Бачорски и златната ябълка - Тема 5

  • 34 174
  • 702
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 725
Абе и аз снощи като гледах епизода си мислех , че Даниел я кара да си вярва че тя командва, ноо това далеч не е така. Все пак той е с 10 години по -голям от нея, "взел я е" на 20, нормално да си я манипулира тънко галейки и егото каква кралица е и колко я боготвори.

На мен лично ми е по-интересна историята на родителите му.

# 61
  • Мнения: 1 787
Надявам се да не се припознават много хора в тази чалга култура!
А наистина кой ще вземе тези помещения под наем, при положение че отгоре са надули чалга през ден?!

# 62
  • Мнения: 170
Атанаска: Обличам се евтино, но върху мен изглежда скъпо.
За Alice Evis не мога да се съглася. Изглежда като да няма форми за точно този модел.

# 63
  • Мнения: 723
Ако се появят наематели, не вярвам да си правят купони, докато другите работят. В момента са сами и си правят, каквото искат. Не вярвам да са чак толкова несъобразителни и непрофесионално подхождащи.

# 64
  • Мнения: 908
Насето изглежда много садната на това стори.

# 65
  • Мнения: 24
Не изглеждат като да се съобразяват с някого. И това обясняват с “ аз данък обществено мнение не плащам.”. Толерантността и съобразителността не са им силни страни. Напротив, гордеят се с тяхната липса. Пример за това е когато бяха на яхтата и пускаха с часове яка чалга в залива.  Всички  други яхти си тръгнаха.

# 66
  • Мнения: 723
Да, да, съгласна съм, но това е различно. Все пак тези от яхтата не са им никакви, с наемателите ще има договорни и бизнес отношения. Колкото и да се прави на циркаджия, не ми се вярва да е чак толкова неориентиран в каква обстановка как да се държи.

# 67
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Maй ще пропусна този епизод,така като ви чета.

# 68
  • Мнения: 19 518
Ако Даниел или хората му четат тук - дайте някой лев за благотворителност вместо тоя пир по време на чума със сватбата. Доста повече популярност ще придобиете, отколкото като се напивате на чартъра.

# 69
  • София
  • Мнения: 35 166
Чартър няма да има, не могат изнесат гостито и оркестрите.
В Маринела правят топ сватби, брутални декоратори имат, друга фирма подобна няма!

# 70
  • Мнения: 1 033
Даниел си пиянства с колегите в офиса, Наска един Бог я знае къде е. Да се надяваме, че е при децата.

# 71
  • Мнения: 170
Атанас даде храна за размисъл като снима на Георги тетрадкта. Явно ще започва Биг Брадър. Само да не е за двойки и да се женят на живо Данко и Атанасия.


# 72
  • София
  • Мнения: 11 624
В момента се снима Биг Брадър тук, но не български, май чешки бяха казали, че е. Само локацията ползвали, няма да го излъчват тук. Нищо чудно Бонанза да им чистят.

# 73
  • Мнения: 1 033
Георги като Мегз - записват си задачи и поръчки в тетрадка. Големи босове, големи чудесии. Точно, ми беше станал симпатичен, язък.
Даниел и Наска ще досаждат през Цитиридис другата седмица. Ако някой го гледа, а не следи само страницата като мен.

# 74
  • Мнения: 321
Атанаска как така не е на фирменото парти тази вечер.Тя сигурно и с колегите и колежките на Даниел се "разбира"толкова добре,колкото с родата му.Не,че много изпуска - чалга и алкохол.

Общи условия

Активация на акаунт