Дългото чакане след трансфер – тема 108

  • 33 060
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • гр. София
  • Мнения: 454
Момичета, завръщам се смело в темата с трансфер на една 5-дневна снежинка. Много съм обнадеждена, че това си е нашето човече и синът ми ще стане батко. ❤
И нека великото чакане започне сега...

Успех! Flowers Four Leaf Clover

Кога ти е датата за тест?

На колко е бъдещият батко? И аз нямам търпение синът ми да стане батко. Heart Eyes

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 777
Момичета, завръщам се смело в темата с трансфер на една 5-дневна снежинка. Много съм обнадеждена, че това си е нашето човече и синът ми ще стане батко. ❤
И нека великото чакане започне сега...

Успех! Flowers Four Leaf Clover

Кога ти е датата за тест?

На колко е бъдещият батко? И аз нямам търпение синът ми да стане батко. Heart Eyes

Благодаря ти! 😊
На 4-и е тестът. Тези 12 дни ще минат мнооого бавно. 😁
А синът ми е на 1.8г.

# 17
  • гр. София
  • Мнения: 454
От една страна бавно, от друга с едно малко детенце не толкова. Grinning Моят син е на 1г4м и времето лети.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 777
Изписаха ми инжекции Пролутекс. Не знам дали не ми я поставиха какво трябва, защото сега мястото ме боли или просто са си болезнени. Ще видя как ще е като започна сама да си ги бия.

# 19
  • Мнения: 290
Изписаха ми инжекции Пролутекс. Не знам дали не ми я поставиха какво трябва, защото сега мястото ме боли или просто са си болезнени. Ще видя как ще е като започна сама да си ги бия.

Болят си, ако се сложат по-бързо.
Супер бавно поставяне му е майката Simple Smile)

# 20
  • Мнения: 53
Здравейте, мили момичета. Имам малко по—различен въпрос към вас.
Как сте с вътрешното чувство?
Аз например при първия трансфер, нямах никакви очаквания, защото е за пръв път, и се бях оставила на течението. Като направих теста на 10-тия ден резултатът беше 50. Докторът каза, че е положителен, но имах някакво шесто чувство. Резултатът ми се стори нисък, всички около мен се радваха, аз само се рових из форумите и правих пикливи тестове. Постоянно ходих в тоалетната да гледам да не съм прокървила. В крайна сметка всички около мен ми казаха, че съм параноична и си казах… “отпусни се и се радвай на щастието”
Но… до 7ма седмица нямаше пулс и спря развитието си. Наложи се медикаментозен аборт.
.
При втория трансфер, не вложих абсолютно никакво внимание, в деня на теста се вълнувах (без да ми се иска да допускам такива емоции,, за да не бъда разочарована, но можеш ли да контролираш чувствата).. и резултатът излезна отрицателен.
.
Сега съм на трети трансфер, имам определени очаквания, които не искам да споделям.
Въпросът ми е
: при вашите трансфери вие предусещали ли сте резултатът и оказвал ли се е верен…. Нещо като майчин инстинкт.

# 21
  • Мнения: 62
И пак болят, като се слагат супер бавно, трябва да се масажира и мястото, за да не се образуват топчета. Аз бях с пролутекс, след трансфера ми изписаха прогестан декс. Те са по-добре и не боли, когато се поставя, пак трябва да е бавно поставянето.

# 22
  • Мнения: 149
Здравейте, мили момичета. Имам малко по—различен въпрос към вас.
Как сте с вътрешното чувство?
Аз например при първия трансфер, нямах никакви очаквания, защото е за пръв път, и се бях оставила на течението. Като направих теста на 10-тия ден резултатът беше 50. Докторът каза, че е положителен, но имах някакво шесто чувство. Резултатът ми се стори нисък, всички около мен се радваха, аз само се рових из форумите и правих пикливи тестове. Постоянно ходих в тоалетната да гледам да не съм прокървила. В крайна сметка всички около мен ми казаха, че съм параноична и си казах… “отпусни се и се радвай на щастието”
Но… до 7ма седмица нямаше пулс и спря развитието си. Наложи се медикаментозен аборт.
.
При втория трансфер, не вложих абсолютно никакво внимание, в деня на теста се вълнувах (без да ми се иска да допускам такива емоции,, за да не бъда разочарована, но можеш ли да контролираш чувствата).. и резултатът излезна отрицателен.
.
Сега съм на трети трансфер, имам определени очаквания, които не искам да споделям.
Въпросът ми е
: при вашите трансфери вие предусещали ли сте резултатът и оказвал ли се е верен…. Нещо като майчин инстинкт.

Аз при първия трансфер по не се притеснявах,някак вътрешно усещах,че ще се случат нещата.И така беше успешния резултат е на 1.г и 10 м.

Сега бях супер притеснена и някак усещах,че нещата не са както трябва.Просто от деня на трансфера знаех,че не е нашия опит и така се оказа.

Определено си мисля,че всеки усеща.Да всеки се надява,но и усеща какъв ще е изхода.😊

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 777
Никакви предчувствия нямам аз. И предния път нямах.

Днес беше трансферът и вече съм във филма дали всичко е наред, защото усещам придърпване (или нещо подобно) ниско долу. Трябва да се отърва от подобни мисли!

