Спам тема(Детски, не вдетинен Спам!) - от 01.06. до 30.06.23г.

  • 9 943
  • 211
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 616
изглежда тъжно какво му направи

# 46
  • София
  • Мнения: 2 034
Реа, добре дошла да е Берга! Много радост да ви носи!
Как понесе пътуването?

# 47
  • Мнения: 11 338
Пътя беше кратък, от Пловдив до Трявна, утре ще продължим до Варна.
Иначе през цялото вр беше в мен и ме повърна 3 пъти Simple Smile.

# 48
  • София
  • Мнения: 2 034
И нашето куче е така и затова вече преди пътуване не му давам да яде. Последните пъти нямаше инциденти.

# 49
  • Мнения: 11 338
Така мисля и аз да направя. Глад утре цял ден! Simple Smile

# 50
  • Мнения: 15 317
Рейче, Честита да ти е Берга. Прекрасна е. Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 4 515
Честита Бергамо, Рейче! Много любов да си носите взаимно.

Ина, тук ли си? Дай знак, за да мога да ти кача снимки.

# 52
  • Мнения: 11 338
Мини, мислих като минаваме покрай Стара Загора да ти звънна да пием кафе на отиване, но решихме през прохода Шипка да минем за Пловдив и това беше огромна грешка. На няколко места бяха затворили идиотски пътя....та сумаси часове направихме до Пловдив, на връщане минахме покрай Стара Загора, но с бебето куче и просто исках да стигнем възможно най бързо Grinning

# 53
  • Мнения: 4 515
Ех, Рейче, другия път да се обадиш за кафенце.

# 54
  • Мнения: 9 822
Много сладка, ама как така ще я кръстиш? Много строго име за такова миловидно. Не че Адолф и Бенито са нежни имена де, ама Тея катили не заслужават повече Joy

# 55
  • Мнения: 11 338
Норче, като звънях на предишните собственици за инфо и т.н. казаха някакви име, оказа се, че са ми казали Брега, аз обаче съм разбрала Берга. У дома свикнахме, че ще си имаме Берга и така реших да се казва. Предишните собственици са написали с молив в паспорта името й, така ,че ще го коригирам лекинко. Името на немски е планина, а на италиански Бергамо е градът на хълма Simple Smile)) готино е! Няма да го сменям!

Пънчи, твоя Биро има конкуренция в ушаците!

# 56
  • Мнения: 9 822
Ох като каза Биро, другата седмица четвъртък 15-ти съм се разбрала с Дайс и Пънчи да попием, та който друг е наличен да вземе да се отчете! Подаръци няма, ще черпя евтина бг бира Joy

# 57
  • Мнения: 11 338
Завиждам

# 58
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Ох като каза Биро, другата седмица четвъртък 15-ти съм се разбрала с Дайс и Пънчи да попием, та който друг е наличен да вземе да се отчете! Подаръци няма, ще черпя евтина бг бира Joy
А с мен не си се, а? Ще видиш ти!

# 59
  • Мнения: 9 822
Е нали за това пускам публично обявление, как без теб??

Общи условия

Активация на акаунт