Дали ме "прекара"?

  • 8 695
  • 123
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 808
Привързала се била....помислих, че говори за кучето си, пък то за някакъв....колега.
Привързваме се към домашните любимци, ало, към мъжете чувствата би трябвало да са други.
Някои хора не знаят изобщо на кой свят се намират, нито как функционира този свят.

# 46
  • Мнения: 25 620
Не те е прекарал, ти сама се прекарваш. Даже не те е лъгал, не ти е свалял звезди и да ти обещава разни неща – ти сама си се излъгала, че и продължаваш.
Свършиха ли мъжете по света?

# 47
  • Мнения: 751
по начина, по който си написала поста си, не личи дори да го харесваш - защо всъщност поддържаш контакт с него?

Баш си го харесва, да не напиша, че го обича. Скъсали са/ по негово желание/ още в средата на ноември, а жената премисля всичко и му отговаря, че ще се яви, когато той я потърси. Сега сме края на януари. Лоша работа, влюбена е. Тема също има по въпроса, мисли го и го иска все още този мъж. Цялото това нещо е детска история, която няма никакъв смисъл, но докато този орган вляво се вълнува… Аз съм имала подобна връзка ли да я нарека, не знам, защото не се усеща като да е някой до теб и да сте наистина заедно. Това е страхотно напрежение. Защо се държи по този начин? Ами защото е самодоволен въздухар, затова. Но това сърцето не го разбира. Затова и се включих, защото знам какво е.

# 48
  • София
  • Мнения: 2 104
Секс правихте ли? Или само се натискате?
Звучи ми като да е някой комплексар с проблеми в тази област.
Подигравателно и неуважително е подобно поведение, не се унижавайте повече.

# 49
  • София
  • Мнения: 38 515
Да това е странно, дето била у тях, седяла няколко часа и нищо...

# 50
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Да те кара до вас, да ти налита и да не се качи да те изчука?! Какво му има на този....

# 51
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 260
Може да е гей (осъзнат или не) и да те ползва за параван.

# 52
  • Мнения: 3 323
Да те кара до вас, да ти налита и да не се качи да те изчука?! Какво му има на този....

И аз залагам на гей - осъзнат или не. Има много мъже, които използват жени за "параван" докато някой друг им го слага.

# 53
  • Мнения: 1 551
Ако досега не те е "прекарвал", в момента точно това прави.

# 54
  • Мнения: 3 194
Ако правилно разбирам, че досега не е имало секс, залагам на импотентен или на друг сексуален проблем.

# 55
  • Мнения: 5 234
Не се разбира ясно. Написала е, че след раздялата продължили да се държат сякаш още са заедно "без някои неща". Може би под това се има предвид точно физическата близост.

# 56
  • Мнения: 35 968
не всеки мъж, който се натиска с жена, която смята за пълнеж, но реално не желае да прави секс с нея, е гей
+ всеки мъж до към 40 г. отдавна трябва да е осъзнал собствената си сексуалност дори и да е прикрит гей

# 57
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 260
Относно гейството мен повече ме усъмни клюкарстването с колежката, не това, че не иска да прави секс с нея.
Какво значи, че на 40 трябвало да е наясно със сексуалността си? Той é наясно, просто ако е обратен или би, не иска това да се знае в обществото, има много такива. По принцип на 40 би трябвало изобщо да си наясно с много неща, вкл и със себе си,но на практика не е така.
Той може и наистина да не е гей, това е просто предположение.

# 58
  • Мнения: 39
За гей...не мога да съм сигурна, може и да има такива наклонности, защото много често  преди като сме щели да ходим някъде, му звънят някои от неговите приятели (чувала съм им гласовете) и той зарязва всичко, и тръгва.
Дори примерно заключва своята кола и тръгваме към моята, и посредата на пътя му звъни приятел. Той буквално му каза "добре, добре....идвам" и ми каза "чао", и се върна. Гледат мачове и това е. Така знам, а дали има и друго...
Иначе на приказки е много сексуален, ама само на приказки.
Относно характерът му - ами той си е такъв, шегува се неподходящо...не само с мен. Не му дреме дали ще засегне някого.
Другото странно е, че всяка вечер задължително се отбива при майка си преди да се прибере. Тя дори му звъни всеки път, ако мине определен час и той не е се е прибрал.
И още нещо...последно си говорихме как негов приятел се влюбил на 38г. в жена си, недоумяваше как е възможно на тази възраст. Така че сте прави - той не е влюбен и може би е дори неспособен.

# 59
  • Мнения: 147
🤣🤣🤣 Добре де, как се хващате с такива? Какво намирате в тях? Външния вид ли е причината, защото от изброените неща от поведението му всичко е отблъскващо.

Общи условия

Активация на акаунт