Спам тема(Детски, не вдетинен Спам!) - от 01.06. до 30.06.23г.

  • 9 939
  • 211
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 515
Джаста, дай я тая Мая да я видим. Какво си я държиш само за себе си Joy
Формула едно и е формула вчера гледа мъжа ми. Днес сме на баскетбол, голяма скука Grinning
Ходихме с мама да берем череши от градините на леля. То като няма слънце и те още не са готови. Абе успях да си набера 1/5 кофа. Заваля ни дъжд, прибрах се като мис мокра фланелка. Joy

Ядосах се много на роднини. Племениците на баба пуснали жалба в пожарната за комина, който е общ за къщата, нали. Искат да се махне, бил опасен. А комина е ремонтиран и доколкото знам не е забранено със закон да имаш такъв и да го ползваш.

# 16
  • Мнения: 15 317
Ма, Мини, давам веднага, скорошна и нефотошопната Joy:

Една шепа козина и две шепи любов. Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 35 968
джасте, при мен позитивизъм и прахосмукачка не могат да съществуват в едно изречение

само като гледам мая, и ми става топло Grinning

# 18
  • Мнения: 4 515
Много красив губер е таз Мая. Искам да я нагушкам и нацелувам. Heart

# 19
  • Мнения: 35 968
освен това коткоформатното добиче на съседите е курдисано на балкона, лае цял следобяд и вече много ме дразни

# 20
  • Мнения: 15 317
Топло е Бубе, топло. Joy
Джастев ще си влиза в ролята на"стригач". Пари мога да изкарвам от козината маешка. Мисля го. Sunglasses
Пп Мини, тя не обича гушкането, но разположена на диван, може да си я мачкаш, докато не избяга. Joy

# 21
  • Мнения: 9 822
И аз чистих, и прозорци мих даже. Ама трябваше да се накажа, защото ходих на фермерски пазар с неща от Южна Франция и си тръгнах с два гердана и една гривна, пъпеш, череши, сапуни, маслини, чиризо и нещо като калцоне Blush
Мая Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 15 317
Норе, а зетьовете?!
Много се радвам за теб, целувки и гушки. Бъди жива, здрава и успешна. Ще бъде!!! Heart

# 23
  • Мнения: 9 822
Мерси, Джасте Hug взех да посвиквам, та дано ти се сбъднат пожеланията Heart
Зетьовете се лигавчат - първо не ядяха мокра храна и се тъпчеха със суха. Смених сухата, сега не я ядат и ядат само мокра и лакомства. Такива бутчета са отпрали, че са размер 2-3 Маи, а не спират да мрънкат Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 4 515
Норче, според мен Джаста искаше снимки на зетьовете. Joy

# 25
  • Мнения: 15 317
Ох, душички. Спретни им една фотосесия за мен. Обожавам ги. Heart
Пп М, да, Мини ме разгада. По тоя повод, искам снимки и на граф Блекула. Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 9 822
Отзовавам се, ама спяха и не им хареса да ги притеснявам, та са малко сърдити
Скрит текст:

Ей ги по-хубави от през седмицата
Скрит текст:

# 27
  • Мнения: 4 515
Ей го на граф Блекула. Joy






# 28
  • Мнения: 15 317
Ох, красавци. Най любимите ми. Heart
Пп Графа Wink е пре-кра-сен. Обичам го. Heart Виж как е застанал на едната снимка, готов за коронясване.
Пп Ако липсвам, значи гледам тик-тока. Чудни работи има там. Отсяваш и си ти.
En joy, народе. Hug

Последна редакция: нд, 04 юни 2023, 19:07 от Джаста Праста

# 29
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
венера в лъв, луната в стрелец а слънцето в близнаци - закиннаме го деца Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт