ДЕКЕМВРИ на вратата чука вече, хайде всяка мама да си гушка бебче! - ТЕМА 13

  • 30 796
  • 605
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 11 765
Екси,честита Елисавета! Страхотно име сте избрали!

# 46
  • Мнения: 551
Честито на всички родили мамчета! ❤

# 47
  • Мнения: 100
Зравейте, запис тук - май вчера се записах, но не ми излизат известията - нищо, пак ще пробвам.

На някоя от вас да й е намалял драстично апетита - 37ма седмица става въпрос. От няколко дни усещам , че се насилвам да ям буквално - знак ли е за скорошно раждане? Закуска сякаш ми е достатъчна за деня, днес даже на обяд се озорих с един омлет и го оставих нахапан..

# 48
  • София, България
  • Мнения: 3 589
Екси, честита Елисавета! Много хубаво име! Heart да ви е здрава и много да ви радва Heart Eyes

Изобщо не ми е намалял апетита, освен, че имам много киселини и се старая да хапвам по-малко на ядене, за да не си претоварвам стомаха.

# 49
  • Мнения: 551
Зравейте, запис тук - май вчера се записах, но не ми излизат известията - нищо, пак ще пробвам.

На някоя от вас да й е намалял драстично апетита - 37ма седмица става въпрос. От няколко дни усещам , че се насилвам да ям буквално - знак ли е за скорошно раждане? Закуска сякаш ми е достатъчна за деня, днес даже на обяд се озорих с един омлет и го оставих нахапан..
При мен не е намалял, въпреки че в понеделник влизам в 39 седмица, но на много места пише, че това може да е един от признаците за предстоящо раждане.

# 50
  • Мнения: 376
Eksi, да ти е жива и здрава Елисавета! 👸На теб ти желая бързо възстановяване 🙂

# 51
  • София
  • Мнения: 1 718
Екси, честита Елисавета! Да ти расте много здрава, нежна и красива, а ти да се възстановяваш бързо!

# 52
  • Мнения: 8 883
Екси, честита бебка! Да е здрава и много усмихната. Радвам се, че всичко е минало по план и бебка е с чудесни мерки.

# 53
  • Мнения: 571
Екси ,честито бебче ! Прекрасно име сте избрали ! Звучи хем силно ,хем нежно . Да бъде такава и девойката и много радост да донесе в дома ви ! Бързо възстановяване на теб ! 💖
   А за апетита- никак не ми е намалял . Даже усещам ,че се тъпча и ми е лошо , ще се пръсна , киселини ме дават ,но продължавам да бутам в устата . Като в транс съм ,но това е винаги когато ми предстои нещо неизвестно и нещо ,което е извън контрола ми -  като раждането. 😀

# 54
  • Мнения: 362
Честито бебе Екси! Да е жива и здрава Елисавета ❤️

Аз също много голям апетит имам и много ям, но за съжаление нищо не съм наддала тази седмица нито аз нито бебето, не знам каде отива тази храна 🙈

# 55
  • Мнения: 379
Да бъде жива и здрава Елисавета ♥
Относно кг аз съм качила 12, бях 50 на ръст 164см днес се премерих 62кг в 36та седмица. Аз преди бременността бях много активна, спортувах. Дано всичко е наред и след раждането да съм активна отново.

# 56
  • Мнения: 33
Честито бебе Елисавета, да ви е жива и здрава 🥰

Момичета аз много се чудих с покупките за бебчето и не исках да взимам прекалено много неща. За болницата бях приготвила боди, цяло гащеризонче в размери 50 и 56 и 2 шапчици и ръкавички + връхно тип мече, с което да я приберем. Още на първата вечер облякохме всичко и вече нямаме чисти неща, защото бебето повърна на няколко пъти. Та моя съвет е вземете си да имате резервни в болницата, защото няма и как и къде да се перат..

# 57
  • Мнения: 78
Ето ме и мен в новата тема! Въпреки битката с кръвното, кръвотоците към бебето са добре и тя си расте нормално. Фиксирахме дата за секцио на 19.12 и сега броя дните❤️ честито на всички нови мами и да са ви живи и здрави бебчета!

# 58
  • София, България
  • Мнения: 3 589
Tori, ако ти си обличаш детето в болницата с ваши дрехи, да… няма как, трябват си дрешки за всеки ден +1~2 отгоре. Иначе в моята болница например ги обличат с техни и ММ само ще донесе комплекта за изписване ден преди изписването Blush

# 59
  • Мнения: 10
Честити бебчета ❤🍀 Да са ви живи, здрави и много да ви радват ❤

И аз да си запиша в новата тема. И аз като N.zl броя дните откакто фиксирахме дата за секцио на 5.12 😊

Общи условия

Активация на акаунт