🎤 Гласът на България 🎵 - сезон 10, тема 2

  • 19 479
  • 532
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 382
На мен пък много ми хареса Мария, радвам се и за Арканджело и за Елена.

# 46
  • Мнения: 3 541
Простотиите от миналата неделя продължават. Лечев го доказа преди малко.
От снощи се ядосвам с Мастър Шеф и това кой спечели, и тук същото.

# 47
  • Мнения: 15 572
Лечев е просто......... ще замълча, че ще ме баннат. Направо не мога да повярвам.

# 48
  • Мнения: 736
Арканджело има пълния пакет, много ми хресва това момче. Елена пее много технично, страхотна е, личи си, че е вложила много труд и време в пеенето си.

# 49
  • Мнения: 1 997
Обърнахте ли внимание, че до момента изборът е втория представен участник?

# 50
  • Мнения: 15 572
Арканджело има пълния пакет, много ми хресва това момче. Елена пее много технично, страхотна е, личи си, че е вложила много труд и време в пеенето си.

Би било прекрасно, ако направят един дует двамата.

Обърнахте ли внимание, че до момента изборът е втория представен участник?

И на мен това ми направи впечатление

# 51
  • Мнения: 2 162
Е, сега беше първият.

# 52
  • Мнения: 15 572
Александър е симпатяга, но му трябват още 1 - 2 години да поработи върху гласа си, за да покаже пълния му потенциал. В момента не мисля, че е достатъчно подготвен.
Стискам палци за Мартин, че от всичките ми любимци, остана само Елена. Та поне и той да продължи Simple Smile Но не вярвам - Александър се познава с Миро извън предаването, а пък и с него ще привлекат тийн гласовете на момичетата.

Дописвам - пристрастна или не, но Мартин беше много, много по-добър. Страхотно се представи. Браво!

# 53
  • Мнения: 2 162
Думите, с които Миро взе решение кой да продължи, за един мъж на тази възраст и с жизнения, и творчески път на Мартин, са като ритане по кокалчето. Можеше и друго да измисли да каже, а не "даваме път на младостта"... Освен, ако не беше съвсем нарочно, което допускам.

# 54
  • София
  • Мнения: 2 137
Мартин бе единственият, който се отличи тази вечер - всички други участници бяха еднакви и какви са тези приспивни песни, които избират.. пълен мазохизъм е тази вечер.

# 55
  • Мнения: 15 572
Изказването на Миро си е жива дискриминация (колкото и да не обичам да използвам тази дума). Все си мислех, че щом няма ограничение във възрастта на участниците, значи трябва да се избира този, който се е представил по-добре. И, въпреки, че Александър е симпатичен и млад, Мартин беше много, много по-добър. Много тъпо.

# 56
  • София
  • Мнения: 2 137
Добре, че беше "старото" тая вечер, та да покаже на младите как се прави. Никаква емоция нямаше в участниците към момента - заспали, отегчени и лицемерно гледащи противника..

# 57
  • Мнения: 20 172
Аз също харесах Мария, грабна ми вниманието, Бояна е чаровна, но нещо ми липсваше.
Учудена съм, че Ерика не продължи. Въпреки че има нещо много странно (на моменти имах чувството, че ако съм до нея, ще ме заапе за врата, докато гледаше налудничаво 🥴) е страшен артист.

# 58
  • София
  • Мнения: 7 876
Много умрял концерт тази вечер. Направо ми се доспа.

# 59
  • Мнения: 15 572
След отпадането на Бояна (която се разгърна тази вечер) и Мартин, честно казано изобщо не ми се гледа повече тази вечер. В момента буквално гледам насила, без никакъв интерес.

п.п. Във ФБ страницата на предаването, под поста със снимките на Бояна и Мария са избухнали сериозно в подкрепа на Бояна.

Общи условия

Активация на акаунт