Спам тема(Детски, не вдетинен Спам!) - от 01.06. до 30.06.23г.

  • 9 968
  • 211
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 366
Добре Дошли в Новата тема, Спам другарчета!

Детство мое, реално и вълшебно:

Пазете детето в себе си, но не се вдетинявайте!


И нали си знаете, деца или възрастни, щом сте спамаджии за вас Спама! е задължителен и за неписане няма извинителен!
Линк към стария Спам!

# 1
  • Мнения: 6 403
Браво, Джасте, браво!
Много тъ обичам, да знаеш. Така хубаво се грижиш за нас ... благодарско! Kissing Heart

Е, да, Рейче, разбираемо. Да ни пратиш снимки оттам. И твои. И на вазата. Grinning

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 18 730
Дзак, благодаря Джаст, чудна.

# 4
  • Мнения: 11 394
Благодаря, Джасте! Kissing Heart

Аз пиеМ бира в Трявна.
Времето е тегаво.

# 5
  • На Марс
  • Мнения: 8 718

Аз пиеМ бира в Трявна.


куга шса биеМ в Трявна Simple Smile

# 6
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Слязох от телепорта, дръпнах едно винце към лазанята, дремнах и сега се залавям за работа, докато ми пеят славейчета. Чак ще взема да си завидя Sunglasses

# 7
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 055
Дзак, благодаря Джаст, чудна.
Здравейте, госпожа!

# 8
  • Мнения: 9 859
Джасте Hug
Толкова неща си напазарувах, че едва се влача към вкъщи. Май ще седна за бира и вечеря някъде попът. Тук е лято от едно две седмици - жега, слънце и вятър. Малко като на морето се чувствам  Grinning

# 9
# 10
  • Мнения: 15 366
Къде сте, бе?! Нова тема ви пуснах, вас никакви ви няма! Ще се глобяваме, 'начи.
Аааа!!!
Пп Ние днес ходихме на гробищата, нали вчера беше задушница, но то е било лудница, затова днес. Поплаках си, "поговорих" си наум с мама и татко, казах им колко ги обичам и ми липсват, извиних им се(от сърце и душа) за грешките, които съм допуснала спрямо тях и... не, че ми олекна, но когато му дойде времето ще мога да си поговоря с тях наволя и отново да сме заедно. Не сега, но когато е писано.
Срещнах една позната, клиентка, подадох, минахме през Метро, бедния народ пазарува на едро (за магазини предполагам), аз минах с олио и т. хартия. Румънци, украинци, правят оборот.
Прегреших с бланширани картофки, тънки, хрупкави, златисти, чудни. Поръсих със сол и сушен риган. Ммм, вкусно.
Пп Джастев гледа Формула1, скукааа.

Последна редакция: нд, 04 юни 2023, 17:09 от Джаста Праста

# 11
  • Мнения: 36 032
излъчвам омраза и себеомраза на цунами вълни
т. е. чистя

# 12
  • Мнения: 15 366
Бубе, недей.
Тези дни ти отворих работа, а не трябваше. Никому не беше нужно. Най малко на мен. И съжалявам.
Толкова ме е яд, когато се отдам на оная "лоша страна", която ме прави друга, различна, не мене. Не искам.
Не се ядосвай. Обичай. Трудно е, но се получава. Всъщност хората не са толкова лоши, просто са настроени, защото очакват лошотия. Ако си добър, усмихнат, позитивен, болшинството дори пряко силите си, ти отвръща със същото. Wink

# 13
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 867
Бря!


Минахме през автомивката, сега е ред да се сборим с кучето. На моменти ми иде да взема един крем депилатоар и да омажа рошльо. Ама днес е Денят, машинката и ножицата са приготвени. Първо обаче ще се наградя с един сладолед, че специално заради това купих чаши. Grinning

# 14
  • Мнения: 15 366
Това първото, дето Ян го е постнала, НЕ Е ВЯРНО!!! Joy Пп А, чекай, имало изключения, висшистите не ги ловяло правилото. Joy Дайте бъчвата насам. Joy
За другото - стригане на домашно животно, Джастев има грижата. Joy Тоя човек си е объркал професията. Идеален колорист на женки е (и пестелив) и стригач на животинки, в нашия частен случай - на котки, в още по частен случай - на Мая.

# 15
  • Мнения: 4 570
Джаста, дай я тая Мая да я видим. Какво си я държиш само за себе си Joy
Формула едно и е формула вчера гледа мъжа ми. Днес сме на баскетбол, голяма скука Grinning
Ходихме с мама да берем череши от градините на леля. То като няма слънце и те още не са готови. Абе успях да си набера 1/5 кофа. Заваля ни дъжд, прибрах се като мис мокра фланелка. Joy

Ядосах се много на роднини. Племениците на баба пуснали жалба в пожарната за комина, който е общ за къщата, нали. Искат да се махне, бил опасен. А комина е ремонтиран и доколкото знам не е забранено със закон да имаш такъв и да го ползваш.

