С какво ви дразнят свекървите? -- 153

  • 32 963
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 384
Много лошо, но мъжът ти е за бой ако не разбира че не той "подарява" труда си, а вие и двамата "подарявате", без поне да те е питал за мнение. Много авторитарно го раздава спрямо теб.

# 46
  • Мнения: 2 588
Злодеида, ти си знаеш мъжа, сигурно е добър, но в случая е неблагодарен, щом ти си плащала всички разходи, а той ти казва, че пари не са излизали от джоба ти.
Обикновено обвинявам главно свекървата, но в случая много ми се набива в очите поведението и на мъжа. Тя наистина си е виновна интригантстването, а след това което е казала се вижда, че иска да провали връзките и на двете си деца.
Обаче мъжът трябва да е по-лоялен към жена си, та ако ще и само на думи да е. За мен неблагодарността е много лошо качество, явно го е взел от майка си.

# 47
  • Мнения: 4 701
Злодеида, а той говорил ли е с майка си, станалото- станало, но поне като ще живее там да ви осребри разходите, ако не - хикса и аривидерчи дълготрайно мамо.

# 48
  • Мнения: 1 804
Ами като казвам,че ябълката круши не ражда,ако и да са ги гледали бабите тез мъже!

# 49
  • Мнения: 2 696
Не са 5 лв. 30хил. събрани и още 30 изтеглени.
Забрави си думите. Но моя е виновен. Като повдигна темата и се започва " теб какво те интересува, ти не си вадила от джоба си и т.н.т." И това след като е ходил при мама. Само, че сега ние сме в 45кв., а мама в двуетажна къща с 2 спални с 2 бани на втория етаж и просторна кухня с трапезария и голям хол на първия, иприземен етаж 40кв. с нова баня направен по учебник. Нашия от понеделник до петък по 14-16ч работеше, а събота и неделя ремонтира с двете си ръце. Като кажа, че мен ме е бъркало много, само аз да плащам нашите разходи, да стоя без мъж вкъщи и да се оправям сама с всичко да не го закачам, защото е изморен, все пак се блъска да живеем в нова къща с удобства всички ме гледат и мълчат, а свека се изцепи по празниците " ако не живеете добре разделяйте се не си губете времето". Еми да подкрепях, блъсках се, работих и траех заради мъжа ми и вече като ремонта е приключил друг живее там. Аз пак нямам мъж, защото работи не две места за да изплаща и пак съм в 45кв. за основен ремонт. Сега най-добре за нея е да се прибере Ванко, че да ги гледа всички, както и им ремонтира къщата.
Абе и свеки не е много на място с такъв тип изказвания. Ясно, че мъжа се е подвел и не е смятал, че така ще се развият нещата, но от всичко написано си личи, че тази жена нито ви мисли добро, нито иска да ви помогне по някакъв начин.
Чудя се защо не ѝ предложите тя да живее във вашия апартамент 45кв., а вие да отидете в къщата, в която тя живее, при положение, че така ви е подвела с тази къща, в която той е набил пари.

# 50
  • Мнения: 5 248
Защото моите 45кв. не са мои, а на майка ми. Тя ми е дала 1 етаж от къща и живея в него. Моя се нанесе при мен.

# 51
  • Мнения: 13 769
А сигурно ли е, че и за тези 45 кв. няма да се появят други мераклии?
Така е с етажите на къщите, уви!

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Не са 5 лв. 30хил. събрани и още 30 изтеглени.
Забрави си думите. Но моя е виновен. Като повдигна темата и се започва " теб какво те интересува, ти не си вадила от джоба си и т.н.т." И това след като е ходил при мама. Само, че сега ние сме в 45кв., а мама в двуетажна къща с 2 спални с 2 бани на втория етаж и просторна кухня с трапезария и голям хол на първия, иприземен етаж 40кв. с нова баня направен по учебник. Нашия от понеделник до петък по 14-16ч работеше, а събота и неделя ремонтира с двете си ръце. Като кажа, че мен ме е бъркало много, само аз да плащам нашите разходи, да стоя без мъж вкъщи и да се оправям сама с всичко да не го закачам, защото е изморен, все пак се блъска да живеем в нова къща с удобства всички ме гледат и мълчат, а свека се изцепи по празниците " ако не живеете добре разделяйте се не си губете времето". Еми да подкрепях, блъсках се, работих и траех заради мъжа ми и вече като ремонта е приключил друг живее там. Аз пак нямам мъж, защото работи не две места за да изплаща и пак съм в 45кв. за основен ремонт. Сега най-добре за нея е да се прибере Ванко, че да ги гледа всички, както и им ремонтира къщата.
Да ти повторя - ИМАШ проблем с мъжа си, не да казваш, че нямаш. И не се смирява, че е сбъркал, ами се надига.

# 53
  • Мнения: 1 506
Абе и свекървата голяма лисица. Прибрала се от гурбет на готово и дума не обелва някой лев да даде на сина си, че й е оправил къщата. То всеки гледа на хляба мекото, но поне устата можеше да си направи. Брат, брат ама сиренето с пари... Мъжа ясно, че е бил наивен и е вярвал на майка си. Ама и тя тарикатка.... Изобщо не съм изненадана.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Сега ще видиш как Гинчето не само ще я приберат и ще я гледат с бебето ами и ще наследи имота един ден. Бас хващам.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Сега ще видиш как Гинчето не само ще я приберат и ще я гледат с бебето ами и ще наследи имота един ден. Бас хващам.
И синът ще налива още. Което всъщност е проблема.

# 56
  • Мнения: 1 506
Сега ще видиш как Гинчето не само ще я приберат и ще я гледат с бебето ами и ще наследи имота един ден. Бас хващам.

Мда 100%. Нали не си делят децата иначе.... На думи, ама практиката не го доказва.

# 57
  • Мнения: 5 248
А сигурно ли е, че и за тези 45 кв. няма да се появят други мераклии?
Така е с етажите на къщите, уви!
Да това е сигурно. Плана беше да я продава майка ми и да купи 2 малки апартамента за двете си внучки по 1, но като видя, че няма да ида да живея в жилище на мъжа си и ще я прехвърля на мен.
Сега ще видиш как Гинчето не само ще я приберат и ще я гледат с бебето ами и ще наследи имота един ден. Бас хващам.
И аз хващам бас. Отдавна му го казах. И ако тогава не му светне лампата не знам...
Сега ще видиш как Гинчето не само ще я приберат и ще я гледат с бебето ами и ще наследи имота един ден. Бас хващам.
И синът ще налива още. Което всъщност е проблема.
Поставила съм ултиматом. Налива ли още се прибира директно там.

# 58
  • Мнения: 1 804
От ултиматуми файда няма.Натоварваш го с всички сметки  и за храна също.Ти си събирай някой лев,че един ден ще плащате дял на построеното от вас.

# 59
  • Мнения: 3 771
Извинявайте, но какво очаквате?
Мъж заврян на 45 квадрата, жилище на тъщата, който има възможност да направи нещо със собствените си ръце и го е направил.
В природата им е, да построят, да поправят нещо.
Реално вие двамата не сте мислили и действали като семейство и сте си виновни и двамата. Години са минали.
Той смята неговите пари само за негови и така години наред и вие си търпите, а той си ги "влага".
Ами двама сте в люлката и се возите години наред в този ритъм.
Свеки ви е най-малкият проблем.

Последна редакция: нд, 14 яну 2024, 20:32 от Фрау К

Общи условия

Активация на акаунт