🎤 Гласът на България 🎵 - сезон 10, тема 2

  • 19 475
  • 532
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 527

The Voice Of ... е уникално за световната аудитория телевизионно шоу, поставило началото на нова ера в музикалните формати по света.
"Гласът на България" стартира на 18 юли 2011 г. по bTV по формата, създаден от Джон де Мол.







Иван Тишев



Отборите към 30.11.2023 г.
Отбор Миро - Надежда Ковачева, Яница Кънева, Памела Меган Апси, Мартин Александров, Елена Попова,
Александър Колев
Отбор Мария - Димитрина Германова, Арика Адамс, Марин Русинов, Симеон Славев, Полина Алексиева,
Александра Борисова
Отбор Дара - Никола Янакиев, Валерия Войкова, Александра Георгиева, Катрин Гачева, Теа Йорданова, Арканджело Д’Анджело
Отбор Лечев - Мария Колева, Калоян Паунов, Георги Георгиев, Зорница Петрова, Георги Арсов, Бояна Карпатова

Приятно гледане и слушане!

Последна редакция: чт, 30 ное 2023, 20:36 от #RAngelova

# 1
  • София
  • Мнения: 2 133
Бях за отбора на Лечев, но след отпадането на Константин и Александър всички са ми безразлични.. Никаква разлика не правя между жените, а от мъжете останаха лигави персонажи. Слаб сезон се оказа

# 2
  • Мнения: 2 159
Алеле майко, преди малко един от отбора на Лечев от "китаристчетата", забравих му името, дългокос, от Ямбол, учил музика във Финландия, гостуваше в сутрешния блок. За завършек изпя на живо песен, акомпанирайки си с китара. Такова фалшиво виене не сте чували, хора! 😵

# 3
  • Мнения: 790
Алеле майко, преди малко един от отбора на Лечев от "китаристчетата", забравих му името, дългокос, от Ямбол, учил музика във Финландия, гостуваше в сутрешния блок. За завършек изпя на живо песен, акомпанирайки си с китара. Такова фалшиво виене не сте чували, хора! 😵
Не знам защо,на Лечев му казват ,,мастера" при положение,че има един мастър и това не е той.Да не говорим,че винаги е пристрастен към рока който обожава.Няма лошо,но за музикант с претенции за ,,най добрия" би трябвало да е по обективен.Че тя една Галена се впечатляваше от всякакъв вид музика и усещаше ,,добрия" певец .Мисля,че толкова много години треньор в Гласът на България са му достатъчни!

# 4
  • Мнения: 736
Фалшивото пеене може да се получи и от липсата на монитори, ако не се чуваш добре и т.н. . Много са факторите.

# 5
  • Мнения: 2 159
Чудесно се чуваше момъка, сам си акомпанираше, без слушалки в ушите. Текстът на песента си го знаеше, не му е трябвал монитор. Просто виеше, не пееше. Толкова фалшиво! Вероятно вече е качен сутрешният блок, ако не ви мързи, погледнете. Последно е изпълнението и с това завършва предаването.

# 6
  • Мнения: 736
Мониторът не се използва за четене....Щом е бил без слушалки, най-вероятно не е могъл да чува коректно музиката и оттам се изкривява тонът. Ако вокалът чува музиката само на колони е абсолютна предпоставка за фалшиво пеене, защото е трудно да се влиза в темпото/ритъма.

# 7
  • Мнения: 20 172
Аа, не пипайте журито рокаджия, за другата музика си има цели трима.

# 8
  • Мнения: 2 159
Ако искам мога да намеря още 300 причини и оправдания... но, това момче просто пееше много фалшиво!

# 9
  • Мнения: 736
Не става дума за оправдания, дори не си спомням момчето, за което говорите. Понякога е добре да се знаят някои елементарни неща за процеса, след като ще се провят такива категорични оценки. 

# 10
  • Мнения: 2 159
8 години съм се занимавала с пеене и солфеж.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 133
Не мога да определя дали пее фалшиво, но мога да кажа, че е скучен. Лечев изгони "живите" в отбора си.

# 12
  • Мнения: 3 495
Ако искам мога да намеря още 300 причини и оправдания... но, това момче просто пееше много фалшиво!
Пуснах го. Не можах да стигна до края. Наистина много фалшиво, чак ми стана неудобно заради момчето. Не знам каква е причината да вие така, но и в "Гласът..." никак не ме впечатли. Лечев много сбърка с избора си тази година.

# 13
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 324
Ако искам мога да намеря още 300 причини и оправдания... но, това момче просто пееше много фалшиво!
Пуснах го. Не можах да стигна до края. Наистина много фалшиво, чак ми стана неудобно заради момчето. Не знам каква е причината да вие така, но и в "Гласът..." никак не ме впечатли. Лечев много сбърка с избора си тази година.

Той тоя Лечев като цяло го гледам,че му е през просото и не му дреме,супер мудно и лежерно е присъствието,лежи си на лаврите и хич не му е на сивия кок,който го е навил на главата си...Крайно отегчен вид и  не кореспондиращ с жури и буден човек за такъв музикален формат!

# 14
  • sofia
  • Мнения: 1 474
И Миро леко ми преиграва - много харесва певците, ама не се обръща, щото такъв глас не му трябвал. Ама   кой ти  каза, че точно теб ще избере за ментор !? Обърни се от уважение, че имаше хора дето пеят по-готино от повечето от журито.

Общи условия

Активация на акаунт