# 16
  • Мнения: 15 366
Ма, Мини, давам веднага, скорошна и нефотошопната Joy:

Една шепа козина и две шепи любов. Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 36 032
джасте, при мен позитивизъм и прахосмукачка не могат да съществуват в едно изречение

само като гледам мая, и ми става топло Grinning

# 18
  • Мнения: 4 570
Много красив губер е таз Мая. Искам да я нагушкам и нацелувам. Heart

# 19
  • Мнения: 36 032
освен това коткоформатното добиче на съседите е курдисано на балкона, лае цял следобяд и вече много ме дразни

# 20
  • Мнения: 15 366
Топло е Бубе, топло. Joy
Джастев ще си влиза в ролята на"стригач". Пари мога да изкарвам от козината маешка. Мисля го. Sunglasses
Пп Мини, тя не обича гушкането, но разположена на диван, може да си я мачкаш, докато не избяга. Joy

# 21
  • Мнения: 9 859
И аз чистих, и прозорци мих даже. Ама трябваше да се накажа, защото ходих на фермерски пазар с неща от Южна Франция и си тръгнах с два гердана и една гривна, пъпеш, череши, сапуни, маслини, чиризо и нещо като калцоне Blush
Мая Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 15 366
Норе, а зетьовете?!
Много се радвам за теб, целувки и гушки. Бъди жива, здрава и успешна. Ще бъде!!! Heart

# 23
  • Мнения: 9 859
Мерси, Джасте Hug взех да посвиквам, та дано ти се сбъднат пожеланията Heart
Зетьовете се лигавчат - първо не ядяха мокра храна и се тъпчеха със суха. Смених сухата, сега не я ядат и ядат само мокра и лакомства. Такива бутчета са отпрали, че са размер 2-3 Маи, а не спират да мрънкат Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 4 570
Норче, според мен Джаста искаше снимки на зетьовете. Joy

# 25
  • Мнения: 15 366
Ох, душички. Спретни им една фотосесия за мен. Обожавам ги. Heart
Пп М, да, Мини ме разгада. По тоя повод, искам снимки и на граф Блекула. Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 9 859
Отзовавам се, ама спяха и не им хареса да ги притеснявам, та са малко сърдити
Скрит текст:

Ей ги по-хубави от през седмицата
Скрит текст:

# 27
  • Мнения: 4 570
Ей го на граф Блекула. Joy






# 28
  • Мнения: 15 366
Ох, красавци. Най любимите ми. Heart
Пп Графа Wink е пре-кра-сен. Обичам го. Heart Виж как е застанал на едната снимка, готов за коронясване.
Пп Ако липсвам, значи гледам тик-тока. Чудни работи има там. Отсяваш и си ти.
En joy, народе. Hug

Последна редакция: нд, 04 юни 2023, 19:07 от Джаста Праста

# 29
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
венера в лъв, луната в стрелец а слънцето в близнаци - закиннаме го деца Simple Smile

# 30
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 055
венера в лъв, луната в стрелец а слънцето в близнаци - закиннаме го деца Simple Smile
А къде е ретроградния Меркурий?

# 31
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
С такъв хороскоп от понеделник сутрин май цялата седмица шсе намеркурчим

# 32
  • София
  • Мнения: 18 730
И ягодова Луна. 😎

# 33
  • Мнения: 15 366
Давайте го малко по оптимистично и позитивно. Никакви намеркурчвания, забранявам!!!, само слънце и усмивки.

И Добро утро!
С пожелание за успешна седмица. Grinning
Пп М, да, и ягодова луна, но не по филма. Wink

# 34
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 055
Идва и метеорит насам, нали?

# 35
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
М, освен да пием по едно Rolling Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 18 730
Ягодово дайкири.

# 37
  • Мнения: 6 403
Метеоритът да е малък и да е от свръхпроводници, та да моем да го изтъргуваме и изпием. Joy

Мм, как сте се разписали. И снимки на дом. любимци ... начи, ного въ обичам, ногу! Grinning

Ден ви ден!
Ку знайти како закусвам ... фафли. От Задушницата. Хем мий фкусно, хем мий гузно. Ох!

У петъкът сменях гардеробите, ама сичките. Пера вече 3-та пералня и още има. 3 торби с дрехи отделих за махане.

Фчера фучах. Щото не можах да нахраня едни котета. Зарад хора. После на сичкото нямане на коли на 1 улица /буквално, щото е неделя/ ни моа съ размина с една кола. Сиктирдох я, барабар с шофьора. След 10-на минути едно 7 годишно щеше да ме блъсне с кулуло. Еее! Заминах към Лидл яхнала метлата. Мина ми бе, ама ... към вечерта. И се си викам - нема се ядосвам. Нема, нема, ама къде е справедливостта, а, висша сило? Ама, ха! /А синът като беше малък тоз израз го казваше така: Аа, муха! Joy/

# 38
  • Мнения: 17 631
Ако си добър, усмихнат, позитивен, болшинството дори пряко силите си, ти отвръща със същото. Wink

такали

# 39
  • Мнения: 11 394
Опааааа здравО!
Снощи имахме гости...мн рИкия и бира се изля.....
Казах ли ви, че си купих робот за почистване на джамове. Чудна работа върши, тоз месец има в един сайт -50 лв. на всички модели та намазах.
Сутринта ходих за охльови, събрах. Ще правя ориз в охльови Simple Smile
Утре ще ходим в Пловдив за нещо което утре ще ви кажа ако стане Simple Smile Heart

# 40
  • Мнения: 18 331
Добро утро!

# 41
# 42
  • Мнения: 6 403
Рейче, Рейче, у Пловдивъ ли си? Grinning

Ся съм работна, а сутринта чистих дома. И се подготвям за багера в четвъртък ... махам цветята. Ми нема кък.

# 43
  • Мнения: 11 394
Запознайте се с моята Берга! Взех я от Пловдив! Heart Обожавам я!

# 44
  • Мнения: 18 331
Ооо... честито! Разкошна е! Blush

# 45
  • Мнения: 17 631
изглежда тъжно какво му направи

# 46
  • София
  • Мнения: 2 071
Реа, добре дошла да е Берга! Много радост да ви носи!
Как понесе пътуването?

# 47
  • Мнения: 11 394
Пътя беше кратък, от Пловдив до Трявна, утре ще продължим до Варна.
Иначе през цялото вр беше в мен и ме повърна 3 пъти Simple Smile.

# 48
  • София
  • Мнения: 2 071
И нашето куче е така и затова вече преди пътуване не му давам да яде. Последните пъти нямаше инциденти.

# 49
  • Мнения: 11 394
Така мисля и аз да направя. Глад утре цял ден! Simple Smile

# 50
  • Мнения: 15 366
Рейче, Честита да ти е Берга. Прекрасна е. Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 4 570
Честита Бергамо, Рейче! Много любов да си носите взаимно.

Ина, тук ли си? Дай знак, за да мога да ти кача снимки.

# 52
  • Мнения: 11 394
Мини, мислих като минаваме покрай Стара Загора да ти звънна да пием кафе на отиване, но решихме през прохода Шипка да минем за Пловдив и това беше огромна грешка. На няколко места бяха затворили идиотски пътя....та сумаси часове направихме до Пловдив, на връщане минахме покрай Стара Загора, но с бебето куче и просто исках да стигнем възможно най бързо Grinning

# 53
  • Мнения: 4 570
Ех, Рейче, другия път да се обадиш за кафенце.

# 54
  • Мнения: 9 859
Много сладка, ама как така ще я кръстиш? Много строго име за такова миловидно. Не че Адолф и Бенито са нежни имена де, ама Тея катили не заслужават повече Joy

# 55
  • Мнения: 11 394
Норче, като звънях на предишните собственици за инфо и т.н. казаха някакви име, оказа се, че са ми казали Брега, аз обаче съм разбрала Берга. У дома свикнахме, че ще си имаме Берга и така реших да се казва. Предишните собственици са написали с молив в паспорта името й, така ,че ще го коригирам лекинко. Името на немски е планина, а на италиански Бергамо е градът на хълма Simple Smile)) готино е! Няма да го сменям!

Пънчи, твоя Биро има конкуренция в ушаците!

# 56
  • Мнения: 9 859
Ох като каза Биро, другата седмица четвъртък 15-ти съм се разбрала с Дайс и Пънчи да попием, та който друг е наличен да вземе да се отчете! Подаръци няма, ще черпя евтина бг бира Joy

# 57
  • Мнения: 11 394
Завиждам

# 58
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Ох като каза Биро, другата седмица четвъртък 15-ти съм се разбрала с Дайс и Пънчи да попием, та който друг е наличен да вземе да се отчете! Подаръци няма, ще черпя евтина бг бира Joy
А с мен не си се, а? Ще видиш ти!

# 59
  • Мнения: 9 859
Е нали за това пускам публично обявление, как без теб??

# 60
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
Подаръци няма, ще черпя евтина бг бира Joy

а евтина, още не емигриарала ша почва номера  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 6 403
И аз завиждам, ама ко да се праи ... де да имаше телепорт. Grinning

Честито, Рейче! Много да ви радва Берга. Мен ми харесва името. Колко е голяма, т.е. малка? Grinning

Мини, люля ме фчера, люля. Grinning После съм била у градината - мъкнах и откопавах цветя. Багерът сигур копае вече.
На линия съм до към 14 часа. Посли ши одим да чистим.

# 62
  • Мнения: 11 394
Берга е на почти 3 месеца! Бебе и половина. Вече се окопити и почнаха беличките!

# 63
  • Мнения: 17 631
почнала беличкото. а само осми клас

# 64
  • Мнения: 4 570
Инче, испешъли фор ю, малко животинки от зоопарка във Виена Joy

Скрит текст:












Последна редакция: чт, 08 юни 2023, 13:57 от Minnie.Mouse

# 65
  • Мнения: 6 403
Е, направо съм късметлийка, уцелих. Grinning Хубава Мини и хубави животни. Grinning Ама таман си викам, я да надникна, може пък Мини да ме е прочела и  ... да. Kissing Heart

# 66
  • Мнения: 9 859
Това ми е вторият любим зоопарк Heart Eyes

# 67
  • София
  • Мнения: 2 071
noragami, кой е първия?

# 68
  • Мнения: 9 859
Амстердам. По-малък е и е по-подходящ за еднодневна разходка. Няма панди, но има много пингвини, и е някак си по-уютен. Към него има и музей на микробите, който е много готин.
Сега съм се наточила на Pairi Daisa и Антверпен зоо.

# 69
  • Мнения: 4 570
То и тук има пингвини Joy

# 70
  • Мнения: 9 859
Знам, Мини, ама се виждат отдалече, а в Амстердам има пейка отпред да седнеш и да си зяпаш колкото искаш. Даже единия път хванахме гледачът им как сяда на едно столче , пингвините се редят на опашка и той им пъха един по един по цяла риба в гърлото. Много бяха смешни. После се навиваха един друг да влязат във водата, докато един не се подхлъзна и цопна и изведнъж всички се престрашиха Joy един вид по е мъничък, по-малко хора има и макар и да са по-малко видовете животни, по-детайлно можеш да ги наблюдаваш

# 71
  • София
  • Мнения: 2 071
И в Мюнхен са наблизо.

# 72
  • Мнения: 4 570
Как отдалеч? Много отблизо си се виждаха пингвините, според мен. Не видях дали има пейки, май не, но прав можеше да стоиш до тях и да ги здрависаш, единия вид. Другите бяха затворени, но пак си се виждаха.
Най-много ми хареса да наблюдавам пингвините в Океанариума в Лисабон.

# 73
  • Мнения: 9 859
Оф, Мини, нали и аз съм била там, далече е сравнение с другия зоопарк, не че е далеч попринцип, що ме вкарваш в спорове ? Joy Във Виена най-харесах аквариума на бялата мечка и бебетата панди, големи скици, имам сигурно 500 снимки.

# 74
  • София
  • Мнения: 18 730
Аз пък жирафите, любими са ми.
И кобрите де.

# 75
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Оф, Мини, нали и аз съм била там, далече е сравнение с другия зоопарк, не че е далеч попринцип, що ме вкарваш в спорове ? Joy Във Виена най-харесах аквариума на бялата мечка и бебетата панди, големи скици, имам сигурно 500 снимки.
фламингите и коалата!

