Спам тема(Детски, не вдетинен Спам!) - от 01.06. до 30.06.23г.

  • 9 942
  • 211
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 317
Добре Дошли в Новата тема, Спам другарчета!

Детство мое, реално и вълшебно:

Пазете детето в себе си, но не се вдетинявайте!


И нали си знаете, деца или възрастни, щом сте спамаджии за вас Спама! е задължителен и за неписане няма извинителен!
Линк към стария Спам!

# 1
  • Мнения: 6 383
Браво, Джасте, браво!
Много тъ обичам, да знаеш. Така хубаво се грижиш за нас ... благодарско! Kissing Heart

Е, да, Рейче, разбираемо. Да ни пратиш снимки оттам. И твои. И на вазата. Grinning

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 18 703
Дзак, благодаря Джаст, чудна.

# 4
  • Мнения: 11 338
Благодаря, Джасте! Kissing Heart

Аз пиеМ бира в Трявна.
Времето е тегаво.

# 5
  • На Марс
  • Мнения: 8 714

Аз пиеМ бира в Трявна.


куга шса биеМ в Трявна Simple Smile

# 6
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Слязох от телепорта, дръпнах едно винце към лазанята, дремнах и сега се залавям за работа, докато ми пеят славейчета. Чак ще взема да си завидя Sunglasses

# 7
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
Дзак, благодаря Джаст, чудна.
Здравейте, госпожа!

# 8
  • Мнения: 9 822
Джасте Hug
Толкова неща си напазарувах, че едва се влача към вкъщи. Май ще седна за бира и вечеря някъде попът. Тук е лято от едно две седмици - жега, слънце и вятър. Малко като на морето се чувствам  Grinning

# 9
# 10
  • Мнения: 15 317
Къде сте, бе?! Нова тема ви пуснах, вас никакви ви няма! Ще се глобяваме, 'начи.
Аааа!!!
Пп Ние днес ходихме на гробищата, нали вчера беше задушница, но то е било лудница, затова днес. Поплаках си, "поговорих" си наум с мама и татко, казах им колко ги обичам и ми липсват, извиних им се(от сърце и душа) за грешките, които съм допуснала спрямо тях и... не, че ми олекна, но когато му дойде времето ще мога да си поговоря с тях наволя и отново да сме заедно. Не сега, но когато е писано.
Срещнах една позната, клиентка, подадох, минахме през Метро, бедния народ пазарува на едро (за магазини предполагам), аз минах с олио и т. хартия. Румънци, украинци, правят оборот.
Прегреших с бланширани картофки, тънки, хрупкави, златисти, чудни. Поръсих със сол и сушен риган. Ммм, вкусно.
Пп Джастев гледа Формула1, скукааа.

Последна редакция: нд, 04 юни 2023, 17:09 от Джаста Праста

# 11
  • Мнения: 35 968
излъчвам омраза и себеомраза на цунами вълни
т. е. чистя

# 12
  • Мнения: 15 317
Бубе, недей.
Тези дни ти отворих работа, а не трябваше. Никому не беше нужно. Най малко на мен. И съжалявам.
Толкова ме е яд, когато се отдам на оная "лоша страна", която ме прави друга, различна, не мене. Не искам.
Не се ядосвай. Обичай. Трудно е, но се получава. Всъщност хората не са толкова лоши, просто са настроени, защото очакват лошотия. Ако си добър, усмихнат, позитивен, болшинството дори пряко силите си, ти отвръща със същото. Wink

# 13
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Бря!


Минахме през автомивката, сега е ред да се сборим с кучето. На моменти ми иде да взема един крем депилатоар и да омажа рошльо. Ама днес е Денят, машинката и ножицата са приготвени. Първо обаче ще се наградя с един сладолед, че специално заради това купих чаши. Grinning

# 14
  • Мнения: 15 317
Това първото, дето Ян го е постнала, НЕ Е ВЯРНО!!! Joy Пп А, чекай, имало изключения, висшистите не ги ловяло правилото. Joy Дайте бъчвата насам. Joy
За другото - стригане на домашно животно, Джастев има грижата. Joy Тоя човек си е объркал професията. Идеален колорист на женки е (и пестелив) и стригач на животинки, в нашия частен случай - на котки, в още по частен случай - на Мая.

Общи условия

Активация на акаунт