Бачорски и златната ябълка - Тема 8

  • 28 958
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 012


„БАЧОРСКИ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА“ е българско онлайн риалити шоу за семейното ядро, частния бизнес и естествения цирк на човешкия живот.
В центъра на шоуто са четиримата братя Даниел, Антон, Георги, Атанас, сестра им Розалия, техните лични семейства и родители.
Проектът разглежда теми, като връзка между бизнес и семейство, успех, провал, амбиция, конкуренция, принадлежност, смелост, близост и прошка, представяйки реалистично живота на съвременното българско семейство, с неговите възходи и падения.


ЕПИЗОДИТЕ В YOUTUBE



УЧАСТНИЦИ

РОЗАЛИЯ БАЧОРСКА
Скрит текст:
Зодия Риби. Наследила е хубавите крака на баща си. 💃 От 14 години живее в Стокхолм. Лингвист, работи като airport security. 👩✈Вместо сърце, има вулкан. 🌋Дъщеря на Олга и Йордан.

АНТОН БАЧОРСКИ
Скрит текст:
Зодия Близнаци. Най-работливият брат😇, най-примерният съпруг 👨🌾, най-атлетичният представител на семейството. 🕺🏻Неговият коронен номер е така наречения „танц с бутилка". 🍾🎉 Син на Олга и Йордан, мъж на Рени, баща на Андреа, Филип и Борис.

АТАНАС БАЧОРСКИ
Скрит текст:
Зодия Скорпион. Няма шофьорска книжка. 🚗 На 37 години научава, че Португалия се намира в Европа. 👨🏻🎓Има най-много коса от всички братя. 🧔🏻♀ Креативен продуцент на Златната ябълка" и абсолютен безобразник. Син на Олга и Йордан.

ГЕОРГИ БАЧОРСКИ
Скрит текст:
Зодия Везни. Дълбоко повлиян от чалга културата. 🎼
Интересува се от международна политика, претенциозен сноб с магистратура по дипломация и стратегически анализ. 📈Най - красивият брат. 👑 Син на кака Мими, известна също като Мари.

ДАНИЕЛ БАЧОРСКИ
Скрит текст:
Зодия Телец. Няма много коса🧑🏻🦲. Заслужил народен инфлуенсьр, циркаджия 🎪и бизнесмен 💼. Син на Олга и Йордан, мъж на Атанасия, баща на Емели и Малкото Дани. 👨👩👧👦 *

МИХАЕЛА МАНАСИЕВА
Скрит текст:
Зодия Скорпион. Бизнес партньор на Даниел👩🏻💻 и неразделна част от семейството.🤝 Майка на две тийнейджърки и много сериозна жена. 👭 Обича барабанчета и салфетки.🥁

АНДРЕА БАЧОРСКА
Скрит текст:
Зодия Стрелец. Дъщеря на Антон и Рени 💅🏼, сестра на Филип и Борис. 👩👦👦За сега иска да стане стюардеса. ✈Срамежлива. Крие го умело. 😏

РЕНИ БАЧОРСКА
Скрит текст:
Зодия Скорпион. Законна съпруга на Антон 👰♀, майка на Андреа, Филип и Борис. 🦸♀Блондинка и сериозна жена. 💁♀Човекът, който тихо и неумолимо кара влака в своето семейство. 🚂💪

АТАНАСИЯ АНГЕЛОВА
Скрит текст:
Зодия Дева. Жена на Даниел. 👩❤👨 Фатална брюнетка. 🤷🏻♀Интересува се най-общо казано от естетика във всичките ѝ направления, майка на Даниел Младши. 👶🏼Първата жена от Смолян, летяла в открития космос на българското инфлуенсърство. 🚀Не обича циркове. ❌

ЦВЕТЕЛИНА КАРАДЖОВА
Скрит текст:
Зодия Телец. Жена, която заявява, че изреченията на другите хора нямат НИКАКВО значение за нея. 🤐 Може да крещи 24 часа 🗣, без да ѝ мигне окото. 👀 Блондинка с неизчерпаем енергиен ресурс и невротичка от национално значение. 🤸♀😤Изпълнителен продуцент, пъдар, режисьор, редактор на терен, официален глас и човекът оркестър на „Златната ябълка”. 🎬🎤🎪🎥

ЙОРДАН БАЧОРСКИ (Генерала)
Скрит текст:
Зодия Скорпион. Бивш спортист - гребец 🚣🏻♀, автомонтьор 🚗⚒ и супер разбирач. 😎Обича поезия. 📝 Притежател на един от първите мобифони 📱в демократична
България. Баща на Даниел, Антон, Розалия и Атанас. 👬👫
КАКА МИМИ (Марѝ)
Скрит текст:
Зодия Козирог. Любимият ѝ цвят е розово. Интересува се от астрология 🪐, кулинария 🍳, православно християнство, одит и счетоводство. Не може да бъде видяна без пайети.💄Втората жена на Йордан, майка на Георги.

