С какво ви дразнят свекървите? -- 153

  • 32 957
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18 557
Сега Иван и на ред  да почне да гледа всичките.
 Е тва е свекърва ,решава проблеми от раз, с Иван.

# 31
  • Мнения: 5 248
Така е. Ванката бая години опъва заради обещание за една къща. Сега ще опъва да плати кредитите за ремонт на тази къщичка, в която не живеем, а свека се кани да прибира Гинчето и нероден Петко. Ако плана и успее. След няма и 3 години ще запее нова песен "Ванко мама, ти си мъж, ти ще се оправиш, да дадем къщата на Гинчето, че е сама с дете, да не го води в чужди къщи наш Петко маме". Без даже Гинчето да плати на батко си дяла, свека при живе ще и я прехвърли. Нищо, че батко и налял 50/60хил. за ремонт и и вдигнал цената на тая къща. Карай парите са бели кахъри. Да са живи и здрави. Ванката ако беше слушал какво му пее радиото сега половин апартамент в по-голям град щяхме да сме изплатили.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Е, ти нямаш проблем със свекървата, а със сина и, мъжа ти.

# 33
  • Мнения: 18 557
Обещание къща не дава.

# 34
  • Мнения: 147
Свека към сина си " Иване мама, зетя ако не подпише с Гинчето (щерка и), си я прибираме тука маме. Ние няма да се молим на някой си да ни гледа нашето бебе! Той тоЗ Герги намерил, че премерил!"
Чие бебе се питам аз. И какво значи нашето. Свека живее сама, мъж няма. Сина и живее с мен в моето жилище. Зълвата няма никакви проблеми с мъжа, който живее, просто брак няма да се сключва. Възниква ми въпроса свека иска да си прибере дъщерята с внучето за да не е сама и да въвлече мъжа ми в гледане ба бебето ли?
П.п-имената са измислени

Според мен жената просто държи хората като са заедно, да са женени. Може да й е обидно, че дъщеря й ражда дете без брак.

# 35
  • Мнения: 2 188
Възниква ми въпроса свека иска да си прибере дъщерята с внучето за да не е сама и да въвлече мъжа ми в гледане ба бебето ли?
П.п-имената са измислени

И аз познавам една такава.

# 36
  • Мнения: 5 248
Е, ти нямаш проблем със свекървата, а със сина и, мъжа ти.
Да. Реално аз проблем нямам. Мъжа ми е добър и работлив и кротък. Тази къща я ремонтира, защото никой не живееше там. Свека беше дълги години в чужбина и приказваше, че като си дойде ще я прехвърли на сина си и ще си купи боксониера с думите "на един човек колко му трябва" и нашия блъска по 14-16 часа на работа, събира пари тегли кредити и ремонтира. Аз му казах да събере парите и след като получи къщата да ремонтира ама никой не ме чува "мама не е такава". Мама обаче вече 3та година си живее в къщата, хареса и ремонта и забрави за боксониерата, даже в чужбина не е стъпвала, намери си работа тук. А плана спрямо Гинчето го е задействала. Гинчето вече казала на бащата на бебето, че ако нямат брак няма да му разреши да го припознае в родилното. Сякаш някой и иска разрешението... До скоро се разбираха със зетя, но свека дава акъл по телефона, а зълвата е 25 годишна и много безмозъчна. Ще започне конфликт с мъжа си заради прищевките на свека. Да не я говорят хората, че е родила мамина Ганка без брак. Много бързо ще забрави за столицата и ще се върне с бебе в дълбоката провинция... Интересно, тогава как ли ще ги говорят хората.

# 37
# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 783
Мда, често срещана грешка от страна на мъжете. Сега единствено скръцваш със зъби, че няма отглеждате детето на Гинчето. Айде, другото приеми, че го е направил за себе си - бащин дом, бля-бля... сантименти.

# 39
  • Мнения: 18 557
Бля бля  е.
 Не са 5 лв.

# 40
  • Мнения: 2 588
Тази свекърва е ужасна интригантка!

# 41
  • Мнения: 5 248
Не са 5 лв. 30хил. събрани и още 30 изтеглени.
Забрави си думите. Но моя е виновен. Като повдигна темата и се започва " теб какво те интересува, ти не си вадила от джоба си и т.н.т." И това след като е ходил при мама. Само, че сега ние сме в 45кв., а мама в двуетажна къща с 2 спални с 2 бани на втория етаж и просторна кухня с трапезария и голям хол на първия, иприземен етаж 40кв. с нова баня направен по учебник. Нашия от понеделник до петък по 14-16ч работеше, а събота и неделя ремонтира с двете си ръце. Като кажа, че мен ме е бъркало много, само аз да плащам нашите разходи, да стоя без мъж вкъщи и да се оправям сама с всичко да не го закачам, защото е изморен, все пак се блъска да живеем в нова къща с удобства всички ме гледат и мълчат, а свека се изцепи по празниците " ако не живеете добре разделяйте се не си губете времето". Еми да подкрепях, блъсках се, работих и траех заради мъжа ми и вече като ремонта е приключил друг живее там. Аз пак нямам мъж, защото работи не две места за да изплаща и пак съм в 45кв. за основен ремонт. Сега най-добре за нея е да се прибере Ванко, че да ги гледа всички, както и им ремонтира къщата.

# 42
# 43
  • Мнения: 4 701
Поредният Муньо 😡- съжалявам 😟много неприятна ситуация, а най-дразнещо е неговото поведение.

# 44
  • Мнения: 1 804
Лошо,лошо! Много си права,че накрая ще си прибере дъщерята и бебето и твоето семейство ще пие една студена вода.
Затова,ремонти и наливане на пари,само след като се установи собствеността.
Имах точно същия случай с моя колежка .Мъжа ремонтира и поддържа цялживот бащината къща /само ,че те живееха там/.На сестрата купиха родителите апартамент.Като си отидоха родителите,нищо черно на бяло. Сестрата каза ,.."Каквото било,било сега ще делим по равно"
И човека и наплати къщата,която беше издигнал и ремонтирал 30 год.Жена му се поболя!

Общи условия

Активация на акаунт