Бачорски и златната ябълка - Тема 5

  • 34 123
  • 702
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 069
Нали щяха панаирите да почват от 5-ти епизод. То скучно, та дрънка.

Е отрязали са ги. Grinning

# 16
  • На зелено
  • Мнения: 655
40мин. епизод го изгледах за 5 мин. Доста тъп епизод. Две приятелки на кафе да снимаш, ще е в пъти по-интересно. Забелязвам, че на Даниел му влият коментарите, колкото и да се прави, че е над нещата. Всеки коментар, който изразява различна позиция от "страхотни сте", според Даниел идва от човек, който не "го живее този живот", не се е отпуснал, не се наслаждава, "плаща данък обществено мнение" и т.н. Вече толкова съжалявам Наска с какъв селяндур и каква меркантилна личност живее, че започва да ми става симпатична. Във връзка с тази прослувата кофа, тогава именно Даниел я накара да каже сумата. Те наблягат, че обувките им са 70лв (неговите) /200лв (нейните), но колко чифта имат, а от въпросните костюми за цирка?! Мен ме съмнява някоя фирма да произвежда такива смешни костюми. Съответно са поръчкови, а там сумата е доста над 200-300-500лв.

# 17
  • Мнения: 1 695
Толкова скучен епизод
На кой му хрумна, че планирането на селска сватба ще е от интерес, при условие, че на аудиторията и 2 видеа и 10 снимки обобщени са им достатъчни. Да не говорим, че и по принцип, едва ли някой следва Атанаска, за да види как се е нагласила да се люлее на покрив в Турция. Интересен е живота в неизлъсканата част

Другия път първо ще изчета кометарите и после ще си го пусна, ако има за какво

# 18
  • София
  • Мнения: 1 126
Предполагам доста хора ще гледат сватбата и те това очакват..

# 19
  • София
  • Мнения: 22 948
На мен щеше да ми е интересно планирането на сватба, ако реално имаше такова, а не фантазии от 1001 нощи.
Това предаване нали лятото е снимано, Атанаска му казва нямаме време за организация... Кога ще е тази сватба? Grinning

# 20
  • Мнения: 709
Аз не съм гледала епизода, но като ви чета се чудя дали изобщо да го правя Grinning Нищо интересно?

# 21
  • Мнения: 922
Епизод 5 - празни приказки за сватба. Скалъпени гости и сценарий за дискотека на тинейджърка под 18 г.
Толкова фалшиво и скучно, че съм сигурна че всеки друг би измислил нещо по- интересно.
Атанас никога не е ходил на гости в брат си, и сега на маса заедно.

# 22
  • Мнения: 891
Запис.

Данко и Наска не са ми интересни. След снощи май и останалите Grinning
Според мен реакцията на Даниел към сервитьорката беше провокация за зрителя.

# 23
  • Мнения: 170
Не съм пуснала епизода и само като ви чета ми звучи като супер скука.
Май само заявката беше голяма..

# 24
  • Мнения: 10
След последния епизод определено ми се затвърди мнението, че Емилия е най-големият печеливш в ситуацията и всичко, което ѝ се е случило в крайна сметка е за нейно добро. Поведението на ДБ ми е изключително противно, с неговите постоянни и доста плоски “мисли” за живота и това какво било човек с главно “Ч” и мъж с главно “М”. Всяка една негова “лекция” за бизнеса и живота в крайна сметка се свежда до това че са му изневерили, след това той е изневерил и накрая е срещнал Кралицата. И от този негов опит ние трябва да разберем как трябва да действаме и да го живеем този живот. Отделно от това, лично на мен ми е адски противно отношението му към алкохола, тип тийнеджър, който до вчера е бил контролиран от родителите си и не може да се забавлява без да се “умъртви”. А всичките му изцепки, които хората намират за забавни, всъщност са забавни единствено, защото ги върши възрастен мъж, а не някой на 18.

# 25
  • Мнения: 1 695
Айде пак черно-бели истории за зли хора и милата Емилия

# 26
  • Мнения: 5 096
Вчера му гледах сторито от празния офис вътре и как вика като пъдарин, страшен селянин си е Бачора. Кой ще иска да му наеме помещенията, то вечно някоя селска вечеринка с надута чалга и подвиквания, и подсвирквания с два пръста. И все още съм на мнение, че кралицата на Монако един ден ще си потърси краля, а Даниелчо пъдаря ще отпадне.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 662
Записвам се и аз в темата. От цялата рода, Даниел и Атанаска са ми най-безинтересни, а разсъжденията за сватбата бяха доста скучни. Мисля, че скоро сватба няма да има, така или иначе. Рени и Антон бяха доста симпатични, Георги и Атанас са ми най-забавни.

# 28
  • Мнения: 39 314
Надценявате Танаска. Да не е Мария Кюри, че да тръгне при по богат. Щото хубава със сигурност не е.

# 29
  • Мнения: 11 009
Вчера му гледах сторито от празния офис вътре и как вика като пъдарин, страшен селянин си е Бачора. Кой ще иска да му наеме помещенията, то вечно някоя селска вечеринка с надута чалга и подвиквания, и подсвирквания с два пръста.
Е той си е простак от класа. И с тази чалга... отвратително. Само жалко за децата, че растат в тази обстановка. Сигурно вече знаят всички попфолк "хитове". Каквато ти е средата, такъв ставаш и ти. Съмнявам се да ги водят на театър (било то и куклен) или на опера за деца (има много постановки в софийската опера) и едва ли им четат книжки... Убеден съм, че от всеки телевизор у тях дъни някой чалга канал. Това, че са материално презадоволени няма да ги направи качествени хора.

Общи условия

Активация на акаунт