Коремът вече си личи, ДЕКЕМВРИйче в него спи. - ТЕМА 10 (2023)

  • 30 791
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 11 765
Не,бъркаш, Теди е със скъсената  шийка. Хоупчето имаше кървене заради хематом при плацентата. И понеже е ниска има притеснение лекаря че може да прокърви.

Боби приеха ли те вече за АБ?

# 46
  • Мнения: 362
И аз минах днес на фетална. Слава Богу всичко е на ред със бебето, 25цм и 390гр. във 22гс. Мога малку да си отдъхна и успокоя.

Питах във какво положение е зъщото аз все доле го осещам и много малко тук при пъпа. Тя ми каза че е малко като в седалищно положение. Главата му е горе при пъпа а надолу е като легнал диагонално. Па си мисля добре че аз съм за секцио и много няма можеби значение дали ще се завърти или не, а и знам че има още време.
Как е при вас коментирали ли сте това със АГ?

# 47
  • Мнения: 6 037
Боби приеха ли те вече за АБ?
Приеха ме, днес избутах втори ден. Остават още 3. Anguished
Като им гледам начина на работа в Надежда, разбирам защо не можеше да идвам само за вливките. Четири пъти на ден са и отделно вчера от приемането до 10 ч. днес бях на системи - Рингер Браун и Магнезий + нещо, което казаха че е отводнително.
Вчера погрешка /на една предполагам стажантка/ ми пуснаха и тонове. Blush

# 48
  • Мнения: 496
И моята бебка е още седалищно в 23 седмица. Аз искам нормално да си е раждането, ако не се завърти ще правя някакви упражнения, но силно се надявам да си застане в правилната позиция.

На всички момичета с тревоги и проблеми пожелавам всичко да мине и вие и бебчетата да сте добре ❤️

# 49
  • Мнения: 766
Шийката е добре за сега, не се налага серклаж. При мен проблема беше хематом и кървене, както каза Мацето. Трябваше да спра циклогеста в седмицата, която прокървих, но ми казаха да не го спирам и си продължавам още с него. Имам и менструални болки на моменти… абе постоянно треперене с две думи.

# 50
  • Мнения: 551
При мен на втората фетална казаха, че бебето е седалищно, в 24 седмица съм и се чудя до коя седмица има шанс да се обърне?

# 51
  • София
  • Мнения: 11 765
Боби още по добре че ти вливат кормагнезий, така ще се натрупа бързо и няма да има повод за притеснения!

M a r i a и при мен в 22ра беше седалищно, мисля че баткото чак след 28ма се обърна, та имаме време.

# 52
  • Мнения: 3
Добър ден, БГ майки на декемврийчета! Blush
Мога ли да отворя тема? People Eyes
Търся напоследък усилено комплекти за изписване, но нищо не ми харесва. Вие от къде се снабдихте с вашите?
Предпочитам да е с порт бебе, иска ми се също да е в жълт цвят!
 (Би могло без порт, има от къде да се поръча отделно)
#самонеиврозово
#newbornbabygirl
#babysets
#babyclothes
Благодаря предварително!

# 53
  • София
  • Мнения: 11 765
Май доста сме се ориентирали към комплектите за изписване на Angel baby

# 54
  • Мнения: 8 883
Всеки ден тук научавам нещо ново Bowtie Сега пък комплект за изписване. Каква е разликата му с останалите дрешки?

# 55
  • София
  • Мнения: 11 765
Всеки ден тук научавам нещо ново Bowtie Сега пък комплект за изписване. Каква е разликата му с останалите дрешки?

Че си има всичко Simple Smile. А и аз лично е едно от малките неща които си запазих за спомен от баткото, заедно с дрешките от кръщенето. Иначе можеш и да си сглобиш сама нещо, не е нужно да е комплект, повечето са с много излишни неща. Нашия беше много хубав, на Mothercare, ама я няма тази марка вече. Сега съм харесала тези на Angel baby.

# 56
  • Мнения: 8 883
Всеки ден тук научавам нещо ново Bowtie Сега пък комплект за изписване. Каква е разликата му с останалите дрешки?

Че си има всичко Simple Smile. А и аз лично е едно от малките неща които си запазих за спомен от баткото, заедно с дрешките от кръщенето. Иначе можеш и да си сглобиш сама нещо, не е нужно да е комплект, повечето са с много излишни неща. Нашия беше много хубав, на Mothercare, ама я няма тази марка вече. Сега съм харесала тези на Angel baby.
Благодаря за разяснението, Маце, ще се образовам по темата Innocent

# 57
  • Мнения: 311
Скоро гледах един онлайн семинар, в който казаха, че бебето може да се обърне и в 36 г.с. ...интересното е, че както от седалищно в главично може да се обърне и наопаки ...така че Божа работа!
Има разни упражнение за правилно обръщане, но нито смея да казвам какви, нито кога могат да се правят ...попитайте АГ-то

Ми Маце почвам да гледам сега Ейнджъл бейби ....... и аз искам жълто или ментово зелен #ненарозовото

# 58
  • Мнения: 8 883
А какво трябва да си подготви жената при постъпване за раждане - навсякъде гледам различни списъци, някои кратки, други километрични. Може ли да споделите от личен опит кои са най-нужните неща без които не може?

# 59
  • София
  • Мнения: 11 765
Много зависи къде ще раждаш. В Щерев бях подготвила основните неща, ама не стигнах даже и четката за зъби да си извадя, че ми дадоха от там. Ползвах само гумени чехли за баня ( че дават те такива хотелски), и еднократно бельо. Всичко, от до, се даваше от болницата. Като наближи ще сравним списъците да видим Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт