🎤 Гласът на България 🎵 - сезон 10, тема 2

  • 19 518
  • 532
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 557
Световната музика е явно в дълбок упадък. Аз песни не чух, а някакви кресливи надвиквания. Нищо от изпятото не можах да запомня, няма грам мелодия, всичко една и съща боза. Музика липсва.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 078
Тъкмо идвах да кажа, че освен песните на Арканджело и на Бояна, нито една друга не разпознах. Дори имам чувството, че една и съща песен пяха 🤣

# 62
  • Мнения: 1 998
Момичета, малко се откъснах тази година от формата. В началото си харесах едно момиче. Баща и беше спортист. Приятелка на победителката от друг сезон. Как се казва това момиче  и какво се случи с нея? Благодаря предварително!

# 63
  • София
  • Мнения: 2 078
Отпадна на нокаутите миналата седмица.

# 64
  • Мнения: 1 998
Благодаря, Ариана.

# 65
  • Мнения: 15 654
Георги беше прекрасен. Не знам защо, но като го видя, се сещам за Фил Колинс. И двамата са, на пръв поглед съвсем обикновени мъже, с нищо не изпъкващи, като визия, обаче, като запеят и притаяваш дъх.

# 66
  • Мнения: 1 458
Лечев този сезон ми е супер неадекватен. Нито един от изборите не ми хареса дотук, поне на мен 😏

# 67
  • Мнения: 1 998
Лечев, как можа да изтървеш  Георги? Може би аз не разбирам толкова. Но за мен е важно и въздействието от това което чувам. Жалко за този избор.

# 68
  • София
  • Мнения: 2 176
Следващата година купувам китара и отивам да заспя на микрофона в предаването. Може да стигна финал.

# 69
  • София
  • Мнения: 5 034
Много ми се иска Миро да спре да припява.
Следващия сезон трябва да има нови треньори. Дара е най-адекватна до момента.

# 70
  • Мнения: 2 374
Ами, това момиче, което е последно, ми хареса най-най-много за цялата вечер!

# 71
  • Мнения: 3 696
Полуфиналите в неделя 10.12.
Отбор Миро - Надежда Ковачева, Яница Кънева, Елена Попова,
Александър Колев
Отбор Мария - Димитрина Германова, Марин Русинов, Симеон Славев, Александра Борисова
Отбор Дара - Никола Янакиев, Валерия Войкова, Александра Георгиева, Арканджело Д’Анджело
Отбор Лечев - Мария Колева, Калоян Паунов, Георги Георгиев, Зорница Петрова

# 72
  • София
  • Мнения: 2 176
Публиката по време на полуфиналите:
(не е дискриминация спрямо възрастта като днес, а просто заспала баба)
Скрит текст:

# 73
  • Мнения: 3
Здравейте, как става записването за публика за полуфиналите на "Гласът на България"?

# 74
  • Мнения: 2 374
Питайте на страницата на формата. Вероятно като всички такива шоа - с покани.

Общи условия

Активация на акаунт