Спам тема(Детски, не вдетинен Спам!) - от 01.06. до 30.06.23г.

  • 9 941
  • 211
  •   1
Отговори
# 30
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
венера в лъв, луната в стрелец а слънцето в близнаци - закиннаме го деца Simple Smile
А къде е ретроградния Меркурий?

# 31
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
С такъв хороскоп от понеделник сутрин май цялата седмица шсе намеркурчим

# 32
  • София
  • Мнения: 18 703
И ягодова Луна. 😎

# 33
  • Мнения: 15 317
Давайте го малко по оптимистично и позитивно. Никакви намеркурчвания, забранявам!!!, само слънце и усмивки.

И Добро утро!
С пожелание за успешна седмица. Grinning
Пп М, да, и ягодова луна, но не по филма. Wink

# 34
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
Идва и метеорит насам, нали?

# 35
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
М, освен да пием по едно Rolling Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 18 703
Ягодово дайкири.

# 37
  • Мнения: 6 383
Метеоритът да е малък и да е от свръхпроводници, та да моем да го изтъргуваме и изпием. Joy

Мм, как сте се разписали. И снимки на дом. любимци ... начи, ного въ обичам, ногу! Grinning

Ден ви ден!
Ку знайти како закусвам ... фафли. От Задушницата. Хем мий фкусно, хем мий гузно. Ох!

У петъкът сменях гардеробите, ама сичките. Пера вече 3-та пералня и още има. 3 торби с дрехи отделих за махане.

Фчера фучах. Щото не можах да нахраня едни котета. Зарад хора. После на сичкото нямане на коли на 1 улица /буквално, щото е неделя/ ни моа съ размина с една кола. Сиктирдох я, барабар с шофьора. След 10-на минути едно 7 годишно щеше да ме блъсне с кулуло. Еее! Заминах към Лидл яхнала метлата. Мина ми бе, ама ... към вечерта. И се си викам - нема се ядосвам. Нема, нема, ама къде е справедливостта, а, висша сило? Ама, ха! /А синът като беше малък тоз израз го казваше така: Аа, муха! Joy/

# 38
  • Мнения: 17 616
Ако си добър, усмихнат, позитивен, болшинството дори пряко силите си, ти отвръща със същото. Wink

такали

# 39
  • Мнения: 11 338
Опааааа здравО!
Снощи имахме гости...мн рИкия и бира се изля.....
Казах ли ви, че си купих робот за почистване на джамове. Чудна работа върши, тоз месец има в един сайт -50 лв. на всички модели та намазах.
Сутринта ходих за охльови, събрах. Ще правя ориз в охльови Simple Smile
Утре ще ходим в Пловдив за нещо което утре ще ви кажа ако стане Simple Smile Heart

# 40
  • Мнения: 18 300
Добро утро!

# 41
# 42
  • Мнения: 6 383
Рейче, Рейче, у Пловдивъ ли си? Grinning

Ся съм работна, а сутринта чистих дома. И се подготвям за багера в четвъртък ... махам цветята. Ми нема кък.

# 43
  • Мнения: 11 338
Запознайте се с моята Берга! Взех я от Пловдив! Heart Обожавам я!

# 44
  • Мнения: 18 300
Ооо... честито! Разкошна е! Blush

Общи условия

Активация на акаунт