# 24
  • Мнения: 140
Аз бях като вас. Усещах, че нещата са се получили, но после ме обзе страшна параноя дали се развива и дали всичко е наред. За съжаление приключих в 7ма седмица заради хематом.
Здравейте, мили момичета. Имам малко по—различен въпрос към вас.
Как сте с вътрешното чувство?
Аз например при първия трансфер, нямах никакви очаквания, защото е за пръв път, и се бях оставила на течението. Като направих теста на 10-тия ден резултатът беше 50. Докторът каза, че е положителен, но имах някакво шесто чувство. Резултатът ми се стори нисък, всички около мен се радваха, аз само се рових из форумите и правих пикливи тестове. Постоянно ходих в тоалетната да гледам да не съм прокървила. В крайна сметка всички около мен ми казаха, че съм параноична и си казах… “отпусни се и се радвай на щастието”
Но… до 7ма седмица нямаше пулс и спря развитието си. Наложи се медикаментозен аборт.
.
При втория трансфер, не вложих абсолютно никакво внимание, в деня на теста се вълнувах (без да ми се иска да допускам такива емоции,, за да не бъда разочарована, но можеш ли да контролираш чувствата).. и резултатът излезна отрицателен.
.
Сега съм на трети трансфер, имам определени очаквания, които не искам да споделям.
Въпросът ми е
: при вашите трансфери вие предусещали ли сте резултатът и оказвал ли се е верен…. Нещо като майчин инстинкт.

# 25
  • гр. София
  • Мнения: 454
Въпросът ми е
: при вашите трансфери вие предусещали ли сте резултатът и оказвал ли се е верен….

ДА!
Всъщност и двата пъти си мислех, че резултатът ще е еди какъв си, но вътрешно усещах, че ще е точно обратното. И разумът ми ме подведе, но чувствата не.
При първия опит бях много положително настроена и си мислех, че ще е успешен, но дълбоко в себе си усещах, че не е.
При втория пък, за да се съхраня психически, се бях настроила за неуспех, но вътрешното ми чувство ми подсказваше успех.

Не знам кой е по-добрият вариант, май най-добре нещо неутрално по възможност, т.е. да сме еднакво подготвени и за двата сценария. Ноо лесно е да се каже, трудно да се направи.

# 26
  • Мнения: 104
Преминавам през първото си чакане след трансфер и чувството е странно. Първите дни бях силно убедена, че всичко се е получило, просто го чувствах, бях толкова щастлива и оптимистична… и в един момент нещо в мен превключи. Опитвам се да остана позитивна, но не мога. Утре ще получа най-сетне резултат от кръвен тест (за жалост тук се чака по няколко дни) и ще видим дали чувството ме е подвело..

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 777
Преминавам през първото си чакане след трансфер и чувството е странно. Първите дни бях силно убедена, че всичко се е получило, просто го чувствах, бях толкова щастлива и оптимистична… и в един момент нещо в мен превключи. Опитвам се да остана позитивна, но не мога. Утре ще получа най-сетне резултат от кръвен тест (за жалост тук се чака по няколко дни) и ще видим дали чувството ме е подвело..

Вярвам, че ще е + резултатът 😊 Чакаме утре да ни се похвалиш.

# 28
  • Мнения: 952
На първия ми трансфер, още преди да започнем въобще стимулация си знаех, че ще забременея. Просто вътрешно си го усещах, въпреки че ми беше за първи път и не съм имала никакви очаквания, а и доктора доста се постара да ме откаже, щото такива били статистиките. На втория транфер знаех, че няма да го бъде, дори и някакси избягвах да отида на трансфер, но и не исках да си отписвам опита. Беше биохимична. За съжаление и първия завърши трагично в 18 г.с., но там си беше доста дълга бременност и го водя за успешен (трансфера) . Мисля, че всяка една от нас си усеща вътрешно какво ще се случи. Има много примери на жени, които дори и са отписвали трансфери преди изобщо да се случат, а се оказват успешни и се раждат живи и здрави деца.

# 29
  • Мнения: 30
При първия опит бях супер убедена, че нещата ще се получат. Нямах никакво съмнение. Дори пресмятах месеците и правех планове. Не бях казала на никой от близките си. Паднах от високо, основно защото се смятам за много интуитивен човек. Е, както писах по-горе, дори не стигнах до трансфер.
Сега при втория в началото по-скоро бях решила каквото стане, без планове и много надежди, проучвателен. След пункцията адски много се вълнувах дали изобщо ще има оплождане. Когато се обадиха много се зарадвах. И настана дългото чакане с много смесени чувства. Един ден мисля/чувствам в едната крайност, друг в другата.
Като ви чета и при вас май е така.
При този опит споделих с най най-близки 2-3 човека. Отчитам им се редовно и това някак ми помага. Те са деликатни и не ме разпитват. Две от приятелките ми са минали по този път, и двете дори два пъти успешно и то от първия опит. Много позитивно ми влияят и макар аз да съм по-скоро песимист, те някак винаги ми вдъхват кураж и положителни мисли, за което съм им страшно благодарна. По средата на стимулацията като видях че естрадиола ми пада вместо да се покачва и стойността е направо смешна около 100 директно се бях отказала (казах на ММ че пак сме хвърлили едни пари на вятъра), но все пак отидох на преглед ей така да се видя с доктора. Моите хора казаха категорично - не се шашкай всичко ще е наред. Отивам на прегледа и на доктора този естрадиол изобщо не му направи впечатление, каза нормално сега ще го вдигнем и така и стана.
Пожелавам на всеки такива приятели, кураж и винаги да има поне малко надежда, за да поддържа пламъчето.

Общи условия

Активация на акаунт