# 76
  • Мнения: 9 859
Змии, гущери и паяци също харесвам, ама защото са ми красиви, не интересни като поведение на такова кратко зоо посещение.
Най-искам да отида в wild park-a на остров Джърси, основан от Джералд Даръл и уж няма клетки, а само спасени животни щъкат напред назад.

О, Исе, коалата е много скучна, 5 пъти се връщах, то не помръдва Grinning

# 77
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Да де, като истинска плюшена играчка.

# 78
  • Мнения: 15 366
Аз един единствен път ходих в зоологическата градина в Ловеч, едно време беше много богата и атрактивна, но аз не я оцених. Бях малка, а жирафа голям, според моите критерии, той висок, оградката ниска и като търтих да бягам, мечка гризли да беше, щеше гладна да остане. Тате ми не можа да свари да ме догони, та ме намери на входа. Joy
Пп С една дума - не обичам зоопарковете.
Като малка - от страх, като голяма - от съжаление. Кому е нужно това затваряне на животни?! Кофти условия, лош живот. Гадни хора.

# 79
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Той и виенският е точно като ловешкия Wink

# 80
  • Мнения: 9 859
Джасте, сега не е като едно време, в смисъл че повечето животни са спасени (контрабанда, болни и пр.) и разнообразието в зоопарковете е по обменни програми. Иначе нашите наистина са тегави, ама специално този във Виена, там са в едни огромни заграждения и гори, няма бетон и решетки

Последна редакция: чт, 08 юни 2023, 23:32 от noragami

# 81
  • Мнения: 11 394
Аз са прибрах най сетне! Бебето куче повръща, беше като умряло в колата. Мислих, че ще умре...оф слава богу вече сме си у дома и то изглежда все едно никога не му е било лошо. Понеже мн късно се прибрахме ще спи в стаята на дъщеря ми, пък утре ще го пробваме в двора......
Ай лека нощ от мен!

# 82
  • Мнения: 4 570
Къде казах, че не си била там. За мен по-близо от това, което са в момента е да влезеш и да ги прегърнеш.

# 83
  • Мнения: 9 859
Какво значение има кое за теб е по-близо, като ти казвам че в Амстердам е по-близо? Освен да го планирате като дестинация за да се убедиш Blush

# 84
  • Мнения: 4 570
Не коментирам кое е по-близо, а че във Виена за мен са достатъчно близо. Можехме да се хванем за ръчички.

# 85
  • Мнения: 11 394
Добро утро в петък.
Днес съм на бачкане.
Приятен ден!

# 86
  • Мнения: 6 403
Как изкара нощта Берга, Рейче? Grinning

На Мини и Норчето скоро ще им идва, личи си. Joy Па и то Мини беше скорпионче ли? А Норчето близнакът обича да спори. Joy Цалуфки и на двете ви!

Заровихме цистерната у градината. А от цветята остана много малка част. Полях я фчера малко, че каквото измъкнах да го засея пак. Фчера поизравнявахме градината след багера. А колко камъни има ... че и големи. Бее, пиши го 2 дни се праим на златотърсачи, на гърнета. Joy

# 87
  • Мнения: 17 631
сички скорпьони са злетаци. митъ не е развенчан

# 88
  • Мнения: 11 394
Инче, Берга беше при дъщеря ми в стаята, спала е в леглото й като пънове Simple Smile

Времето е чудесно тук.

# 89
  • София
  • Мнения: 2 071
И аз съм на работа днес. Заведох кучето на фризьор. Да видим как ще го офъкат този път.

# 90
  • Мнения: 11 394
Ти какво куче имаш и чакам снимки преди и след фризьора.

# 91
  • София
  • Мнения: 2 071
Непременно ще го снимам. Само да не ми се сърди много, че не обича особено стилистите.  Йорки е нашето. На 9 месеца е.

# 92
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 867
Така, така, спамърите-кучкари вече сме мнозинство Wink.
Обаче да ме извиняваш, Реа, първенството за ушаци го държи нашия рошльо. Simple Smile
Видях я Берга, да ви е честит новия член на фамилията. Колко голяма се очаква да стане?

# 93
  • Мнения: 4 570
Как изкара нощта Берга, Рейче? Grinning

На Мини и Норчето скоро ще им идва, личи си. Joy Па и то Мини беше скорпионче ли? А Норчето близнакът обича да спори. Joy Цалуфки и на двете ви!


Цикълът ми няма нищо общо. Отказвам мнението ми за това кое колко е близко, да бъде дискредитирано с думите "какво значение имало", обаче мнението на този, който го казва има значение.

Холдъне, прекаляваш! И аз не те харесвам, но не си позволявам да те обиждам.

# 94
  • Мнения: 18 331
Той го каза самосъжалително. Че незаслужено обвиняват в това Скорпионите.

# 95
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Ааа, помислих, че съм объркала темата Rolling Eyes

Холдънът сее либов навсякъде, къде свари

# 96
  • Мнения: 6 403
Холдънът е пиперливият език на темата, понявгаш. Ама един стига.
Grinning

# 97
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
първенството за ушаци го държи нашия рошльо. Simple Smile

кви таш.ци къв рошльо ...

# 98
  • Мнения: 9 859
Не, Мини. Ти дискредитираш моето твърдение, че едните пингвини са по-близо от другите (как обичам модерни думички Joy). Аз твоето мнение изобщо не го зачитам, защото си била само на едно от двете места. Сега по-ясно ли е, щото вчера бях любезна, ама някак ми писна да се обяснявам за едни пингвини?