ОЛГА ДЕСПОТОВА
Скрит текст:
Зодия Дева. Има непоносимост кьм хаоса.❌🎪 Бивша спортистка - колоездачка 🚴🏻♂, шампионка 🥇 и рекордьорка. 🏆 В младостта си често е спала без гащи. ❌🩲 Затова има много деца. 👬👬 Първата жена на Йордан, майка на Даниел, Антон, Розалия и Атанас. 🦸♀



Facebook страница
Instagram профил
ТikTok профил


Резултати от Анкета 7
Скрит текст:
Ако сте на мястото на Розалия, бихте ли простили на Йордан?
Да - 27 гласа (21.6%)
Не - 98 гласа (78.4%)

Общо гласували: 125

НАЗАД КЪМ ТЕМА 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3,  ТЕМА 4, TEMA 5, ТЕМА 6 и TEMA 7



# 1
  • Мнения: 31 191
Никога не бих плащала, за да гледам когото и да било.
Благодаря за темата!

# 2
  • Мнения: 7 573
Благдоаря за новата тема !
Гласувах с не .

# 3
  • Мнения: 11 012
Никога не бих плащала, за да гледам когото и да било.
Благодаря за темата!
Моля Simple Smile
Cтава въпрос за неща от предаването, които са скрити за другитe... В Мис Плюс Сайз и Къщата на инфлуенсърите имаше от т.нар. "екстра контент" срещу заплащане, само за членове в YouTube каналите им.

# 4
  • Мнения: 480
Бих плащала за стойностно за мен съдържание.
Не бих плащала, за да гледам фалшивия живот на фалшивия Бачорски

# 5
  • Мнения: 11 012
Май не представиха единствено леля Марѝ в този сезон. Михаела също я показаха за много малко. Остана само един епизод, но може би ще дават разходката на братята в Стокхолм, Рози им обеща, че на следващия ден ще ги разходи из града.

# 6
  • Мнения: 1 863
Не бих платила на Даниел да ми изпере килимите, камо ли да му платя за съдържание, касаещо живия му живот, който като гледам направо е на командно дишане.
Режисиране 24/7.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 254
Имам абонамент в Пейтриът за няколко канала, които качват стойностно за мен съдържание.
За Бачорски не бих плащала. Аз и в инстаграм следвам само Георги.
Бях с негативно отношение преди реалитито към Емилия и Атанаска, особено към втората, но благодарение на него ги “преоткрих” и ми станаха симпатични, имат си своите грешки като всеки човек, но не заслужават обидите,  с което ги заливат.

Странно ми стана като прочетох, че във форум за майки, вината за това че син и майка не са се прегръщали откакто единия е бил дете , е присъдена на сина.
За мен и двамата родители имат огромна вина за това, което са децата им в момента. И нито единия не е по- виновен от другия.

# 8
  • Мнения: 1 380
Гледам последното стори на Емилия и си мисля, как ли се чувства Даниел като знае, че Петър живее с дъщеря му? Обаче колелото се върти у никога няма празно в този живот. Затова човек трябва да мисли какво прави, защото никога не знаеш какво ще ти се върне.

# 9
  • Мнения: 8 775
Аз не мисля,че Даниел трябва да страда, че Емели живее с Петър. Емилия няма да остане сама цял живот, щото е родила от Даниел.И тя има право на щастие и човек до себе си. За мен Емели е щастливо дете, обичано от всички, обгрижено,а когато и двамата родители са щастливи, децата са спокойни. По-добре ли ще е да са заедно, в скандали и неразбирателство?
   По- назад прочетох, че Даниел не е взел Емели с тях в Турция, а само Дани.Стига бре, хора!
   Тя беше с тях на Коледа, сега е с майка си. Може би така са се разбрали.

# 10
  • Мнения: 19 485
Абе със сигурност не му е ок на Даниел Емели да я носи Петър, да я прегръща, да е с нея на Нова година, да живее с него. Както прави Атанаска впрочем когато са заедно и Емилия трябва да приема това безропотно. Пожелавам на Емилия да изгради здрава и стабилна връзка и детето й да е много обичано и обгрижвано от партньора й.

# 11
  • Мнения: 3 846
Защо си мислите, че Даниел не харесва Петър?
Гледам Емилия качва вече повече снимки и сторита с него ама някак си … не мога да го харесам. Изглежда студен и незаинтересован. Дано си се разбират де.

# 12
  • Мнения: 8 775
Харесва или не на Даниел, няма полезен ход. Живия живот!

# 13
  • Мнения: 19 485
Защо си мислите, че Даниел не харесва Петър?
Гледам Емилия качва вече повече снимки и сторита с него ама някак си … не мога да го харесам. Изглежда студен и незаинтересован. Дано си се разбират де.
Мисля че са имали някакви общи неразбории в миналото. И аз не го харесвам, впечатлението ми е същото. Но може би е от по-затворените хора, че то такива като Даниел дето се хилят и лъжат всяка минута и се снимат и в тоалетната не и трябват на Емилия втори път.

# 14
  • Мнения: 891
Запис. Гласувах с не. И стотинка не давам за този палячо и живия му живот 🤣

На мен лично последният епизод ми дойде ту мъч драма. Сърдене по две години заради тагвания и коментари в социалните мрежи.. Крайно несериозно.

Общи условия

Активация на акаунт