🎤 Гласът на България 🎵 - сезон 10, тема 2

  • 19 477
  • 532
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 15 571
Преди не съм оставала с лошо чувство от това предаване, напротив, но тази година нещо се случи от един момент нататък, настъпи напрежение и фалш. Миро ме разочарова с празнодумие, фамилиарничене и толериране конкретно на двама човека, които отпаднаха, но стигнаха до там, където не им беше мястото. Лечев в началото беше ентусиазиран, после го налегна безразличие. След като Никола отпадна, в Дара нещо се пречупи. Помня, как клатеше глава невярваща. Мария вложи много енергия като за първа година, но на моменти сама не си вярваше.

Като говорим за празнодумие, Мария беше ненадмината този сезон. То бяха речи, то бяха словоизлияния, то беше чудо на чудесата. На моменти не се търпеше.

# 526
  • София
  • Мнения: 7 876
Като говорим за празнодумие, Мария беше ненадмината този сезон. То бяха речи, то бяха словоизлияния, то беше чудо на чудесата. На моменти не се търпеше.
Спомням си, че в един от сезоните на Х фактора, водещите на няколко пъти им се наложи да я прекъсват и да ѝ отнемат думата.

# 527
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 054
Тъй като не съм гледал сезона незнам за Мария Илиева,но като чета отзивите хич не са добри.На мен в X-фактор ми направи отлично впечатление как се държа и говори,но не беше добър ментор,въпреки че Славин при нея беше шампион.Ама той Славин при кой да е ментор,пак щеше да бъде такъв.Относно "мастъра" Лечев,още по време на 5-ти сезон писах къде бих го сложил ако бях продуцент и това далеч не беше менторският стол.Може някой да е великолепен музикант и в същото време съвсем да не става за треньор.Правя аналогия с Ариана Гранде.Вероятно е с една от най-големите армии от фенове,но като ментор бе пълна трагедия.И не става въпрос за държание и говорене,там си бе според очакванията топ,но другото го нямаше.Не е оправдание че е твърде млада или пък защото е за първи сезон.Тя и Майли Сайръс е на нейната възраст,ама разликата в менторските умения е огромна.

# 528
  • sofia
  • Мнения: 1 474
Мария поне даде поле за изява на някои участници от нейния отбор в концертите от турнето й, което е огромен жест, но Миро -  да не знаеш каква песен ще пее финалистка от твоя отбор на най-важния етап...дори не я е чул на репетиция ли!?

# 529
  • Мнения: 2 329
Миро се държеше много странно, леко неадекватно. Един нахилен и с тези очила, много изкуствено и не на място. И при мен винаги това е било едно готино и свежо предаване, но този сезон беше скучно и някак безлично. Уж нямаше *чалгарки* в журито, всичко на висота, пък то изтъркана работа. И толкова кухи песни...... Още си пускам кавърите на Калоян от предния сезон, беше супер.

# 530
  • Мнения: 2 821
Никой не е казал, че е за аматьори. Иначе и Лейди Би нямаше да бъде допусната, и онзи мъж, който пееше в операта, и една жена, която беше музикален педагог (съжалявам, че не помня имената им). И в други сезони също е имало професионално занимаващи се с музика. Кой пял по кораби, кой в пиано барове.....

Но не знам досега професионалист да е печелил изданието...
Изтикват хора, които имат нужда от доразвиване..

Последна редакция: чт, 21 дек 2023, 15:22 от Блю

# 531
  • София
  • Мнения: 15 220
Да, така е. Но това е съвсем друг въпрос.

# 532
  • София
  • Мнения: 2 134
Лечев в началото беше ентусиазиран, после го налегна безразличие.

Като всички останали, които гледаха шоуто. Просто не бе с розови очила като Мария и Миро, макар все на концерт да е бил Joy

Общи условия

Активация на акаунт