Дългото чакане след трансфер – тема 108

  • 33 053
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 146
Не го направих с първа урина, сутринта бях по скоро на мнение, че няма да правя тестове поне още няколко дни, но през деня вече тотално откачих и просто реших да направя единия който имах. В Репробиомед съм, като цяло съм си супер доволна от доктора и цялостното отношение.. възлагах доста надежди на този трансфер, тъй като правихме и ПИД на ембриона и беше перфектен, но..

Ковачев?

Чак на 17ти ден тест? Безсмислено. Пусни кръвен наистина още утре, ще покаже. Най-малкото, ако е отрицателен поне да спреш лекарствата.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 777
Момичета, одеве се изнервих покрай проблем с яслата на сина ми и доста се напрегнат. Сега усещам едно напрежение ниско долу и се притеснявам дали всичко е наред. Пих но шпа. Предният път не помня да усещах подобно напрежение още на 1ви ден след трансфер.

# 47
  • Мнения: 102
Аз имах някакво напрежение първите дни след трансфер, но това е субективно, мисля..

Иначе аз получих резултата си най-сетне - кръгла 0. Дори до имплантация не се е стигнало при мен.
Чудя се тази стойност на прогестерон не е ли твърде ниска при положение, че се стимулирам с циклогест?

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 777
Аз имах някакво напрежение първите дни след трансфер, но това е субективно, мисля..

Иначе аз получих резултата си най-сетне - кръгла 0. Дори до имплантация не се е стигнало при мен.
Чудя се тази стойност на прогестерон не е ли твърде ниска при положение, че се стимулирам с циклогест?


Съжалявам за резултата!
Вчера, в деня на трансфера, прогестеронът ми беше 11.43 ng/Ml. Изписаха ми допълнително Пролутекс, 2 пъти на ден и си продължавам 3х1 дуфастон и 2х2 утрогестан вагинално.

# 49
  • Мнения: 62
Anieste, съжалявам за резултата. Дай си време, колкото ти е нужно за почивка. Вярвам, че всичко идва в точното време 🌞
Мече и аз се изнервях до вчера, заради колежката, която ме замества, постоянно ме търси за помощ, което цял месец вече ме държи в работен режим. В понеделник най-после събрах смелост и й казах, че се нуждая в момента от много почивка. Чудя се защо не го направих по-рано. Обичам да помагам, но сега е време да се мисли за нас самите. Не се ядосвай излишно, казвай си сега е важен новия живот и аз усещам напрежение ниско долу и се усилва, когато се превъзбудя. Почнах да се ядосвам на себе си, че не мисля за новия живот, а мисля кой как ме лъже и в същото време ме използва. Вчера нямах досег с тази колежка и днес вече съм по-спокойна.
Все още чувствам напрежение, подобно на това все едно ще ми идва, но и като тежест на две места ☺️. Пих ношпа, но не помага особено. Надявам се да е добър знак.
Днес ми е 8 -ми ден от трансфера. Чакам си датата на 30.10. Ако успея да удържа 🌞

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 777
Anieste, съжалявам за резултата. Дай си време, колкото ти е нужно за почивка. Вярвам, че всичко идва в точното време 🌞
Мече и аз се изнервях до вчера, заради колежката, която ме замества, постоянно ме търси за помощ, което цял месец вече ме държи в работен режим. В понеделник най-после събрах смелост и й казах, че се нуждая в момента от много почивка. Чудя се защо не го направих по-рано. Обичам да помагам, но сега е време да се мисли за нас самите. Не се ядосвай излишно, казвай си сега е важен новия живот и аз усещам напрежение ниско долу и се усилва, когато се превъзбудя. Почнах да се ядосвам на себе си, че не мисля за новия живот, а мисля кой как ме лъже и в същото време ме използва. Вчера нямах досег с тази колежка и днес вече съм по-спокойна.
Все още чувствам напрежение, подобно на това все едно ще ми идва, но и като тежест на две места ☺️. Пих ношпа, но не помага особено. Надявам се да е добър знак.
Днес ми е 8 -ми ден от трансфера. Чакам си датата на 30.10. Ако успея да удържа 🌞

miki8713, благодаря ти! Права си, че всичко останало трябва да оставим на заден план. Днес ще оправя проблема с яслата и няма да я мисля вече. Моят тест е чак на 4-и, но ме съмнява да устискам до края. Предният път си направих тест на 10-ия ден и беше 3-цифрено ЧХГ. Пожелавам си същото, пожелавам го и на теб! 😊

# 51
  • Мнения: 149
Здравейте,имам въпрос към момичетата с неуспешен трансфер,колко време след тест и спиране на медикаментите ви дойде цикъла?

# 52
  • Мнения: 1 384
Здравей, при мен винаги е било след ден, два, но ако при теб не дойде до 1 седмица, върви на лекар. Така знам аз.

Здравейте,имам въпрос към момичетата с неуспешен трансфер,колко време след тест и спиране на медикаментите ви дойде цикъла?

# 53
  • гр. София
  • Мнения: 454
Катенце, при мен 4-5 дни след спирането на лекарствата.

Мики, мече, до няколко дни ви очакваме с положителни тестове! Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: ср, 25 окт 2023, 15:47 от Me, Myself & I

# 54
  • София
  • Мнения: 13 143
Момичета, близката ми днес е с прогестерон 27,7. Направо невероятно. Близо 5 пъти увеличение. Утре ще е трансферът й. Имам добро усещане.
Желая успех и на нея, и на всички борещи се за рожба!

# 55
  • Мнения: 102
Момичета, не знам дали питам на правилното място, но на моя близка предстои ЗЕТ на 26.10. около обяд.
Днес е пуснала прогестерон и е 6,4. Много е ниско. Опитва се да изчисли колко би се вдигнало до утре на обяд, когато е следващото изследване и от него ще зависи дали ще има трансфер (искат да е поне 9, за да размразят ембрионите).
Тя приема 2х1 пролутекс от 23:00 ч. на 20.10. Взимала го е 7 пъти преди изследването. До следващото изследване трябва да го вземе 3 пъти, а до трансфера 5 пъти, като от днес са добавили и 2х4 утрогестана, заедно с всяка инжекция. Аз не знам как мога да изчисля дали има шанс да стане над 9 утре и над 10-12 до 26-ти.
Някой има ли по-пресен опит, за да ми подскаже как да я успокоя или направо да се готви за следващия месец?
И дали изобщо сега това вкарване на още лекарства няма само фалшиво да увеличи резултата, без реално да има баланс?
Тя се надява да не остава за следващ цикъл, че после ще съвпадне чакането с празниците и няма да е спокойна.
Моят случай е точно такъв. Вчера кръвния беше със стойност на прогестерон едва 8,1 Ng/ml. Терапия 2х1 Пролурекс. Вчера ми казаха да добавя 2х4 Утрогестан. Днес сутринта излезе 68,3 Ng/ml. И двете изследвания са на едно и също място, в Токуда. Разликата е само, че сутрешната инжекция вчера още не бях я сложила, а за днес ми казаха преди теста да сложа и инжекцията , и глобулите. Трансферът ми беше днес по обед. Да не се отчайва приятелката ви, всичко ще е наред!

# 56
  • София
  • Мнения: 13 143
Благодаря, Анчо! Желая ти успех и най-хубавия финал в началото на идващото лято!
Надявам се, че при нея утре ще са още по-високи стойностите.
Има още 2 инжекции до трансфера утре преди обяд. Ще я насоча после към темата. И тя е в Токуда.
Аз самата се сдобих там с най-малкия ми син. Но никога не съм слагала Пролутекс и нямам опит, затова не знаех как действа. Явно бавно в началото и после скача.

# 57
  • Мнения: 30
Mariyanany, ако искаш сподели какво се е случило?

Здравейте момичета, желая ви успех на всички.
Аз приключих с опитите, трансфера ми беше на 11.10 и ми останаха лекарства
Купувани са тогава или което е свършило - миналата седмица, отворени са. Някой ако ги иска да пише, иначе ще ги изхвърля. В София съм.

# 58
  • Мнения: 102
Благодаря, Анчо! Желая ти успех и най-хубавия финал в началото на идващото лято!
Надявам се, че при нея утре ще са още по-високи стойностите.
Има още 2 инжекции до трансфера утре преди обяд. Ще я насоча после към темата. И тя е в Токуда.
Благодаря ❤️ Това е последният ми ембрион от пакет с ДЯ. Преживях 1 биохимична, успешна до 7 г.с и спонтанен аборт на близнаци, един отрицателен и сега за четвърти, вероятно последен път, се записвам в темата.
Беше замразен първи,  на 3-и ден, но все не го слагахме, защото уж имаше по-добри. Накрая само този ми остана. Дано не ме лъже чувството, че това е бебчето ми 🙏 Успех на всички момичета в групата, които преминават през тези дълги и тягостни дни на очакване!

# 59
  • Мнения: 30
Ancho66, стискам палци и на теб! Heart

Общи условия

Активация на акаунт