Коремът вече си личи, ДЕКЕМВРИйче в него спи. - ТЕМА 10 (2023)

  • 30 772
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • София, България
  • Мнения: 3 589
Звънни на телефонът на НОИ те ще си ти обяснят къде е проблемът и как да действаш Simple Smile

Малтофер взимах с предната бременност и ми вдигна хемоглобина, но и аз мисля , че ако другите не помагат, вероятно причината е другаде. Някакво неуспешно усвояване….

Имате ли при ставане от креват прорязващи болки? Случва ми се и изпадам в паника дали всичко е ок. Все едно нещо се разпъва вътре и откачам.

# 736
  • Мнения: 128
Аз имам въпрос относно витамините. Пиех актив мама на допъл хертс, на сега като тръгнах да ги взимам от аптеката, аптекарката ми каза, че това били най-голямете боклуци и как може да пия тези. Трябвяло да пия наваляк, прегнакеър, пре мама дуо. Вие кои витамини пиете?
Моята АГ каза, че са слаби вече за тези месеци и ми изписа New life..Аз приемам освен витамините на New life, урогард за пикочните канали и бъбреците( предпазва от инфекции, а и левкоцитите ми са завишени) липоферилак-желязо, нутри маг-магнезий..  Не смятам, че актив мама са боклуци, напротив за парите си смятам, че са много добре.. Сестра ми и братовчедка ми до последно ги пиеха и родиха много красиви и здрави бебета!

Какво мислите за бонбоките за смучене - кофлет с черен пипер и джинджифил.. Днес май нещо ме гъделичка гърлото и сутринта се събудих с доста храчки.. Чудя се дали да не почна да смуча тези бонбони..😐

# 737
  • Мнения: 550
Момичета, някой повлиял ли се е положително от Малтофер фол? Оказа се, че нито билкова кръв, нито смарт хитът действат при мен и хемоглобинът ми вече е 92. Странното е, че се чувствам добре, не съм изморена или без енергия, но не ми се иска да продължи да пада още.

Смоуки дали да не направиш една консултация с хематолог? може и да си за вливки. Трябва да се видят доста неща, серумно желязо, б12, аз съм много боса там, ама според мен е хубаво да се види. Ти може да не го усещаш ама пълниш запасите на бебе които се изчерпват към 6я месец та  си е важно.
Благодаря, не е лоша идея това с хематолога. На мен само хемоглобин ми изследват, нищо друго не са ми пускали до моментаа.
Имаш ли хематолог който да препоръчаш, че аз пък съвсем не съм запозната.

Препоръчвам д-р Тончев - работи в МЦ Калчев и в Св.София!

# 738
  • София
  • Мнения: 1 718
За смучене за гърло или тантум верде или има едни в ДМ-а с джинджифил или лимон - напълно безвредни и доста ефикасни за начална ангина.
Кексче, ако ти си си работодател, можеш да си ги пускаш. Работодателят ги пуска.
Пусни ги всички по ел път и се обади да питаш дали са получени и кога ще ти ги изплатят.

# 739
  • София, България
  • Мнения: 3 589
НОВА ТЕМА

# 740
  • Мнения: 8 883
Момичета, някой повлиял ли се е положително от Малтофер фол? Оказа се, че нито билкова кръв, нито смарт хитът действат при мен и хемоглобинът ми вече е 92. Странното е, че се чувствам добре, не съм изморена или без енергия, но не ми се иска да продължи да пада още.

Смоуки дали да не направиш една консултация с хематолог? може и да си за вливки. Трябва да се видят доста неща, серумно желязо, б12, аз съм много боса там, ама според мен е хубаво да се види. Ти може да не го усещаш ама пълниш запасите на бебе които се изчерпват към 6я месец та  си е важно.
Благодаря, не е лоша идея това с хематолога. На мен само хемоглобин ми изследват, нищо друго не са ми пускали до моментаа.
Имаш ли хематолог който да препоръчаш, че аз пък съвсем не съм запозната.

Препоръчвам д-р Тончев - работи в МЦ Калчев и в Св.София!
Записах час при него в Св. София. Благодаря сърдечно!

Общи условия

Активация на акаунт