за него, а ако изключително много го харесвате, поне оставете той да Ви търси.

Ами той се пишеше с нея още отпреди. Виждала съм какво си говорят преди. Общо взето клюкарстват. Ама може и да е имало и друго, не знам.
По принцип тя живее на 300км  и не е толкова лесно да имат други отношения, така че...наистина не знам.

# 33
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 895
Какво значение има има ли друга или не, защо си пише с нея, какво си пише и т. н.?! Ми той няма нормално отношение като влюбен човек към теб, това е достатъчно. Всички те съветват и аз същото ще напиша - никакви контакти, блокираш, игнорираш и продължаваш напред. Видиш ли червените лампи, бягаш далече. Не си мисли, че се явяваш спасителката на такива вечни ергени. Не си!

# 34
  • INFJ
  • Мнения: 9 363
Не ги слушай, авторке, този е любовта на живота ти! Точно така правят мъжете, които те обичат, уважават, и не могат да си представят нито миг без теб. Не те търсят никога, и се държат с теб, като с изтривалка.

# 35
  • Мнения: 752
На влюбена жена каквото и да и се напише… Подценява ви, не ви уважава, използва ви да си надува егото, смята себе си за много умен, а вас за по-глупава от него, реално не иска нищо сериозно с вас, но не иска и да сте щастлива с друг, умишлено ви кара да ревнувате, провокира ви, играе си на топло и студено, крайно несериозен е, защото е страхливец, прехвърля личната си вина на вас… Недейте да си внушавате сериозно отношение там, където го няма. Не ви обича, сега, ако ви устройва нещо друго е друг въпрос, но интересът, който показва от време на време към вас е точно за да ви държи на кукичката, както са го написали другите преди мен. Но както казах на влюбена жена…  Той вижда, че му играете по свирката безпроблемно и ще продължи да ви унижава. Дано можете да го игнорирате напълно и да приключите, защото сериозно се подиграва с вас.

# 36
  • Мнения: X
Чичка, дето гони последния влак, че и с претенции до небесата. Като има кой да се върже.

# 37
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 282
Установявам,че масово жените загубиха здравия си разум!

Както и достойнството и себеуважението си.

# 38
  • Мнения: 7 417
Разиграва те, не те уважава и не показва елементарно отношение към теб.
Що позволяваш на някакъв дърт, егоцентирик да си играе с теб, не знам.

# 39
  • София
  • Мнения: 38 515
Иди ми - ходи си. Типична игричка на егоцентричен мъж. И не, не те обича. Не му пука за теб. Иска да си докаже, че може да си играе с теб. Ако ти не прекъснеш всякакви контакти, това може да трае с години. Обаждане два пъти в месеца, среща веднъж в месеца или по-рядко. Наистина ли искаш да играеш тази игра?

# 40
  • Мнения: 794
Леле този ми звучи неприятен само от прочетеното, а си представям още колко случки и изказвания има.
Нямаш никаква работа при подобен ненормалник и наглец, само това ще кажа. Имай малко себеуважение.

# 41
  • Мнения: 35 968
по начина, по който си написала поста си, не личи дори да го харесваш - защо всъщност поддържаш контакт с него?

# 42
  • Мнения: 7 947
на него явно му харесва да те унижава, но лошото е, че явно и теб нещо те привлича в това поведение.. защо?

# 43
  • Мнения: 263
Чак ми е тъжно че има такива мазохистични жени. Момиче, този на колене да пада, краката да ти лиже, трябва да го изриташ, вместо да мъдруваш тука какво що ама защо направил/ не направил, казал, помислил, щял да направи. Живота е прекрасен и твърде кратък за да си мориш нервните клетки с тоя 40 годишен ахмак.

# 44
  • Мнения: 5 235
Ама, аз не знам какво толкова ненормално виждате в неговото държание Grinning

Не я харесва достатъчно, ама му е удобна, не е чак толкова дълбоко цялото нещо.
Аз се чудя на нейното поведение. От описаното и аз бих заключила, че тя нарочно си търси поводи да бъде близо до него, независимо, че казва, че не го иска.

Общи условия

Активация на акаунт