Бачорски и златната ябълка - Тема 5

  • 34 138
  • 702
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 787
Този епизод беше тотална скука, превъртях малко от обсъждането на сватбата, защото беше крайно скучно..

# 31
  • Мнения: 102
Предположения какво е условието, за да гледаме седми епизод? 😄 Да не би да е абонамент, това ще е върха.

# 32
  • София
  • Мнения: 35 104
С това трамбоване на едно място ме хваща морска болест да го гледам.
Наска не може да говори без ръце, той без крака

# 33
  • Мнения: 1 033
И пак за помещенията. 😂
Предупреди, че няма да спре ежедневните сторита с тях, докато не ги напълни и подплати с договори.

# 34
  • Мнения: 54
За почти 24ч., само 90к гледания. Не е добре работата. Ще има рев, гняв, заплахи и сълзи на сторитата на Бачора че нЕма да ни пусне 6ти епизод щото сме зли и го дразним. Wink
Опа, и не успява да си дава под наем помещенията където наля пари в тях. Напира та напира. Под дърво и камък търси наематели...

# 35
  • Мнения: 709
Instagram агенция за недвижими имоти. Може да си го позволи Grinning
Започнах го тоз епизод ама голяма скука. Обсъждането на сватбата беше пълна пародия... Не мисля, че АА си е представяла, че ще си купува рокля в НЙ, както беше писано, а даваше пример, че може да си сбъдне мечтата и в България. Просто в Турция не е възможно. Grinning

# 36
  • Мнения: 1 033
Аз съм изненадана, че Наска ще се примири със София Борисова. Срещу, рекламка, постче, ще свали от цената.
Аз си мислех, че кралицата на Монако, няма да се примири с нищо по-малко от Vera Wang. Една Златка Райкова можа да си позволи Vera Wang, Наска - София Борисова. Тя също има уникални рокли, но Vera Wang говори много неща за хора със стил.

# 37
  • Мнения: 1 380
За почти 24ч., само 90к гледания. Не е добре работата. Ще има рев, гняв, заплахи и сълзи на сторитата на Бачора че нЕма да ни пусне 6ти епизод щото сме зли и го дразним. Wink
Опа, и не успява да си дава под наем помещенията където наля пари в тях. Напира та напира. Под дърво и камък търси наематели...

Никак не е добре. И сега е пуснал стори, че епизод 7 ще е топ. Смениха стратегията да ни карат да гледаме.

# 38
  • София
  • Мнения: 23 096
Наска си каза кой иска да й ушие роклята. Предаването по TLC го даде като пример, а не че иска да ходи в Ню Йорк за рокля. Един вид - виж ме колко съм скромна и ще направя компромис.

Много лоши актьори са двамата. И не само те. Това реалити не е никакво реалити, ще ме прощават създателите му. Предварително имат тема на разговор и как и около какво да се завърти разговорът. Друго си е да снимат непринудени и спонтанни кадри, но е ясно, че няма да видим нищо подобно. Тъпо.

# 39
  • Мнения: 20
Кажи Да на роклята е много яко предаване всъщност , и честно казано би било яко да направят нещо такова

# 40
  • Мнения: 170
Обзалагам се, че ще пуснат еп.7 платен Grinning

P.S. Стори на Симона Пейчева.. това ми прилича на косата на Атанаска.

Последна редакция: пт, 17 ное 2023, 14:26 от Mom.of.two

# 41
  • Мнения: 1 787
То като гледам, че всеки епизод е все по-скучен, кой ще плати да я гледа тази пародия?! 😂

# 42
  • Мнения: 9 484
Не вярвам да го пуснат платен. Само вдигат шум.
Много добре знаят, че никой няма да даде и 5ст. за техните тъпотии.

А Златка е минала покрай Вера Уанг. 😃
Роклята ѝ беше ужасна и с три размера по-малка.

# 43
  • София
  • Мнения: 218
“НякоЙ Пепеляшки” 🤡

Обзалагам се, че ще пуснат еп.7 платен Grinning

P.S. Стори на Симона Пейчева.. това ми прилича на косата на Атанаска.


# 44
  • Мнения: 839
По повод Пейчева , след епизода с Емилия беше качила това. Може и да са разбили кооперацията

Общи условия

Активация на акаунт