# 99
  • София
  • Мнения: 2 071
Ето ви нашите подстригани ушаци. Няма му я вече опашката. Напълно мъжка прическа. Joy
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 09 юни 2023, 15:59 от Rodiva

# 100
  • Мнения: 11 394
Много е готин! Честита прическа!

Холданчо е дружелюбен винаги хъхъхъ.

# 101
  • София
  • Мнения: 10 596
щях да пиша....ма няма.

Рейче, чудна е беболинка Heart .

# 102
  • Мнения: 9 573
Аз днес открих плажния сезон Nature High Brightness
Пингвини там нямаше LaughingLaughingLaughing

# 103
  • Мнения: 20 017
Пингвините са по улиците.
//
Джасте, липсват ми хубавите ти маникюри и манже. Зоологически градини не харесвам. Затворени животни за кеф на човешката надменност над природата – мнем.

# 104
  • Мнения: 4 570
noragami, ти ако искаш не ми зачитай мнението, това не променя факта, че имам право на такова. И не приемам такива изказвания като твоето, в които ми се отрича това право. Никъде не съм коментирала място, което не съм посещавала. Може да се върнеш и да прочетеш. Все ми е тая дали си любезна или не. Аз приключвам с темата.

# 105
  • Мнения: 9 859
Върнах се и прочетох. Хич не се усещаш кога да се спреш

# 106
  • Мнения: 11 394
Добро утро, банда!

Полях цветята, мързи ме градината зеленчуковата, направих закуска, пека кИфтета, Берга спи отгоре ми сега и не мога да мръдна, та да взема май и аз да дремна хъхъ

# 107
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
От мен ини ошаци Simple Smile

Последна редакция: сб, 10 юни 2023, 11:34 от Мак Пънчлауд

# 108
  • Мнения: 11 394
Ей това сА казват ушаци! Да му ги нацункаш Пънчи.

# 109
  • Мнения: 13 082
Извинявам се, че ви нахлувам в темата така, всъщност не се извинявам, тя темата е моя все пак JoyJoyJoy Но имам питане, няма да ви питам всички как сте, ако случайно това си мислите, защото ми е ясно, че сте си добре JoyJoyJoy Та кой е новия ник на Лунето е питанката и после кажете все пак как сте Joy

# 110
  • Мнения: 11 394
Ариа, радвам се да те видя. Не знам новия ник на Луна. Иначе аз съм добре. Wink

Лелеее днес на плажа Кабакум беше фул, егасимо, а ние пихме биричка.

# 111
  • Мнения: 18 331
Не беше ли Vasudevaya? Ако не греша... Thinking

# 112
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Не грешиш, но не знам дали е с главна буква.

Арио, на 15 ще има сБирка. Мисли му!

# 113
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
Извинявам се, че ви нахлувам в темата така

я още един център на вселената дет има нужда от настройка Simple Smile

# 114
  • Мнения: 11 394
Добро утро!

# 115
  • София
  • Мнения: 18 730
Добро утро.

# 116
  • Мнения: 6 403
Ся ку викнете и Кики ... шъ въ броя за всеможещи и ша ви съ кланям. Joy

Фчера брахме малко ягоди, а дитето ходи за череши. Бее, ни нам како се замотахми, ама си поливах цветята към 0,00 часа, а си легнах в 2. И в 6 и палвина кой беши ненаспан, а? Joy

Арче, ти как си? Grinning

# 117
  • Мнения: 13 082
Пенче, безкрайно мила си Heart Но едва ли ще се класирам.
Инче, как да съм Joy Като с две деца в лятна ваканция Joy Яко на черешата Grin

# 118
  • Мнения: 6 403
Пенче, безкрайно мила си Heart Но едва ли ще се класирам.
Инче, как да съм Joy Като с две деца в лятна ваканция Joy Яко на черешата Grin
Мда, не е лесно, макар и да е интересно. Hug
А за срещата - викате Холдънът, ти отиваш с децата, той ги гледа. Хубав и строен план.

# 119
  • Мнения: 13 082
А те децата има кой да ги гледа Joy Ма съм работничка май Joy

# 120
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 867
Готова съм за лятото и за купоните, направо ще се разцепим Grinning


Хубава седмица, спамъри! Наближава ПП, да се отчетете от сБирката. Wink

# 121
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
ще дода на сбирката с Бирката Simple Smile

# 122
  • Мнения: 11 394
И после искам снимки на крака Simple Smile

# 123
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
И после искам снимки на крака Simple Smile

какво стана с добрите стари гааарди Simple Smile

# 124
  • Мнения: 11 394
Няма ги...

# 125
  • София
  • Мнения: 10 596
ще дода на сбирката с Бирката Simple Smile
Да не му забрайш пак лакомствата, че няма да го държа, докато пи**еш Laughing .

# 126
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
кое ще държиш Simple Smile

# 127
  • София
  • Мнения: 10 596
От вторник почваш с простотиите

# 128
  • Мнения: 6 403
И на крака, и на гърди, абее, въопще искам въ в цял ръст! Кат не присъствам, поне снимки да гледам. Аа! Joy

Фчера кат нъ подпука един дъш ... почна след 16 часа и продължи до 1 и нещо поне. Е, беше с намалявания и прекъсвания, ама добре си поваля. Детето първо се прибра подгизнал, по-късно реши пак да излиза и пак се прибра подгизнал ... прах днес, засига не вали, едните му маратонки изсъхнаха, другите им требе още време, да. Един гръм стресна котката дет спеше. Че бехме отворили прозореца. Лято, ко да прайш. Joy

# 129
  • Мнения: 11 394
Аз днес съм домашна. Дойдох си да готвя хъхъ.
Тук е некво холодно!

# 130
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
От вторник почваш с простотиите

ми валновам са ... кат на първа спам среща Simple Smile

# 131
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Малеее, недей като тогава... Не знам дали ще можем да осигурим лампи

# 132
  • Мнения: 6 403
Пада подготофка за срещата май. Къде сте - на фризьор, гримьор или нейде другаде? Joy

Ного ми се спи и съм работна. Обичайните неща. Joy

# 133
  • София
  • Мнения: 10 596
Излежаваме се малко ние.


Много отслабна Дебелчето... Не си дъвче гранулите и ги повръща цели после.

# 134
  • Мнения: 11 394
Добър ден в четвъртък Simple Smile

# 135
  • Мнения: 6 403
Дайсче, да й ги заливаш с много малко бульон - дъл ши ги яде така? Много си е хубава тя. Heart Eyes Иначе съм виждала много котки така да ги връщат. Явно се задавят с някоя и ... давай наобратно.

# 136
  • Мнения: 17 631
Аз приключвам с темата.

обещаваш ли

# 137
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
Дайсче, да й ги заливаш с много малко бульон - дъл ши ги яде така?

то така и аз ще ги изям ... еле па ако турне и ина потна бирица Simple Smile

# 138
  • Мнения: 9 859
Инче, бях на фризьор, да, ама ме наваля и приличам на гъз. Отделно не си намирам дрехите. Няма да съм точно красива Joy

# 139
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 867
А облечена? Wink

# 140
  • Мнения: 9 859
Мистерия Grinning

# 141
  • Мнения: 17 631
беше оникално

# 142
  • София
  • Мнения: 2 071
Докато не видим не вярваме Wink

# 143
# 144
  • Мнения: 6 403
Човечетата на Холдън май взеха да ми говорят - всяко ми изглеждаше различно от другите. Joy

Въй, как изкарахте фчера? Валя ли ви? Наводни ли ви? Живи ли сте? Grinning

Аз чак днес чувам по новините и за София.

# 145
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
Въй, как изкарахте фчера? Валя ли ви? Наводни ли ви?

живи но яко влажни Simple Smile

# 146
  • Мнения: 6 403
Радвам се за вас. Stuck Out Tongue Winking Eye
Някваснимкатакаданипратити? Joy

# 147
  • София
  • Мнения: 10 596
Пълен абсурд, но кьорава снимка не си направихме Disappointed

# 148
  • Мнения: 36 032
е браво бе! Confounded
ние сега как ще цъкаме с език колко сте понапълнели и позастарели, а? Rolling Eyes

# 149
  • Мнения: 6 403
Требеше да се снимате прогизнали, та да ви съжаляваме. Joy Ох, да, не е смешно. Т.е. дано не сте настинали.

Тука от понеделник, дет доста валя, почти не е валяло. Тез леките ръмежи не ги броя. Влага е, да, но дотам. Един ден гърмя. А тоз дъш можеше да се изсипе на повече места, па по по-малко. Ама то времето нас ли ще слуша.

Не се сдържах и ще ви го кажа и на вас. Особено да фнимават любителите на сладкото. Joy Четете второто болднато.

Последна редакция: сб, 17 юни 2023, 19:43 от ina.ina

# 150
  • Мнения: 9 859
Не вървеше да си снимаме калните обувки.

Прибрах се най-сетне! Уж два часа и половина полет, а всичко на всичко отнема над 7, ама нищо. Септември пак! Всички ми се подиграха, че мязам на циганче, ама тайно ми завиждат за необичайното белгийско лято и тена Joy

# 151
  • Мнения: 15 366
Дайсче, те котките не дъвчат, дробят храната колкото успеят и гълтат. Зъбките им не са пригодени за дъвчене, както ние си дъвчем храната, затова и връщат цели гранулките. Ако е само това, не се притеснявай. Инак как е Дебелчето, жизнена ли е, хапва ли си, пие ли водичка, заиграва ли се. Те сега лятото повече спят и по малко ядат, та и това не е критерий. Те всъщност котките основно спят, де, проспиват си живота. Joy
Пп А Вета казва ли нещо там за онова образувание, което лекувахте.

Пп Мини, Норе, що така, бе момичета. Какво стана.
Мини, стой си тука, не се оттегляй от темата.

Пп Чета, че имало пейка парти, ама доказателства йок. Wink Поне едни крачка да бяхте фотнали. Stuck Out Tongue Winking Eye Абе, важното е да сте си изкарали добре.
Пп А, тя Норето писала, че кални били. Бе, здраве, да е. Grinning

Пп И Дзак от мен. Жива, здрава съм, но не ми остава никакво свободно време. Даже и в събота бачках, че да отметна малко работа. Днес пък трябва да чистя, да пера, че през седмицата никакво време не ми остава.
Пп Бази, отскоро почнах отново да се лакирам, ноктите от Парусана се оправиха, но пък времето не ми стига, та ще показвам, ама кога ще успея да се наглася по така, не знам. И почти не готвя, ядем скара от топлите витрини, даже и салатите купувам. Най много да пръжна някой картоф, да резна някой зеленчук и редя по паниците.

И килата запецнаха, от два месеца и нещо стоя на едни кила и ни напред, ни назад. Викам тоз кантар се повреди. Няма мърдане. От една страна добре, поне не качвам, ама аз искам да свалям..
Та такива работи при мен, дружина.
И форума не съм поглеждала скоро, но когато имам време, тогава.

