🎤 Гласът на България 🎵 - сезон 10, тема 2

  • 19 567
  • 532
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 916
Отпаднаха две от фаворитките ми - Катрин и Теа. Sad
От останалите много харесвам също Елена, Димитрина, Валериа и Никола.

# 76
  • Мнения: 15
Александра при Дара, Димитринка при Мария и Елена при Миро - ако спечели някоя от тях аз ще съм доволна. Лечев си изпусна шанса елиминирайки Александър и Бояна според мен, и ще остане без участник на финала. Ще е интересно и Арканджело дали няма да се добере до тройката най- малко, а дано.

# 77
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 407
След отпадането на Бояна (която се разгърна тази вечер) и Мартин, честно казано изобщо не ми се гледа повече тази вечер. В момента буквално гледам насила, без никакъв интерес.

п.п. Във ФБ страницата на предаването, под поста със снимките на Бояна и Мария са избухнали сериозно в подкрепа на Бояна.

И с право са избухнали..Тази Мария не можах да я изтърпя,а за Бояна много ме е яд,изтъпя ми тотално още след изгонването на Дани,но ще го гледам до финала да се нагледам на още неадекватни избори..Frowning1

# 78
  • Мнения: 15 750
Аз си останах с 1 фаворит - Елена. Но пък и Арканджело ми хареса много вчера, та и него го слагам в листа, че само с един фаворит не ми е интересно Simple Smile За мен един от тях двамата е "Гласът!". Но пък нали съм си българка та ще си подкрепям Елена Simple Smile

# 79
  • Мнения: 20 209
Димитрина много много ми хареса, даже за първи път този сезон, си пуснах отново изпълнението ѝ на любима песен.
Аз също мисля, че Лечев изпусна по-добрият глас.

# 80
  • София
  • Мнения: 5 047
На мен и Валериа ми харесва и се надявам да е на финал.

# 81
  • sofia
  • Мнения: 1 475
Моят фаворит е Никола, нещо от момичетата не можа никой да ме грабне, пренавити са ми, иначе харесвам Зорница, но тя си е завършен певец с много опит и  изяви.

# 82
  • гр. Шумен
  • Мнения: 16
Ох, хайде да почват полуфиналите (на живо), че да стане малко по-сериозно. Stuck Out Tongue  Нямам търпение да видя Никола и как ще се справи този път. Така или иначе ми е фаворита, ама да видим. Relaxed Blue Heart

# 83
  • Мнения: 245
Защо канят чужденци в Гласът на България? Ако все пак някой чужденец е с най-точните качества за победител, ще го допуснат ли да спечели?

# 84
  • София
  • Мнения: 15 254
Ако публиката реши така.....
Победителят се избира с гласуване на зрителите.
А и чужденците не ги канят. Те се явяват на кастинг както всички останали участници. Явно регламентът го позволява - това не е наш "роден" формат.

# 85
  • Мнения: 245
За формата е ясно, но в името му е България. Помислих, че организаторите на предаването канят чужденците, защото не съм попадала на реклами. Явно певците знаят къде да проверяват. Изслушах две от изпълненията на Арканджело повторно и се замислих може ли да победи в този формат. Не вярвам да стане. Всеки казва, примерно, че го харесва, но сме българи и в крайна сметка ще изберем българин. Нямам търпение да видя как ще се представят най-добрите на живите концерти. Simple Smile

# 86
  • гр. Шумен
  • Мнения: 16
Честно казано, винаги ме е дразнело като участват чужденци в този формат. Все пак е Гласът на България и би трябвало да спечели българин. Поне аз така мисля. Нямам нищо против чужденците, ама малко в повече ми идва. Neutral Face

# 87
  • София
  • Мнения: 15 254
Аз също им се дразня. Обаче не вярвам публиката да допусне форматът да бъде спечелен от чужденец. Не и ТАЗИ публика. Simple Smile

# 88
  • Мнения: 753
Аз пък нямам нищо против. Ако се представи по-добре какъв е проблемът? Не един българин е печелил чужд формат, явно на хората националността не им е най-важното...Е, не и на Балканите.

# 89
  • София
  • Мнения: 15 254
Разбира се, че не националността е водеща. Ще ми е интересно да разбера кой българин е спечелил подобен чужд формат.

Общи условия

Активация на акаунт