Бачорски и златната ябълка - Тема 5

  • 34 133
  • 702
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 619
Тия дето са платили на Данко да му гледат глупавите сторита, 100% са го направили от любопитство. Никой не би си поддържал тоя абонамент след месец. Просто е абсурден. Всички се борят за популярност, последователи, реклами, той тръгнал да ограничава сторитата, все едно е Дейвид Бекъм. Ама от АлиЕкспрес.

Като говорим за абсурди. Виктория Капитонова беше пуснала сайт с “Купи си нещо”. Хората не знаеха какво има зад това “нещо”, но купуваха нещо! Сега е пуснала лотове, с които прекарваш час, ден, седмица с нея. Имаше и мемета по този случай. И не бяха евтини - по 2,3,4 к. Та не ме изненадва, ако тази книга е изчерпана.

# 691
  • Мнения: 171
5000 книги е първият тираж.

# 692
  • Мнения: 4 246
Книгата, книгата .. Rolling Eyes
Наска намалила дължината и гъстотата на косата, какъв важен факт в стори.

# 693
  • София
  • Мнения: 11 573
Ето снимка от книгата:

# 694
  • Мнения: 20
Симпатична е Даниела доста , според мен около 30-32

# 695
  • Мнения: 269
92 набор е Даниела, на 26.11 е имала рожден ден. Фирмата й Никса Клодинг е със запор от 2018, не публикува отчети, нито декларация за без дейност, 2016 годишен приход 2к, 2017 - 3к. Била дизайнер според гугъл.

# 696
  • Мнения: 710
В тик-ток под клипа за сватбата Grinning

# 697
  • Мнения: 5 719
Да изневеряваш и на любовницата си - ей това вече е прекалено! 😁
 Не съм го очаквала баш пък от Даниел.

# 698
  • Мнения: 11 015
Хахаха, това е яко

# 699
  • Мнения: 191
Чудя се от къде това време, Наска е вечно по петите му, така че това малко не ми се вярва. На нашите герои последователите растат, а те вече и сторита не пускат. Доста странно

# 700
  • Мнения: 3 619
Как изневерява - лесно. На спалнята в новия им офис 🤣🤣🤣

Човек като иска, намира начин. Ще каже, че е командировка. Ще каже, че има бизнес среща, ще каже че имат купон в офиса и ще се чупи по някое време. Все има начин, ако човек има желание.

# 701
  • Мнения: 480
По петите му е откакто напусна Белисимо, където беше медицински козметик и правеше процедури.

За мен е безумно имаща се за независима жена да напусне работата си (в този бранш дори и козметиците изкарват луди пари), за да бъде инфлуенсър във фирмата Атанаска Ангелова ООД, където дели 50-50% със съдружника си Даниел. Тя има съвсем малко реклами, спокойно можеше да си работи в клиниката и отделно да прави рекламки.

Както Даньо може да намери времето да изневерява на бременната си половинка от 6тия месец до раждането, че и първите месеци след раждането, така и спокойно може да намери времето на изневерява на друга, родила от него жена, която се е върнала на работата си като козметик.

Последна редакция: вт, 28 ное 2023, 23:06 от FreesiaR

# 702
  • Мнения: 11 015
ЗАПОВЯДАЙТЕ В ТЕМА 6

Общи условия

Активация на акаунт