# 152
  • Мнения: 6 403
Завиждат ти, Норе, то у таз София май не е спряло да вали. Joy Ти дан беше рожденичка тези дни, м? Grinning

Джасте, и аз съм така с килата - качих ги аз до 54 /че 50-51 са ми малко, определено/ и ся не мърдам. Меря обиколки от месец-два, даже фчера щях да меря, но оставих за днес, че си легнах в 2 часа. Мии, варих мляко - към 8 литра, правих кисело, мих тенджери, сандвичити на дитету требеше да напрая, дадоха ми ягоди, ама те от дъжда влажни, та ги мих и ги курдисах у една тенджера в хладилника - надробени и поръсени със захар /да не се развалят/. Мда, обичайнити неща. Joy

# 153
  • Мнения: 11 394
Добро утро, банда!

# 154
  • Мнения: 17 631
снимките от срещата в омлифенса ми. има и видиу

# 155
  • София
  • Мнения: 10 596
Джасте, яде, пие, не играе - тя е мнооогоо мързелива, хах. Жега й е вече, чуди се къде да разположи тЕло на хладно.
Образуванието се спука и й направи огромен гноен абсцес, за малко да си замине... Обаче с АБ за 7 дни се оправи Heart. Док каза, че организмът сам е преборил тумора с абсцеса и най-хубавото, че не прави разсейки така, за разлика от операцията Heart .

Почва да се постопля времето.... Днес са барна у рокла.

Последна редакция: вт, 20 юни 2023, 10:13 от Dicewithoutnumbers

# 156
  • Мнения: 11 394
Аз па ще ода на Винен фест след работа.

# 157
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
Винен фест след работа.

и ловец съм и винар съм Simple Smile

бтв. шва права сиганки дица

# 158
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
...

бтв. шва права сиганки дица
Ще ни дадеш по един апартамент до полицията и ще ни изплащаш ежемесечни помощи? Ела да ти гледам на ръка и само хубави неща ще ти кажа Wink

# 159
  • Мнения: 17 631
'таз година секс другата година и любов' - бай тодор

# 160
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Оффф, тъкмо се опитвах да закуся...

# 161
  • Мнения: 17 631
той така леко неБрежно

# 162
  • Мнения: 6 403
Ох, тез снимки. Joy

Обаче нема майтап - откакто се говори за 3, 4 и т.н. полове, имам непоносимост към музикални клипове от 80-те основно. То тогаз ... тези мъже с дълги коси, па с грим някои, ужас ви казвам. Когато са излизали тез клипове верно съм била много малка, ама все съм ги гледала и преди и такива коментари/мисли не са ми идвали воопще. Калигула в Пловдив - беше ми интересно да знам, че го има, забавно някак си. Сега - друго мисля. Тоз консерватизъм се пита отде доде - от възрастта ми или от многото приказки по въпроса с половете? Мда, чудя се. Thinking

# 163
  • Мнения: 18 331
По темата кой как се определя:

# 164
  • Мнения: 15 366
Значи вече ще ви бия, какви са тия отклонения от темата?!

Последна редакция: пт, 23 юни 2023, 22:07 от Джаста Праста

# 165
  • Мнения: 9 859
Правих първото си истинско пейка парти тук. Пънчи, гордей се !

# 166
  • Мнения: 11 394
ЗдравО и лека нощ!

# 167
  • Мнения: 6 403
Тъй куту не съм писала от 22- ри, та честито ви лято!



Последна редакция: сб, 24 юни 2023, 21:12 от ina.ina

# 168
  • Мнения: 11 394
Честито да е високо Simple Smile

Муцки, кат станете сабалем драснете някой ред, че пак ще ми е последно мнение в темата и нема да мога да ви поздравя за добро утро!

# 169
  • Мнения: 6 403
Станала съм аз, станала у 6,30, ама чак куту седна да закусвам пиша тук. Grinning

Ха, добро ви утро и хубава седмица. Grinning

Ний фчера имахме светлинно и звуково шоу, и дъш. Общо взето спокойно беши, ама пък и напои добре. И разхлади, че то бая се беше зажегило. Grinning

Рейче, ти още ли хрупаш моркови? Grinning

Аa, на Гребната в Пловдив, фчера по обяд, видох Ергенът1. Фръц, пък! Joy

# 170
  • Мнения: 11 394
Рейче, ти още ли хрупаш моркови? Grinning

Ооооо ньееее! Ко туй моркови? Grinning

Добро утро, много ми се спи и искам у дома!

# 171
# 172
  • Мнения: 1 314
Здравете, мили деца! Наблюдавам ви.
Понеже тотално съм изтървала всякакви разговорни нишки, ино поздравче от мене.

# 173
  • Мнения: 18 331
Наздраве! Flowers Chili

# 174
  • Мнения: 9 859
Здравей, здравей Hug

Ще изям някой от глад. Имам мусака вкъщи, ама докато стигна дотам, не се знае , ще ме има ли, няма ли Sob

# 175
  • Мнения: 1 314
Норче, ако правилно си спомням, имаше РД скоро, нале!? Здрава да си! По-отгоре, отгоре на дразнителите, останалото няма да избяга. Smile
Не мога да огладнея. Фаствам и май ще го направя по-длъжко.

# 176
  • Мнения: 9 859
Имах, да, благодаря ти! Четвъртък пак ще празнувам, този път с колеги Blush дразнители в момента нямам, че съм твърде изморена за да се дразня Grinning

# 177
  • Мнения: 6 403
Да ни снимаш колегиалното парти, Норе. Grinning

Луне, ми мяркай се по-често тука, де. Ама знайш ли, че тия дни те мисля. Абее, направо - аз съм те извикала. Joy Kissing Heart Кажи сега какво ядеш, може да се вдъхнови някой и от тук. Grinning

Имами облаци. Чекам дъш. Времето, нали чуваш? Joy

Лори, ши заслабнеш само на салати. Grinning

# 178
  • Мнения: 9 859
Остави това. Яд ме е че не мога да ви снимам съседското момипенце. Всяка вечер облича някакъв костюм, излиза на двора, строява всичката налична рода на терасата и танцува. Горките като наказани стоят по 5-10-15 минути, колкото е шоуто и после пляскат и викат браво. Днеска беше с цикламен бански и чадър и прави lady gaga шоу Joy

# 179
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
Всяка вечер облича някакъв костюм, излиза на двора, строява всичката налична рода на терасата и танцува. Горките като наказани стоят по 5-10-15 минути, колкото е шоуто и после пляскат и викат браво.

