Дали ме "прекара"?

  • 8 696
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 810
Каза ми още "мислех да ти се обадя, ама много ще ти стане всеки ден".
В петък следобед ми писа да съм отидела, ако съм била свободна.
...
В колата ми каза "щях да те заведа на кафе, ама днес прекарахме пак много време заедно, ама ако искаш, няма проблем".
...
Този човек не те уважава и не те харесва. Иска да му ходиш на крака и да те натиска по колите. Дори на едно кафе не смята, че заслужаваш да те покани. Подиграва се с теб. Аз бих прекратила всякаква комуникация и виждания с този човек - никакво ходене до старата работа, блокиране на телефон и соц. мрежи и никога повече не бих си губила времето с хора, които се държат с мен като с по-долен човек. "Много ще ти стане"... Направо се ядосах.

# 16
  • Мнения: 451
Лъв, тигър .... все тая. Прави го защото му позволяваш.

# 17
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 282
Там ,където си вадиш хляба,не си вади оная работа....

В твоя случай -бившия ти колега си играе с теб.А вероятно и с други колежки.И да,..прекарал те е,,
Не се занимавай повече с него.Отрежи го.Не му се обаждай.Не се качвай в колата му.Ако ти се обади по телефона-или не вдигай или покажи студенина и безразличие.

И не се ядосвай.
Приеми ситуацията като житейски опит.Извлечи си поука и продължавай напред.Но без да допускаш същата грешка.


# 18
  • Мнения: 4 408
Его... което ти галиш.

"Виж ме колко съм вървежен - тя ми се бута".

Не прави нищо. Дай възможност, ако иска, да се сети за теб. Ако не го направи, значи му е все тая.


За*би тия истории - ти си по-малка, ти трябва първа да ... нещо си.
Не те уважава и не те има за равна на него.
И това няма да се промени.

Последна редакция: пн, 29 яну 2024, 20:41 от Рошличката

# 19
  • Мнения: 39
Его... което ти галиш.

"Виж ме колко съм вървежен - тя ми се бута".

Не прави нищо. Дай възможност, ако иска, да се сети за теб. Ако не го направи, значи му е все тая.

И с лъв имам опит, и с 11 години по-голям, и с 5 по-голям.
За*би тия истории - ти си по-малка, ти трябва първа да ... нещо си.
Не те уважава и не те има за равна на него.
И това няма да се промени.
 
Скрит текст:
По всички параметри бях повече от този с 5 години по-голям. Имаше обратен ефект, държеше се с мен като наставник и все казваше "ти няма да ме учиш мен, моето момиче".
Зарязвяне. Няма друго решение

Да, той все използва подобни думи "моето момиченце"...и да съм си знаела мястото. Това преди...засега още не съм го чула.

# 20
  • Мнения: 1 810
Подобни омаловажаващи пасивно-агресивни приказки мен лично дори ме плашат. Тук не става въпрос просто за липса на уважение, а за злоба. Утре ще му противоречиш за нещо, за което не е прав, и ще те ошамари, за да "си знаеш мястото".

# 21
  • Мнения: 1 131
Защото иска да спи с теб, но те вижда, че много му се връзваш. Хем го радва това, защото може да си прави каквото иска, ама и не е сигурен, защото не му се занимава с лигави истории. В общи линии, то около 40 е някакъв пубертет за мъжете, не се занимавай.

# 22
  • Melmak
  • Мнения: 3 011
О, божее, ти му позволяваш да си играе с теб. Има надежди да те вкара в леглото си. После ще спре да те търси, споко.

# 23
  • София
  • Мнения: 35 107
Той вече я е вкарвал.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 992
В личните отношения няма по-големи и по-малки. Проима ли, значи нещата не са ОК. Държи те "на една ръка разстояние". Отпиши тези контакти, нямат бъдеще.

# 25
  • София
  • Мнения: 12 655
Жена, за да се хване с 11 години по-голям, трябва да е защото той търчи по нея, глези я и е кавалер, харчи яко за нея, и е опитен в леглото. Ти за какво се занимаваш с този дърт недорасляк, не знам.

# 26
  • Мнения: 2 638
Прояви самочувствие някакво. Толкова ли си влюбена?

# 27
  • Мнения: 39
Жена, за да се хване с 11 години по-голям, трябва да е защото той търчи по нея, глези я и е кавалер, харчи яко за нея, и е опитен в леглото. Ти за какво се занимаваш с този дърт недорасляк, не знам.

Защото работихме заедно рамо до рамо само двамата около 2 години. И се привързах към него.
Честно казано в началото ми прилагаше някакви тактики от сорта на - не ми говори от нищото със седмици и разни подобни манипулации.
Наясно съм, че ме е манипулирал.
И другото е...от известно време мисля, че си имам работа с нарцисист. Той има няколко души, които използва за източник на внимание. Например никога не търси приятелите си той, чака те да му звънят.

# 28
  • Мнения: 1 804
Установявам,че масово жените загубиха здравия си разум!

# 29
  • Мнения: 109
Колкото повече хора ти кажат да прекратиш отношения с него, толкова повече причини ще си измислиш, за да ги продължиш. Целта му е да те дразни, за да ти привлече интереса. От това, което прочетох до момента му се получава. Ако искаш да прекъснеш взаимоотношения с него, просто разбери базовата стратегия, която прилага. Не мисля че имаш желание, защото драмата ти харесва.

Последна редакция: пн, 29 яну 2024, 18:43 от nezabravka_7

Общи условия

Активация на акаунт