Бачорски и златната ябълка - Тема 5

  • 34 124
  • 702
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 320
Емели ходеше преди при Симона Пейчева на гимнастика Ако я води Емилия предполагам,че тя е по-близка със Симона.На катамарана не ми направи впечатление Атанаска и Симона да са първи приятелки.

# 46
  • Мнения: 18 998
“НякоЙ Пепеляшки” 🤡

Обзалагам се, че ще пуснат еп.7 платен Grinning

P.S. Стори на Симона Пейчева.. това ми прилича на косата на Атанаска.



Ама как изобщо не се притеснява от такава неграмотност. Иначе в чия градина е този камък? Кого визира? Тя самата изобщо не е красавица, прилича на гризач.

# 47
  • Мнения: 39 315
Симона щях да и кажа да мълчи и да бъде красива......ма и това не става.

# 48
  • Мнения: 5 096
На катамарана ми беше направило впечатление, че Симона при едно от музикалните им партита се отъркваше и натискаше доста предизвикателно на Бозко.

# 49
  • Мнения: 101
Даниел е качил колаж със Симона през септември, на едната снимка си е извадила езика срещу него, а на другата го целува по бузата. И тази снимка не е харесана от Атанаска.😁

# 50
  • Мнения: 710
Ми тя Симона е същата като Наска ...И този нейния Петко разведе
Даниел е качил колаж със Симона през септември, на едната снимка си е извадила езика срещу него, а на другата го целува по бузата. И тази снимка не е харесана от Атанаска.😁

# 51
  • Мнения: 1 081
Даниел е качил колаж със Симона през септември, на едната снимка си е извадила езика срещу него, а на другата го целува по бузата. И тази снимка не е харесана от Атанаска.😁



Точно и аз това гледах 😁😁

# 52
  • Мнения: 138
И точно след това парти с езика и целувката им се губят следите на двете заедно 😀 разтурили са май приятелството

# 53
  • Мнения: 480
Предполагам Наска завижда на Симона Пейчева. Едната се хвали с маркови чанти за 8-9000, а другата трябва да се задоволява с турските реплики по 5 долара и й предлагат сватбена рокля от турския пазар за 150.

# 54
  • Мнения: 1 081
И точно след това парти с езика и целувката им се губят следите на двете заедно 😀 разтурили са май приятелството

Тя Наска може да не разбира от майтап и да е теглила черта. Като си знае Данко какъв му е слаб ангелът. Снощи как огледа сервитьорката от главата до петите. Laughing
Макар и режисирано в погледа му се четеше истинска похот....

# 55
  • Мнения: 578
Ми явно сега фокусът ще е той да е лошия...

# 56
  • Мнения: 891
Бачорски могат да си направят извода колко са им интересни епизодите само от коментарите ни тук.. След вчера много слабо ама то какво да коментираме..

Иначе пак ще има пиянски истории в офиса. Горко им на бъдещите наематели,ще лягат и стават с чалгия.

# 57
  • Мнения: 7 573
Много ми е неприятен Даниел , защо да не си вземела рокля за 150 лева Атанаска , а ти защо не се ожениш в София ,а искаш в Бали? Много манипулативен комплексар.

# 58
  • Мнения: 20
След първоначалният шок от цялата история, просто ние изровихме всичко възможно за тях от интернет , всичките кирливи ризи и се изказвахме доста негативно и грозно , но сега като се замисля , те са знаели , че всеки ще се припознае в някоя от ролите , и ще има негативни последици , но лоша реклама няма и даже това ги прави още по известни . Аз смятам да спра да ги хейтя , защото това си е техният живот и това, че аз съм се припознала в историята си е мой проблем. Първоначално избухнаха с тази история за изневярата , сега предполагам вече ще показват други по интересни и позитивни неща .

# 59
  • Мнения: 891
Чак пък всеки да се припознае в ролите им.. Аз не се,но това не пречи да съм потресена от житейските им решения и това как ги поднасят пред аудиторията.

Въпреки че вече почва да ми става жал за Сатанаска каква къса клечка е изтеглила с Даньо.

Общи условия

Активация на акаунт