като мен на ПП Simple Smile

# 180
  • Мнения: 9 859
Пънчи, душа, ти ако извършиш толкова движения за една минута, колкото това дете, ще пукнеш Joy

# 181
  • Мнения: 18 331
Не знаех, че има чак такива атракции! Joy
Всяка вечер облича някакъв костюм, излиза на двора, строява всичката налична рода на терасата и танцува. Горките като наказани стоят по 5-10-15 минути, колкото е шоуто и после пляскат и викат браво.

като мен на ПП Simple Smile

# 182
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
Пънчи, душа, ти ако извършиш толкова движения за една минута, колкото това дете, ще пукнеш Joy

ша пукна веднъж дваш послем ша флезнем в ритама Simple Smile

# 183
  • Мнения: 6 403
Така, така, луд умора няма. Joy

Валя вчера, не малко, захлади. Таз сутрин с връхна дреха, брей! Ей така да кара тва лято ший ного добре. Зеленичко отвсекъде. Grinning

# 184
  • Мнения: 11 394
Добро утро и лек ден от мен Simple Smile

# 185
  • София
  • Мнения: 10 596




Добре съм, но нетът ми е катастрофа.

Всяка вечер облича някакъв костюм, излиза на двора, строява всичката налична рода на терасата и танцува. Горките като наказани стоят по 5-10-15 минути, колкото е шоуто и после пляскат и викат браво.

като мен на ПП Simple Smile
На кое ПП си бил с тоо банцки? Rolling Eyes

# 186
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
А за кво ти е тоа ноет изобщо, с бяло вино пред големия син аспирин?

# 187
  • Мнения: 6 403
Дайсче, да се плицикаш и релаксираш и за нас, даа. Grinning Ши посрещати ли Джулая утри? Joy

Начи, Лори и Дайс дан ги мислим. Кики сигур и тя е по морето. Янчето сий на океана, освен ку не гледа бебо/голям вече Grinning/.  Другите, ни съ преработвайти. Работа пак ши има. Joy

# 188
  • Мнения: 11 394
Петък ли е??? Петък е! Ура, ура!

# 189
  • София
  • Мнения: 18 730
Аз съм болничен, че малка пикла с отит. Минава де.

# 190
  • Мнения: 11 394
Бързо да се възстанови дребчо!

# 191
  • Мнения: 6 403
Ох, отитът бая боли. Добре че й минава вече. Цяло лято да е здрава. Hug

# 192
  • Мнения: 17 631
одитъ боли повече

# 193
  • Мнения: 6 403
Ко речи?

# 194
  • Мнения: 11 394
Снощи пийнах, днес хапнах, ко да правя сИга?

# 195
  • Мнения: 9 859
Дремни си или от начало

# 196
  • Мнения: 17 631
некоя сгодна женица ти остана

# 197
  • Мнения: 11 394
Много сте скучни напоследък....

# 198
  • Мнения: 15 366
Е, как кое?! Третото! Joy
Фащай някой за ушите и действай. Stuck Out Tongue Winking Eye
Снощи пийнах, днес хапнах, ко да правя сИга?

# 199
  • Мнения: 11 394
Немаме вода от снощи Grinning

# 200
  • Мнения: 15 366
Е, сега, ей го дей морето. Joy

# 201
  • Мнения: 9 859
Даже не ми и хрумна третото нещо, смятайте колко съм изморена Joy

Последна редакция: пт, 30 юни 2023, 23:08 от noragami

# 202
  • Мнения: 11 394
Норче, ще успееш ли да си починеш уикенда?

# 203
  • Мнения: 9 859
Спорно. Утре съм на сватба, а и почнах да се упражнявам за тестовете за постоянни позиции и хич не се справям. Дори да ги правя за двойно повече време изкарвам 50-55%, а боят за тях ще е 5000 души за едно място. Места се обявяват веднъж на 3-5 години и изпитите почват септември. На основание на тези първи четири теста избират тези с най-добрите резултати да продължат към следващите изпити. Отделно и с френският трябва да започвам и изобщо ми е мазало. Много обезверена съм дали ми е изобщо във възможностите цялата тая работа.

# 204
  • София
  • Мнения: 18 730
Е много ясно, че ти е. Не подлежи на коментар. Норее.

# 205
  • Мнения: 11 394
Норче, ти така приказваше и предния път, ама видя Ко стана, нали? Френския ти на какво ниво е? Учила ли си го? На теб ти се отдават езиците и ги учиш с кеф. Ще се справиш, а ние ще стискаме палци!

# 206
  • Мнения: 9 859
Мид Hug

Ох, направих 71% на последния опит, заслужих си бирата Joy

Рейче, учила съм го като малка и почвам от б1 ниво. Общо взето разбирам, но не мога да говоря. Не ме притеснява толкова, ама ще си трябва учене.

# 207
  • Мнения: 6 403
Норе, обаче не си в Б-я. Искам да кажа, че има с кой да си говориш на френски. Grinning Иначе - от теб ученето, от нас палците. Няма как. Как са котаците?

И аз така щеших да кажа - третото нещо, ама без вода ... изтрещявам, добре че сички не са кат мени. Grinning

Фчера се замъкнахме на планина към 18 часа, в 21 още бехми там, вечеряхме към 22 приблизително. Както е обичайно си легнах към 1. Абее, с 1 дума, следобеда мислех да чистя, ама май ши спя. Joy

Оо, забравих - посрещнали 1юли има ли? Grinning

# 208
# 209
  • София
  • Мнения: 18 730
Аз в 10.30, преди малко го срещнах 1 юли.

# 210
  • Мнения: 11 394
Пия една сърдита бабка!

# 211
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт